რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Joachim Wtewael გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Joachim Wtewael: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Persée secourant Andromède ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 1 100 ნახვა წელიწადში, რაც Joachim Wtewael-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 28% წილია. მას მოსდევს The Golden Age და Adoration by the Shepherds. ხატის გვერდმა მიიღო 500 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 2 500: სულ 3 000 ნახვა. ყურადღება 200%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 2 000 ვიზიტი. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (100%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება მელანქოლიური (ემოციური ტონი): 41% სტუმრობები კატალოგის 7% წილის წინააღმდეგ.
Joachim Wtewael-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი Joachim Wtewael-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
Persée secourant Andromède
1 100 ნახვა · 28.2%
-
2
The Golden Age, 1605
400 ნახვა · 10.3%
-
3
Adoration by the Shepherds, 1625
300 ნახვა · 7.7%
-
4
Charity, 1627
300 ნახვა · 7.7%
-
5
Martyrdom of Saint Sebastian, 1600
300 ნახვა · 7.7%
-
6
The Judgement of Paris, 1615
200 ნახვა · 5.1%
-
7
The Judgment of Paris, 1615
200 ნახვა · 5.1%
-
8
The Golden Age (detail), 1605
200 ნახვა · 5.1%
-
9
The Battle Between the Gods and the Titans, 1600
100 ნახვა · 2.6%
-
10
Mars and Venus Surprised by Vulcan, 1601
100 ნახვა · 2.6%
როდის სტუმრობენ ადამიანები Joachim Wtewael-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 400 | 1 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 200 |
| სექ 2026 | 100 | 100 |
| ოქტ 2026 | 0 | 600 |
როდის არის ხელმისაწვდომი Joachim Wtewael-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები Joachim Wtewael-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 73.3% | 81.2% |
| კლასიკური სტილი | 16.7% | 0.0% |
| რომანტიკული | 6.7% | 6.2% |
| მშვიდი და სულიერი | 0.0% | 12.5% |
| ელეგანტური | 3.3% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 58.6% | 15.6% |
| მელანქოლიური | 6.9% | 40.6% |
| სულიერი | 3.5% | 9.4% |
| დაძაბული | 6.9% | 6.2% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 0.0% | 12.5% |
| დამამშვიდებელი | 3.5% | 6.2% |
| ვნებიანი | 0.0% | 6.2% |
| რომანტიკული | 6.9% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 56.0% | 59.0% |
| რბილი ჩრდილი | 22.0% | 38.5% |
| რბილი განათება | 12.0% | 0.0% |
| ნათელი ბალანსი | 8.0% | 2.6% |
| ნათელი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 38.0% | 28.2% |
| ნაზი ფერები | 40.0% | 56.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 20.0% | 10.3% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 5.1% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 83.3% | 90.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 12.5% | 3.0% |
| მუქი | 2.1% | 6.1% |
| პასტელური ფერები | 2.1% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 60.0% | 38.5% |
| ბალანსირებული | 40.0% | 61.5% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 16.0% | 5.1% |
| რბილი | 28.0% | 10.3% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 35.9% |
| მკვეთრი | 16.0% | 15.4% |
| განცხადება | 28.0% | 33.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 2.0% | 15.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 5.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 62.0% | 66.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 8.0% | 12.8% |
რა არის Joachim Wtewael-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Actaeon is changed into a s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mars and Venus Surprised by… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration by the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Evangelist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet of the Gods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Judgment of Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Apulian Shepherd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wedding of Peleus and T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Steven de Witt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის Joachim Wtewael-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 000 | 100.0% |
რა ენებზეა Joachim Wtewael-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ Joachim Wtewael-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 100 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 100 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 100 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ Joachim Wtewael-ის შესახებ
Joachim Wtewael-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Persée secourant Andromède პირველ ადგილზეა, 1 100 ნახვითა და 28% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია Joachim Wtewael-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 3 000 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 500 ხელოვანის გვერდზე, 2 500 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება Joachim Wtewael-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (100%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 100%-ს.
Joachim Wtewael-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- მელანქოლიური (ემოციური ტონი) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მელანქოლიური-ს (ემოციური ტონი), იკავებენ 41%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 7%-ის მოცულობისთვის.