რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იანファンკესელი უფროსი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
იანファンკესელი უფროსი: აუდიტორია ერთი შეხედვით
The Chorus of Birds ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე იანファンკესელი უფროსი-ის ყველა ნახვის 12% შეადგენს. Insects და Vanitas Still Life-ს იანファンკესელი უფროსი-მა დაიმersed 3 000 ნახვა: 700 ხელოვანის გვერდზე და 2 300 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ბოლო დროს ნაკლები பார்வையელი: ვიზიტების რაოდენობა 40%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 2 200 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია უყურებს კომპიუტერები (70%), სმარტფონები (17%) და ტაბლეტები (13%)-ზე. აუდიტორია იხ leans towards ნეიტრალური ტონები (ფერების პალიტრა): ვიზიტების 73%, artist's catalog-ის 26%.
იანファンკესელი უფროსი-ის 10 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: იანファンკესელი უფროსი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
The Chorus of Birds, 1675
300 ნახვა · 11.5%
-
2
Insects
300 ნახვა · 11.5%
-
3
Vanitas Still Life, 1670
200 ნახვა · 7.7%
-
4
Study of Butterfly and Insects, 1655
200 ნახვა · 7.7%
-
5
A Cockchafer, Beetle, Woodlice and other Insects, with a Sprig of Auricula, 1650
200 ნახვა · 7.7%
-
6
Insects, 1650
200 ნახვა · 7.7%
-
7
Peapods and Insects, 1650
100 ნახვა · 3.8%
-
8
Madonna with the Child and St Ildephonsus Framed with a Garland of Flowers, 1646
100 ნახვა · 3.8%
-
9
Three Butterflies, a Beetle and other Insects, with a Cutting of Ragwort, 1650
100 ნახვა · 3.8%
-
10
A Chorus of Birds, 1675
100 ნახვა · 3.8%
რამდენ ადამიანს უყურებს იანファンკესელი უფროსი-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 600 | 1 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 500 |
| სექ 2026 | 100 | 200 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ იანファンკესელი უფროსი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ იანファンკესელი უფროსი-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 40.0% | 11.5% |
| რბილი ჩრდილი | 24.0% | 0.0% |
| რბილი განათება | 22.0% | 34.6% |
| ნათელი ბალანსი | 10.0% | 26.9% |
| ნათელი | 4.0% | 26.9% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 34.0% | 50.0% |
| ნაზი ფერები | 46.0% | 30.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 18.0% | 19.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 71.8% | 26.9% |
| ნეიტრალური ტონები | 25.6% | 73.1% |
| მუქი | 2.6% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 52.0% | 26.9% |
| ბალანსირებული | 46.0% | 73.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 14.0% | 19.2% |
| რბილი | 28.0% | 19.2% |
| ბალანსირებული | 16.0% | 26.9% |
| მკვეთრი | 18.0% | 7.7% |
| განცხადება | 24.0% | 26.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 14.0% | 15.4% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 20.0% | 19.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 3.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 38.0% | 53.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 12.0% | 7.7% |
იანファンკესელი უფროსი-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Continent of Africa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Medallion's Frame with an A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of Europe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of Asia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwegian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bouquet of Flowers in a Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floral Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Scenery with Water… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit and Vegetable Market… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ ადამიანები იანファンკესელი უფროსი-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 2 100 | 70.0% |
| სმარტფონები | 500 | 16.7% |
| ტაბლეტები | 400 | 13.3% |
რა ენებზე თავსდებდნენ იანファンკესელი უფროსი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენ ადამიანს უყურებს იანファンკესელი უფროსი-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები იანファンკესელი უფროსი-ის შესახებ
იანファンკესელი უფროსი-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- The Chorus of Birds, 300 ნახვით (12% იანファンკესელი უფროსი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს იანファンკესელი უფროსი-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 3 000 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 700 ხელოვანის გვერდზე და 2 300 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებზე უყურებენ იანファンკესელი უფროსი-ს?
- ხალხი უყურებს იანファンკესელი უფროსი-ს კომპიუტერები (70%), სმარტფონები (17%) და ტაბლეტები (13%)-იდან; კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 70%-ს.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას იანファンკესელი უფროსი-ის შემოქმედებიდან?
- ნეიტრალური ტონები (ფერების პალიტრა): 73% ვიზიტებისგან, კატალოგის 26%-ის წინააღმდეგ.