რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იან მინსე მოლენაერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
იან მინსე მოლენაერი: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Winter Landscape with a Windmill ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 400 ნახვა წელიწადში, რაც იან მინსე მოლენაერი-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 25% წილია. მას მოსდევს Battle Between Carnival and Lent და The Marriage of Willem van Loon and Margaretha Bas. ხატის გვერდმა მიიღო 700 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 1 200: სულ 1 900 ნახვა. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 1 600 ვიზიტი. მათთვის უპირატესობა ენიჭება მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო): 31% სტუმრობები კატალოგის 0% წილის წინააღმდეგ.
იან მინსე მოლენაერი-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი იან მინსე მოლენაერი-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
Winter Landscape with a Windmill, 1650
400 ნახვა · 25.0%
-
2
Battle Between Carnival and Lent, 1634
200 ნახვა · 12.5%
-
3
The Marriage of Willem van Loon and Margaretha Bas, 1637
100 ნახვა · 6.2%
-
4
Self-Portrait as a Lute Player, 1638
100 ნახვა · 6.2%
-
5
The Denial of Saint Peter, 1633
100 ნახვა · 6.2%
-
6
The Pig Slaughtering
100 ნახვა · 6.2%
-
7
The King Drinks (detail), 1636
100 ნახვა · 6.2%
-
8
The King Drinks, 1636
100 ნახვა · 6.2%
-
9
Family Making Music, 1630
100 ნახვა · 6.2%
-
10
A Quack and His Assistant, 1630
100 ნახვა · 6.2%
როდის სტუმრობენ ადამიანები იან მინსე მოლენაერი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 500 | 1 100 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 200 | 100 |
როდის არის ხელმისაწვდომი იან მინსე მოლენაერი-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები იან მინსე მოლენაერი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 75.0% | 30.8% |
| ნოსტალგიური | 25.0% | 23.1% |
| მშვიდი და სულიერი | 0.0% | 30.8% |
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 7.7% |
| კლასიკური სტილი | 0.0% | 7.7% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 25.0% | 23.1% |
| აღმაბამედელი | 25.0% | 15.4% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 30.8% |
| თამამი და მხიარული | 12.5% | 15.4% |
| დაფიქრებითი | 12.5% | 7.7% |
| დაძაბული | 12.5% | 7.7% |
| იდუმდენი | 12.5% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 70.0% | 87.5% |
| რბილი ჩრდილი | 24.0% | 12.5% |
| რბილი განათება | 4.0% | 0.0% |
| ნათელი ბალანსი | 2.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 28.0% | 25.0% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 62.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 30.0% | 12.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 84.4% | 93.8% |
| მუქი | 8.9% | 6.2% |
| მონოქრომული | 4.4% | 0.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 2.2% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 64.0% | 56.2% |
| ბალანსირებული | 32.0% | 43.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 34.0% | 25.0% |
| რბილი | 26.0% | 37.5% |
| ბალანსირებული | 14.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 14.0% | 12.5% |
| განცხადება | 12.0% | 25.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 6.0% | 6.2% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.0% | 12.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 42.0% | 50.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 38.0% | 31.2% |
რა არის იან მინსე მოლენაერი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woman Playing the Virginal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Carnival and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Allegory of Vanity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Denial of Saint Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Het Gebed Voor De Maaltijd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Denying of Peter (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Landscape with a Win… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Painter in His Studio, Pain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Marriage of Willem van… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Making Music Peasant Company | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზეა იან მინსე მოლენაერი-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 50.0% |
| ესპანური | 100 | 50.0% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ იან მინსე მოლენაერი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ იან მინსე მოლენაერი-ის შესახებ
იან მინსე მოლენაერი-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Winter Landscape with a Windmill პირველ ადგილზეა, 400 ნახვითა და 25% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია იან მინსე მოლენაერი-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 1 900 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 700 ხელოვანის გვერდზე, 1 200 ნამუშევრებზე.
იან მინსე მოლენაერი-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მშვიდი და სულიერი-ს (ატმოსფერო), იკავებენ 31%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 0%-ის მოცულობისთვის.