ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Jacques Villedieu გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
Jacques Villedieu: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Ephemeral Resonance in Azure ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 800 ნახვა წელიწადში, რაც Jacques Villedieu-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 6% წილია. მას მოსდევს Ephemeral Echoes და ეთერული ზღურბლი: მდუმარე შეერთება. ხატის გვერდმა მიიღო 1 700 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 12 600: სულ 14 300 ნახვა. ყურადღება 560%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 9 800 ვიზიტი. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (93%), სმარტფონები (3%) და ტაბლეტები (3%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა): 36% სტუმრობები კატალოგის 18% წილის წინააღმდეგ.
Jacques Villedieu-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი Jacques Villedieu-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
როდის სტუმრობენ ადამიანები Jacques Villedieu-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
100
100
ივლ 2026
400
9 400
აგვ 2026
300
200
სექ 2026
100
400
ოქტ 2026
800
2 500
როდის არის ხელმისაწვდომი Jacques Villedieu-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები Jacques Villedieu-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და სულიერი
23.1%
28.9%
დრამატული
15.4%
20.0%
ეთერული
23.1%
15.6%
მისტიკური
7.7%
20.0%
გამბედავი და მკვეთრი
23.1%
13.3%
დახვეწილი და მდიდრული
0.0%
2.2%
თამამი და მხიარული
7.7%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და დამამშვიდებელი
30.8%
15.6%
სულიერი
7.7%
15.6%
იდუმდენი
7.7%
13.3%
ენერგიული და დინამიკური
30.8%
4.4%
ეფერიული და ამაღლებული
0.0%
13.3%
მელანქოლიური
7.7%
6.7%
მძლავრი
0.0%
8.9%
დაფიქრებითი
0.0%
8.9%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
18.0%
13.7%
რბილი ჩრდილი
18.0%
36.3%
რბილი განათება
46.0%
30.1%
ნათელი ბალანსი
18.0%
18.5%
ნათელი
0.0%
1.4%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
28.0%
34.9%
ნაზი ფერები
18.0%
19.2%
რბილი ბალანსირებული
22.0%
24.7%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
30.0%
19.9%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
2.0%
1.4%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
40.5%
39.8%
მუქი
29.7%
28.2%
ნეიტრალური ტონები
24.3%
29.1%
ბუნება
5.4%
1.9%
პასტელური ფერები
0.0%
1.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
28.0%
34.9%
ბალანსირებული
38.0%
39.0%
ფერადი და მკვეთრი
34.0%
26.0%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
4.0%
12.3%
რბილი
20.0%
14.4%
ბალანსირებული
18.0%
15.8%
მკვეთრი
36.0%
29.4%
განცხადება
22.0%
28.1%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
48.0%
30.1%
რბილად შერეული პალიტრა
14.0%
13.0%
ბალანსირებული ჰარმონია
10.0%
12.3%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
18.0%
23.3%
ერთგვაროვანი პალიტრა
10.0%
21.2%
რა არის Jacques Villedieu-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ოქტ 2026
Ephemeral Resonance in Azure
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
300
Ephemeral Pines: A Hesse Re…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Ephemeral Echoes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Ephemeral Radiance: Autumna…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
Emanation of the Primordial…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
უგრიალო ბილიკების კონვერგენ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Observer’s Transcendenc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Terra Lumina: Canyon Echoes…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
შემოდგომის სიჩუმის სფუმატო:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aurelian Radiance: The Sove…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
რა არის Jacques Villedieu-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
13 300
93.0%
სმარტფონები
500
3.5%
ტაბლეტები
500
3.5%
რა ენებზეა Jacques Villedieu-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
400
50.0%
ესპანური
200
25.0%
ჩეხური
100
12.5%
პორტუგალიური
100
12.5%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ Jacques Villedieu-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
ორშ 12 ოქტ
400
სამ 13 ოქტ
0
ოთხ 14 ოქტ
0
ხუთ 15 ოქტ
0
პარ 16 ოქტ
0
შაბ 17 ოქტ
100
კვრ 18 ოქტ
0
ორშ 19 ოქტ
100
სამ 20 ოქტ
100
ოთხ 21 ოქტ
400
ხუთ 22 ოქტ
100
პარ 23 ოქტ
0
შაბ 24 ოქტ
200
კვრ 25 ოქტ
0
ორშ 26 ოქტ
600
სამ 27 ოქტ
200
ოთხ 28 ოქტ
100
ხუთ 29 ოქტ
200
პარ 30 ოქტ
300
შაბ 31 ოქტ
300
კვრ 1 ნოე
200
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)
800
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)
200
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)
400
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
200
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
200
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)
500
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)
200
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)
1 000
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)
300
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)
500
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)
300
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)
300
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)
500
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)
200
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)
1 100
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)
300
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)
500
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)
300
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)
300
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)
600
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)
200
რას კითხულობენ Jacques Villedieu-ის შესახებ
Jacques Villedieu-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
Ephemeral Resonance in Azure პირველ ადგილზეა, 800 ნახვითა და 6% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია Jacques Villedieu-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
რა მოწყობილობებით ესტუმნება Jacques Villedieu-ის აუდიტორია?
აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (93%), სმარტფონები (3%) და ტაბლეტები (3%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 93%-ს.
Jacques Villedieu-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ რბილი ჩრდილი-ს (განათების ინტენსივობა), იკავებენ 36%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 18%-ის მოცულობისთვის.