რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იაკობ ვან რუისდაელი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
იაკობ ვან რუისდაელი: აუდიტორია ერთი შეხედვით
The Large Forest ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 1 000 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე იაკობ ვან რუისდაელი-ის ყველა ნახვის 7% შეადგენს. A Landscape with a Ruined Castle and a Church და Waterfall in a Rocky Landscape-ს იაკობ ვან რუისდაელი-მა დაიმersed 15 200 ნახვა: 2 400 ხელოვანის გვერდზე და 12 800 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყოველთვიური ინტერესის ზრდა: ვიზიტების რაოდენობა გაიზარდა 106%, აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 9 600 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია უყურებს კომპიუტერები (90%), სმარტფონები (9%) და ტაბლეტები (1%)-ზე. აუდიტორია იხ leans towards მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო): ვიზიტების 45%, artist's catalog-ის 33%.
იაკობ ვან რუისდაელი-ის 10 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: იაკობ ვან რუისდაელი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
The Large Forest
1 000 ნახვა · 7.1%
-
2
A Landscape with a Ruined Castle and a Church
700 ნახვა · 5.0%
-
3
Waterfall in a Rocky Landscape, 1660
600 ნახვა · 4.3%
-
4
Winter Landscape, 1670
500 ნახვა · 3.6%
-
5
A Pool surrounded by Trees
500 ნახვა · 3.6%
-
6
The Waterfall, 1665
500 ნახვა · 3.6%
-
7
Grainfields, 1665
400 ნახვა · 2.9%
-
8
Landscape with a Village in the Distance, 1646
400 ნახვა · 2.9%
-
9
Beach View, 1675
300 ნახვა · 2.1%
-
10
Landscape with Waterfall, 1668
300 ნახვა · 2.1%
რამდენ ადამიანს უყურებს იაკობ ვან რუისდაელი-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 200 | 500 |
| ივლ 2026 | 800 | 8 800 |
| აგვ 2026 | 500 | 1 100 |
| სექ 2026 | 900 | 2 400 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ იაკობ ვან რუისდაელი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ იაკობ ვან რუისდაელი-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 33.3% | 45.0% |
| მშვიდი და რბილი | 38.1% | 41.2% |
| დრამატული | 19.1% | 6.2% |
| კლასიკური სტილი | 0.0% | 6.2% |
| რომანტიკული | 4.8% | 1.2% |
| ბუნებრივი | 4.8% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 42.9% | 51.2% |
| დაფიქრებითი | 14.3% | 20.0% |
| მშვიდი | 14.3% | 17.5% |
| მელანქოლიური | 19.1% | 10.0% |
| მძლავრი | 4.8% | 1.2% |
| მძიმე და სევდიანი | 4.8% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 24.0% | 9.3% |
| რბილი ჩრდილი | 42.0% | 50.0% |
| რბილი განათება | 28.0% | 31.4% |
| ნათელი ბალანსი | 6.0% | 9.3% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 82.0% | 69.3% |
| ნაზი ფერები | 12.0% | 23.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 4.0% | 5.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 1.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 82.8% | 72.3% |
| ნეიტრალური ტონები | 13.8% | 25.3% |
| მუქი | 3.5% | 2.4% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 80.0% | 74.3% |
| ბალანსირებული | 18.0% | 22.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.0% | 2.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 12.0% | 6.4% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 7.9% |
| მკვეთრი | 18.0% | 20.0% |
| განცხადება | 64.0% | 65.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 22.0% | 17.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 10.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.0% | 17.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 38.0% | 42.9% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 10.0% | 10.7% |
იაკობ ვან რუისდაელი-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Large Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 500 |
| The Jewish Cemetery (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Edge of a Forest with a Gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Jewish Cemetery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Forest Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Thicket (Path in the Ha… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape with Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| The Windmill at Wijk bij Du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Glade in a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall in a Rocky Landsc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ ადამიანები იაკობ ვან რუისდაელი-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 13 700 | 90.1% |
| სმარტფონები | 1 400 | 9.2% |
| ტაბლეტები | 100 | 0.7% |
რა ენებზე თავსდებდნენ იაკობ ვან რუისდაელი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| Chinese | 300 | 50.0% |
| ინგლისური | 100 | 16.7% |
| ჰოლანდიური | 100 | 16.7% |
| რუსული | 100 | 16.7% |
რამდენ ადამიანს უყურებს იაკობ ვან რუისდაელი-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 23 სექ | 200 |
| ხუთ 24 სექ | 100 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 200 |
| კვრ 27 სექ | 700 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 600 |
| ხუთ 1 ოქტ | 100 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 300 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 100 |
| შაბ 10 ოქტ | 200 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 300 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები იაკობ ვან რუისდაელი-ის შესახებ
იაკობ ვან რუისდაელი-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- The Large Forest, 1 000 ნახვით (7% იაკობ ვან რუისდაელი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს იაკობ ვან რუისდაელი-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 15 200 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 2 400 ხელოვანის გვერდზე და 12 800 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებზე უყურებენ იაკობ ვან რუისდაელი-ს?
- ხალხი უყურებს იაკობ ვან რუისდაელი-ს კომპიუტერები (90%), სმარტფონები (9%) და ტაბლეტები (1%)-იდან; კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 90%-ს.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას იაკობ ვან რუისდაელი-ის შემოქმედებიდან?
- მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო): 45% ვიზიტებისგან, კატალოგის 33%-ის წინააღმდეგ.