რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იოს დე მომპერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
იოს დე მომპერი: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome: 400 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც იოს დე მომპერი ნახვების 8% წილია. შემდგომ Landscape with Grotto და Mountain Scene with Bridges. სულ 5 900 ნახვა: 1 100 ხელოვანის გვერდზე, 4 800 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იზრდება: სექ 2026-ში 200%-ით მეტი ვიზიტია, ვიდრე აგვ 2026-ში. პიკური თვე: ივლ 2026, 5 500 ნახვრით. აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (93%), სმარტფონები (5%) და ტაბლეტები (2%). ერთი გემო გამოირჩევა: ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა) იკავებს 58% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 39%-ისგან.
იოს დე მომპერი: ყველაზედებნად ნახეული 10 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: იოს დე მომპერი-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome
400 ნახვა · 8.3%
-
2
Landscape with Grotto, 1600
300 ნახვა · 6.2%
-
3
Mountain Scene with Bridges, 1600
300 ნახვა · 6.2%
-
4
Village at Full Moon
300 ნახვა · 6.2%
-
5
Landscape
300 ნახვა · 6.2%
-
6
Mountainous Landscape, 1621
300 ნახვა · 6.2%
-
7
Monk's Hermitage in a Cave, 1600
200 ნახვა · 4.2%
-
8
Rocky Landscape with Monks, 1608
200 ნახვა · 4.2%
-
9
Winter Landscape with the Flight into Egypt
200 ნახვა · 4.2%
-
10
Flemish Market and Washing Place
200 ნახვა · 4.2%
როგორ იცვლება იოს დე მომპერი აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 900 | 4 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 200 | 100 |
როგორ ითვლება იოს დე მომპერი-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია იოს დე მომპერი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 38.5% | 50.0% |
| მშვიდი და რბილი | 30.8% | 36.4% |
| დრამატული | 30.8% | 13.6% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაფიქრებითი | 38.5% | 45.5% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 15.4% | 22.7% |
| მშვიდი | 15.4% | 18.2% |
| მელანქოლიური | 15.4% | 9.1% |
| იდუმდენი | 7.7% | 4.5% |
| სულიერი | 7.7% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 2.4% | 4.2% |
| რბილი ჩრდილი | 46.3% | 50.0% |
| რბილი განათება | 43.9% | 37.5% |
| ნათელი ბალანსი | 7.3% | 8.3% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 41.5% | 25.0% |
| ნაზი ფერები | 39.0% | 58.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 17.1% | 14.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.4% | 2.1% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 57.6% | 62.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 39.4% | 35.0% |
| მუქი | 3.0% | 2.5% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 43.9% | 43.8% |
| ბალანსირებული | 53.7% | 54.2% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.4% | 2.1% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.4% | 2.1% |
| რბილი | 4.9% | 4.2% |
| ბალანსირებული | 7.3% | 0.0% |
| მკვეთრი | 14.6% | 20.8% |
| განცხადება | 70.7% | 72.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 24.4% | 16.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 9.8% | 12.5% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 14.6% | 16.7% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 41.5% | 43.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 9.8% | 10.4% |
როგორ განსხვავდება იოს დე მომპერი-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monk's Hermitage in a Cave | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| დიდი მთა და სილქის პერიოდის… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Flemish Market and Washing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Mountain Scene with Bridges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Mountainous Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village at Full Moon (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Village at Full Moon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Landscape with the Temptati… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Helicon or Minerva's Visit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: სად ნახულობენ იოს დე მომპერი-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 5 500 | 93.2% |
| სმარტფონები | 300 | 5.1% |
| ტაბლეტები | 100 | 1.7% |
რა ენებზე იყენებს იოს დე მომპერი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 200 | 100.0% |
როგორ გამოიყურება იოს დე მომპერი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 100 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
იოს დე მომპერი: მოკლე პასუხები
რა არის იოს დე მომპერი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- Berglandschaft Mit Geknickten Tannenstaemmen Im Strome: 400 ნახვა, რაც იოს დე მომპერი ნახვების 8%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს იოს დე მომპერი?
- 5 900 ბოლო თვედ განმავლობაში (1 100 ხელოვანის გვერდზე, 4 800 ნამუშევრებზე).
იოს დე მომპერი-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე შემთხვევაში: კომპიუტერები (93%), სმარტფონები (5%) და ტაბლეტები (2%); ლიდერობს კომპიუტერები 93%-ით.
გამომწსვლელებს იოს დე მომპერი-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა): 58% ვიზიტებისგან 39%-ის კატალოგში.