რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის იან მიელი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
იან მიელი: აუდიტორია ერთი შეხედვით
The bowls players ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 200 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე იან მიელი-ის ყველა ნახვის 22% შეადგენს. La curea - curée - con corte Regale, Carlo Emanuele II e Franesca d და Dance in the Trattoria-ს იან მიელი-მა დაიმersed 1 500 ნახვა: 900 ხელოვანის გვერდზე და 600 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ბოლო დროს ნაკლები பார்வையელი: ვიზიტების რაოდენობა 50%-ით შემცირდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 900 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია იხ leans towards კლასიკური სტილი (ატმოსფერო): ვიზიტების 40%, artist's catalog-ის 6%.
იან მიელი-ის 8 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: იან მიელი-ის 8 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
The bowls players
200 ნახვა · 22.2%
-
2
La curea - curée - con corte Regale, Carlo Emanuele II e Franesca d, 1661
100 ნახვა · 11.1%
-
3
Dance in the Trattoria, 1647
100 ნახვა · 11.1%
-
4
The Assembly, 1660
100 ნახვა · 11.1%
-
5
The fugitive Erminia asks a fellow countryman for admission
100 ნახვა · 11.1%
-
6
LA DINEE DES VOYAGEURS
100 ნახვა · 11.1%
-
7
Un savetier
100 ნახვა · 11.1%
-
8
Carnival Time in Rome, 1653
100 ნახვა · 11.1%
რამდენ ადამიანს უყურებს იან მიელი-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 600 | 300 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 200 | 200 |
| ოქტ 2026 | 100 | 100 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ იან მიელი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ იან მიელი-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 48.6% | 0.0% |
| მშვიდი და რბილი | 14.3% | 20.0% |
| მიწისფეროვანი | 17.1% | 0.0% |
| კლასიკური სტილი | 5.7% | 40.0% |
| ელეგანტური | 2.9% | 20.0% |
| რომანტიკული | 2.9% | 20.0% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 2.9% | 0.0% |
| თამამი და მხიარული | 2.9% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 37.5% | 20.0% |
| ენერგიული და დინამიკური | 15.6% | 0.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 12.5% | 20.0% |
| მელანქოლიური | 9.4% | 20.0% |
| აღმაბამედელი | 6.2% | 20.0% |
| დაფიქრებითი | 9.4% | 0.0% |
| მშვიდი | 0.0% | 20.0% |
| რომანტიკული | 3.1% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 22.0% | 44.4% |
| რბილი ჩრდილი | 52.0% | 33.3% |
| რბილი განათება | 26.0% | 22.2% |
| ნათელი ბალანსი | 0.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 50.0% | 44.4% |
| ნაზი ფერები | 40.0% | 44.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 8.0% | 11.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 93.5% | 100.0% |
| მუქი | 3.2% | 0.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 3.2% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 66.0% | 66.7% |
| ბალანსირებული | 30.0% | 33.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.0% | 11.1% |
| რბილი | 8.0% | 22.2% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 11.1% |
| მკვეთრი | 16.0% | 0.0% |
| განცხადება | 62.0% | 55.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 33.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 8.0% | 22.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 6.0% | 11.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 48.0% | 33.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 30.0% | 0.0% |
იან მიელი-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scene from the Life of Tram… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunters at Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carnival Entertainment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sine Cerere et Baccho Frige… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Veneration of St. Lambe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soothsayer at an inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two hunters resting in a la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three peasants having fun w… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Travelers' Dinner. Peas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italianate Landscape wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე თავსდებდნენ იან მიელი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 100.0% |
რამდენ ადამიანს უყურებს იან მიელი-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 200 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 28 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები იან მიელი-ის შესახებ
იან მიელი-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- The bowls players, 200 ნახვით (22% იან მიელი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 8 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს იან მიელი-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 1 500 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 900 ხელოვანის გვერდზე და 600 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას იან მიელი-ის შემოქმედებიდან?
- კლასიკური სტილი (ატმოსფერო): 40% ვიზიტებისგან, კატალოგის 6%-ის წინააღმდეგ.