რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Giuseppe Zais გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Giuseppe Zais: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია The Swing: 400 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც Giuseppe Zais ნახვების 27% წილია. შემდგომ Landscape with Ruins and Archway და Landscape with a Group of Figures. სულ 1 200 ნახვა: 200 ხელოვანის გვერდზე, 1 000 ნამუშევრებზე. პიკური თვე: ივლ 2026, 1 100 ნახვრით. ერთი გემო გამოირჩევა: ელეგანტური (ატმოსფერო) იკავებს 57% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 7%-ისგან.
Giuseppe Zais: ყველაზედებნად ნახეული 8 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: Giuseppe Zais-ის 8 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
The Swing, 1765
400 ნახვა · 26.7%
-
2
Landscape with Ruins and Archway, 1730
300 ნახვა · 20.0%
-
3
Landscape with a Group of Figures
200 ნახვა · 13.3%
-
4
Landscape with Shepherds and Fishermen
200 ნახვა · 13.3%
-
5
River Landscape with Two Country Women and Four Sheep on a Winding Road, a Fisherman, and Farm Buildings Round an Old Round Tower in the Middle
100 ნახვა · 6.7%
-
6
Landscape with River and Bridge, 1740
100 ნახვა · 6.7%
-
7
Pastoral Landscape
100 ნახვა · 6.7%
-
8
Landscape
100 ნახვა · 6.7%
როგორ იცვლება Giuseppe Zais აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 200 | 900 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 100 |
როგორ ითვლება Giuseppe Zais-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია Giuseppe Zais-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 80.0% | 42.9% |
| ელეგანტური | 6.7% | 57.1% |
| დრამატული | 6.7% | 0.0% |
| ნოსტალგიური | 6.7% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 80.0% | 42.9% |
| რომანტიკული | 6.7% | 57.1% |
| მშვიდი | 6.7% | 0.0% |
| სულიერი | 6.7% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 6.5% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 38.7% | 73.3% |
| რბილი განათება | 45.2% | 26.7% |
| ნათელი ბალანსი | 6.5% | 0.0% |
| ნათელი | 3.2% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 51.6% | 33.3% |
| ნაზი ფერები | 41.9% | 66.7% |
| რბილი ბალანსირებული | 6.5% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 64.5% | 53.3% |
| ბალანსირებული | 32.3% | 46.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 3.2% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 12.9% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 6.5% | 0.0% |
| მკვეთრი | 19.4% | 6.7% |
| განცხადება | 61.3% | 93.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 12.9% | 20.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 9.7% | 6.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 19.4% | 20.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 35.5% | 53.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 22.6% | 0.0% |
როგორ განსხვავდება Giuseppe Zais-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rest on the Flight into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian landscape with rive… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian landscape with a la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Figures | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By the Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Fountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Ruins and Ar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| PAYSAGE PASTORAL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Ruins with a Great… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Pic… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე იყენებს Giuseppe Zais-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
როგორ გამოიყურება Giuseppe Zais-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 100 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 200 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
Giuseppe Zais: მოკლე პასუხები
რა არის Giuseppe Zais-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- The Swing: 400 ნახვა, რაც Giuseppe Zais ნახვების 27%-ს შეადგენს. სია 8-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს Giuseppe Zais?
- 1 200 ბოლო თვედ განმავლობაში (200 ხელოვანის გვერდზე, 1 000 ნამუშევრებზე).
გამომწსვლელებს Giuseppe Zais-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, ელეგანტური (ატმოსფერო): 57% ვიზიტებისგან 7%-ის კატალოგში.