რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჟერარ დევიდი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჟერარ დევიდი: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
The Judgment of Cambyses (detail) ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 1 900 ნახვა წელიწადში, რაც ჟერარ დევიდი-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 11% წილია. მას მოსდევს ქება კანი და დივინე სმენა და The Judgment of Cambyses. ხატის გვერდმა მიიღო 3 200 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 14 800: სულ 18 000 ნახვა. ყურადღება 44%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 12 000 ვიზიტი. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (80%), სმარტფონები (18%) და ტაბლეტები (2%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 36% სტუმრობები კატალოგის 14% წილის წინააღმდეგ.
ჟერარ დევიდი-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ჟერარ დევიდი-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
The Judgment of Cambyses (detail), 1498
1 900 ნახვა · 10.7%
-
2
ქება კანი და დივინე სმენა, 1500
1 500 ნახვა · 8.5%
-
3
The Judgment of Cambyses, 1498
700 ნახვა · 4.0%
-
4
Deposition
600 ნახვა · 3.4%
-
5
Lamentation, 1515
500 ნახვა · 2.8%
-
6
Holy Face, 1485
500 ნახვა · 2.8%
-
7
Crucifixion, 1515
500 ნახვა · 2.8%
-
8
The Rest on the Flight into Egypt, 1510
400 ნახვა · 2.3%
-
9
The Virgin and Child with Saints and Donor, 1510
400 ნახვა · 2.3%
-
10
Untitled (D2X7PJ), 1510
400 ნახვა · 2.3%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ჟერარ დევიდი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 600 |
| ივლ 2026 | 1 200 | 10 800 |
| აგვ 2026 | 600 | 300 |
| სექ 2026 | 500 | 1 300 |
| ოქტ 2026 | 800 | 1 800 |
როდის არის ხელმისაწვდომი ჟერარ დევიდი-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ჟერარ დევიდი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 15.8% | 33.5% |
| მშვიდი და სულიერი | 28.9% | 15.0% |
| კლასიკური სტილი | 10.5% | 15.6% |
| მშვიდი და რბილი | 13.2% | 13.2% |
| ელეგანტური | 18.4% | 10.2% |
| მისტიკური | 7.9% | 6.6% |
| ეთერული | 5.3% | 3.6% |
| რომანტიკული | 0.0% | 2.4% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| სულიერი | 39.5% | 25.8% |
| მშვიდი | 18.4% | 15.6% |
| მძიმე და სევდიანი | 7.9% | 16.8% |
| მელანქოლიური | 7.9% | 14.4% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 15.8% | 11.4% |
| დაფიქრებითი | 7.9% | 8.4% |
| დრამატული | 0.0% | 3.0% |
| რომანტიკული | 0.0% | 2.4% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 34.0% | 19.8% |
| რბილი ჩრდილი | 52.0% | 70.6% |
| რბილი განათება | 14.0% | 8.5% |
| ნათელი ბალანსი | 0.0% | 1.1% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 24.0% | 18.1% |
| ნაზი ფერები | 46.0% | 49.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 26.0% | 29.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 3.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 93.0% | 94.7% |
| მუქი | 4.7% | 4.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 2.3% | 0.7% |
| მონოქრომული | 0.0% | 0.7% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 40.0% | 31.6% |
| ბალანსირებული | 54.0% | 63.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.0% | 4.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 2.0% | 1.1% |
| რბილი | 10.0% | 9.6% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 5.7% |
| მკვეთრი | 30.0% | 17.0% |
| განცხადება | 52.0% | 66.7% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 14.0% | 13.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 14.0% | 36.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 20.0% | 14.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 46.0% | 33.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 6.0% | 3.4% |
რა არის ჟერარ დევიდი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Judgment of Cambyses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 0 | 0 |
| ქება კანი და დივინე სმენა | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 700 | 0 | 200 | 400 |
| The Judgment of Cambyses (d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 900 |
| Triptych with the Nativity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| ქალწული და ბავშვი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Judgment of Cambyses (d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Marriage at Cana (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| The Judgment of Cambyses (d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Marriage at Cana (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 | 0 | 0 |
| The Flaying of the Corrupt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 | 0 |
რა არის ჟერარ დევიდი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 14 400 | 80.0% |
| სმარტფონები | 3 200 | 17.8% |
| ტაბლეტები | 400 | 2.2% |
რა ენებზეა ჟერარ დევიდი-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| არაბული | 100 | 14.3% |
| გერმანული | 100 | 14.3% |
| ესპანური | 100 | 14.3% |
| ფინური | 100 | 14.3% |
| ფრანგული | 100 | 14.3% |
| იტალიური | 100 | 14.3% |
| ჰოლანდიური | 100 | 14.3% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ჟერარ დევიდი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 14 ოქტ | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ | 100 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 500 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 100 |
| პარ 23 ოქტ | 200 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 400 |
| ორშ 26 ოქტ | 300 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 300 |
| ხუთ 29 ოქტ | 200 |
| პარ 30 ოქტ | 100 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 200 |
| ორშ 2 ნოე | 100 |
| სამ 3 ნოე | 100 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
რას კითხულობენ ჟერარ დევიდი-ის შესახებ
ჟერარ დევიდი-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- The Judgment of Cambyses (detail) პირველ ადგილზეა, 1 900 ნახვითა და 11% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ჟერარ დევიდი-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 18 000 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 3 200 ხელოვანის გვერდზე, 14 800 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება ჟერარ დევიდი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (80%), სმარტფონები (18%) და ტაბლეტები (2%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 80%-ს.
ჟერარ დევიდი-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ რბილად შერეული პალიტრა-ს (ფერების ჰარმონია), იკავებენ 36%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 14%-ის მოცულობისთვის.