ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჟორჟ დე ლატურ გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
!
სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.
ჟორჟ დე ლატურ: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
მანდალენ მოქცეული ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 2 100 ნახვა წელიწადში, რაც ჟორჟ დე ლატურ-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 5% წილია. მას მოსდევს წმინდა პეტრეს ცრემლები, ასევე წოდებული როგორც მოქცეული წმინდა პეტრე და მანდადმორჩილი წმინდა იერონიმე. ხატის გვერდმა მიიღო 21 700 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 30 000: სულ 51 700 ნახვა. ყურადღება 156%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 18 800 ვიზიტი. ვიზიტორები კითხულობენ ინგლისური (18%), ესპანური (16%) და ფრანგული (16%) ენებზე. ვიზიტორები მოდიან საფრანგეთი (13%), ესპანეთი (12%) და ამერიკის შეერთებული შტატები (11%)-დან. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (69%), სმარტფონები (27%) და ტაბლეტები (5%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება ერთგვაროვანი პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 30% სტუმრობები კატალოგის 18% წილის წინააღმდეგ.
ჟორჟ დე ლატურ-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ჟორჟ დე ლატურ-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
როდის სტუმრობენ ადამიანები ჟორჟ დე ლატურ-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
თვე
მხატვრის გვერდი
ნამუშევრების გვერდები
ნოე 2025
0
0
დეკ 2025
0
0
იან 2026
0
0
თებ 2026
0
0
მარ 2026
0
0
აპრ 2026
0
0
მაი 2026
0
0
ივნ 2026
200
500
ივლ 2026
5 000
13 800
აგვ 2026
3 500
3 100
სექ 2026
3 900
3 300
ოქტ 2026
9 100
9 300
როდის არის ხელმისაწვდომი ჟორჟ დე ლატურ-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ჟორჟ დე ლატურ-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
ატმოსფერო
ატმოსფერო
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დრამატული
89.8%
82.2%
მისტიკური
2.0%
8.4%
მშვიდი და რბილი
4.1%
6.5%
რომანტიკული
2.0%
1.5%
მშვიდი და სულიერი
0.0%
1.5%
ელეგანტური
2.0%
0.0%
ემოციური ტონი
ემოციური ტონი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მელანქოლიური
28.6%
30.4%
სულიერი
12.2%
22.2%
იდუმდენი
16.3%
21.0%
დაფიქრებითი
16.3%
11.6%
მძიმე და სევდიანი
10.2%
6.3%
დაძაბული
4.1%
4.1%
დრამატული
6.1%
1.9%
მშვიდი და დამამშვიდებელი
2.0%
1.9%
განათების ინტენსივობა
განათების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მუქი
96.0%
90.6%
რბილი ჩრდილი
4.0%
9.4%
რბილი განათება
0.0%
0.0%
ნათელი ბალანსი
0.0%
0.0%
ნათელი
0.0%
0.0%
ფერების გაჯერებულობა
ფერების გაჯერებულობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დაბალღიანი
42.0%
40.6%
ნაზი ფერები
40.0%
40.6%
რბილი ბალანსირებული
18.0%
18.9%
ფერების მკაფიო გამოკვეთილება
0.0%
0.0%
ფერადი და მკვეთრი ფერი
0.0%
0.0%
ფერების პალიტრა
ფერების პალიტრა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მიწისფეროვანი
97.1%
88.4%
მონოქრომული
2.9%
6.6%
მუქი
0.0%
5.0%
ფერების ინტენსივობა
ფერების ინტენსივობა
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მონოქრომატული
76.0%
67.7%
ბალანსირებული
24.0%
32.3%
ფერადი და მკვეთრი
0.0%
0.0%
კონტრასტი
კონტრასტი
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
მშვიდი და რბილი
22.0%
29.9%
რბილი
40.0%
32.3%
ბალანსირებული
16.0%
12.5%
მკვეთრი
16.0%
18.2%
განცხადება
6.0%
7.1%
ფერების ჰარმონია
ფერების ჰარმონია
მესტყავრეობის ნიმუშები
ნახვები
დისკორდანტული პალიტრა
4.0%
2.1%
რბილად შერეული პალიტრა
22.0%
12.3%
ბალანსირებული ჰარმონია
8.0%
8.5%
ფერების ძლიერი ერთიანობა
48.0%
46.7%
ერთგვაროვანი პალიტრა
18.0%
30.4%
რა არის ჟორჟ დე ლატურ-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
ნამუშწარები
ნოე 2025
დეკ 2025
იან 2026
თებ 2026
მარ 2026
აპრ 2026
მაი 2026
ივნ 2026
ივლ 2026
აგვ 2026
სექ 2026
ოქტ 2026
თაღლითი ბუგატის ტუზით
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
0
წმინდა იოსები,ई მესტყრე
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
0
300
ბედისწინიერი
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
100
100
სწ გამოიცნოს სიზმარი იოზეფის
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
700
მანდადმორჩილი წმინდა იერონი…
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
100
700
სათლემბოების თაყვანისცემა
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
200
ღამის შუქის მაგდალენი
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
400
400
წმინდა პეტრეს ცრემლები, ასე…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
800
Education of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
200
მანდალენ მოქცეული
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
300
600
რა არის ჟორჟ დე ლატურ-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
მოწყობილობა
ნახვები
გაზიარება
კომპიუტერები
35 500
68.7%
სმარტფონები
13 800
26.7%
ტაბლეტები
2 400
4.6%
რა ენებზეა ჟორჟ დე ლატურ-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
ენა
ნახვები
გაზიარება
ინგლისური
1 600
18.0%
ესპანური
1 400
15.7%
ფრანგული
1 400
15.7%
გერმანული
800
9.0%
იაპონური
800
9.0%
იტალიური
500
5.6%
კორეული
400
4.5%
არაბული
300
3.4%
რუსული
300
3.4%
ბულგარული
200
2.2%
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ჟორჟ დე ლატურ-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
დღე
ნახვები
ხუთ 15 ოქტ
1 400
პარ 16 ოქტ
400
შაბ 17 ოქტ
300
კვრ 18 ოქტ
1 000
ორშ 19 ოქტ
1 100
სამ 20 ოქტ
1 100
ოთხ 21 ოქტ
1 700
ხუთ 22 ოქტ
2 200
პარ 23 ოქტ
800
შაბ 24 ოქტ
800
კვრ 25 ოქტ
400
ორშ 26 ოქტ
800
სამ 27 ოქტ
1 400
ოთხ 28 ოქტ
700
ხუთ 29 ოქტ
400
პარ 30 ოქტ
800
შაბ 31 ოქტ
300
კვრ 1 ნოე
1 300
ორშ 2 ნოე
600
სამ 3 ნოე
1 800
ოთხ 4 ნოე
800
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)
1 100
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)
600
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)
400
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)
700
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)
700
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)
1 200
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)
900
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)
1 000
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)
500
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)
400
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)
700
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)
600
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)
1 100
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)
800
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)
1 000
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)
500
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)
300
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)
700
ორშ 23 ნოე (პროგნოზი)
600
სამ 24 ნოე (პროგნოზი)
1 000
ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი)
800
რას კითხულობენ ჟორჟ დე ლატურ-ის შესახებ
ჟორჟ დე ლატურ-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
მანდალენ მოქცეული პირველ ადგილზეა, 2 100 ნახვითა და 5% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ჟორჟ დე ლატურ-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?