რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის გეორგი Ștefănescu-Râmnic გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
გეორგი Ștefănescu-Râmnic: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია Saint George and the Dragon: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც გეორგი Ștefănescu-Râmnic ნახვების 20% წილია. შემდგომ The little Prince და Pagan Ritual. სულ 1 800 ნახვა: 700 ხელოვანის გვერდზე, 1 100 ნამუშევრებზე. პიკური თვე: ივლ 2026, 1 500 ნახვრით. ერთი გემო გამოირჩევა: დაბალღიანი (ფერების გაჯერებულობა) იკავებს 47% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 24%-ისგან.
გეორგი Ștefănescu-Râmnic: ყველაზედებნად ნახეული 10 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: გეორგი Ștefănescu-Râmnic-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
Saint George and the Dragon, 2001
300 ნახვა · 20.0%
-
2
The little Prince, 1986
200 ნახვა · 13.3%
-
3
Pagan Ritual, 1981
200 ნახვა · 13.3%
-
4
The Red Torero, 1975
100 ნახვა · 6.7%
-
5
The Beloved Toy, 2006
100 ნახვა · 6.7%
-
6
Cavalcade, 1970
100 ნახვა · 6.7%
-
7
Fishes at the Japan Sea, 1966
100 ნახვა · 6.7%
-
8
Selfportrait, 1958
100 ნახვა · 6.7%
-
9
Star of Betlehem, 1993
100 ნახვა · 6.7%
-
10
Studio Corner, 1979
100 ნახვა · 6.7%
როგორ იცვლება გეორგი Ștefănescu-Râmnic აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 500 | 1 000 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 100 |
როგორ ითვლება გეორგი Ștefănescu-Râmnic-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია გეორგი Ștefănescu-Râmnic-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 10.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 16.0% | 0.0% |
| რბილი განათება | 16.0% | 20.0% |
| ნათელი ბალანსი | 24.0% | 26.7% |
| ნათელი | 34.0% | 53.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 24.0% | 46.7% |
| ნაზი ფერები | 14.0% | 13.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 22.0% | 13.3% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 34.0% | 26.7% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 6.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 29.8% | 50.0% |
| პასტელური ფერები | 21.3% | 28.6% |
| მუქი | 25.5% | 7.1% |
| მიწისფეროვანი | 19.1% | 0.0% |
| მზის ჩასვლა | 2.1% | 14.3% |
| თბილი | 2.1% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 16.0% | 26.7% |
| ბალანსირებული | 44.0% | 46.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 40.0% | 26.7% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 4.0% | 0.0% |
| რბილი | 20.0% | 13.3% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 6.7% |
| მკვეთრი | 10.0% | 6.7% |
| განცხადება | 56.0% | 73.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 44.0% | 46.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 20.0% | 40.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 24.0% | 13.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 4.0% | 0.0% |
როგორ განსხვავდება გეორგი Ștefănescu-Râmnic-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Child (Radu) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selfportrait ( Râmnic ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waiting for | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selfportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Grass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalcade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Courtesan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე იყენებს გეორგი Ștefănescu-Râmnic-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
როგორ გამოიყურება გეორგი Ștefănescu-Râmnic-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
გეორგი Ștefănescu-Râmnic: მოკლე პასუხები
რა არის გეორგი Ștefănescu-Râmnic-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- Saint George and the Dragon: 300 ნახვა, რაც გეორგი Ștefănescu-Râmnic ნახვების 20%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს გეორგი Ștefănescu-Râmnic?
- 1 800 ბოლო თვედ განმავლობაში (700 ხელოვანის გვერდზე, 1 100 ნამუშევრებზე).
გამომწსვლელებს გეორგი Ștefănescu-Râmnic-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, დაბალღიანი (ფერების გაჯერებულობა): 47% ვიზიტებისგან 24%-ის კატალოგში.