რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის George Sheridan Knowles გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
George Sheridan Knowles: აუდიტორია ერთი შეხედვით
Signing The Marriage Contract ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 500 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე George Sheridan Knowles-ის ყველა ნახვის 26% შეადგენს. The Orphans და Feeding the Swans-ს George Sheridan Knowles-მა დაიმersed 2 700 ნახვა: 1 300 ხელოვანის გვერდზე და 1 400 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 900 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია იხ leans towards რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა): ვიზიტების 63%, artist's catalog-ის 28%.
George Sheridan Knowles-ის 10 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: George Sheridan Knowles-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
Signing The Marriage Contract
500 ნახვა · 26.3%
-
2
The Orphans
300 ნახვა · 15.8%
-
3
Feeding the Swans
300 ნახვა · 15.8%
-
4
Idyllisk Trädgårdsscen
100 ნახვა · 5.3%
-
5
In The Park
100 ნახვა · 5.3%
-
6
The Duet
100 ნახვა · 5.3%
-
7
Many Hands Make Light Work
100 ნახვა · 5.3%
-
8
Summer's Fun
100 ნახვა · 5.3%
-
9
Her First Love
100 ნახვა · 5.3%
-
10
Feeding the Doves
100 ნახვა · 5.3%
რამდენ ადამიანს უყურებს George Sheridan Knowles-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 500 | 400 |
| აგვ 2026 | 100 | 400 |
| სექ 2026 | 400 | 200 |
| ოქტ 2026 | 200 | 400 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ George Sheridan Knowles-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ George Sheridan Knowles-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნოსტალგიური | 33.3% | 42.9% |
| მშვიდი და სულიერი | 33.3% | 42.9% |
| რომანტიკული | 33.3% | 14.3% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 28.0% | 10.5% |
| რბილი ჩრდილი | 28.0% | 63.2% |
| რბილი განათება | 44.0% | 26.3% |
| ნათელი ბალანსი | 0.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 16.0% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 24.0% | 21.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 36.0% | 68.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 24.0% | 10.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 36.0% | 21.1% |
| ბალანსირებული | 44.0% | 68.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 20.0% | 10.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი | 8.0% | 5.3% |
| ბალანსირებული | 32.0% | 10.5% |
| მკვეთრი | 24.0% | 36.8% |
| განცხადება | 36.0% | 47.4% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 15.8% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 28.0% | 10.5% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 48.0% | 52.6% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 12.0% | 21.1% |
George Sheridan Knowles-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Feeding the Swans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| The Orphans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| The Duet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Easedale Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Friend Or Foe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christmas Cheer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seeking Sanctuary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Signing The Marriage Contra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 100 |
| A Love Song - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Love Song | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე თავსდებდნენ George Sheridan Knowles-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 50.0% |
| Chinese | 100 | 50.0% |
რამდენ ადამიანს უყურებს George Sheridan Knowles-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 200 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 0 |
| შაბ 7 ნოე | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 28 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები George Sheridan Knowles-ის შესახებ
George Sheridan Knowles-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- Signing The Marriage Contract, 500 ნახვით (26% George Sheridan Knowles-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს George Sheridan Knowles-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 2 700 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 1 300 ხელოვანის გვერდზე და 1 400 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას George Sheridan Knowles-ის შემოქმედებიდან?
- რბილი ჩრდილი (განათების ინტენსივობა): 63% ვიზიტებისგან, კატალოგის 28%-ის წინააღმდეგ.