რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრანც რუბოუდი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ფრანც რუბოუდი: აუდიტორია ერთი შეხედვით
The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე ფრანც რუბოუდი-ის ყველა ნახვის 9% შეადგენს. Cossacks In A Mountain River და Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge-ს ფრანც რუბოუდი-მა დაიმersed 3 100 ნახვა: 700 ხელოვანის გვერდზე და 2 400 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 2 000 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია უყურებს კომპიუტერები (94%) და სმარტფონები (6%)-ზე. აუდიტორია იხ leans towards რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია): ვიზიტების 27%, artist's catalog-ის 12%.
ფრანც რუბოუდი-ის 10 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: ფრანც რუბოუდი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya
300 ნახვა · 9.1%
-
2
Cossacks In A Mountain River
300 ნახვა · 9.1%
-
3
Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge
300 ნახვა · 9.1%
-
4
The Siege Of Sevastopol Panorama
300 ნახვა · 9.1%
-
5
Cossacks
200 ნახვა · 6.1%
-
6
Two Cossack Men
200 ნახვა · 6.1%
-
7
Playing Kokpar
100 ნახვა · 3.0%
-
8
Study Of Soldiers For The Panorama The Defence Of Sevastopol
100 ნახვა · 3.0%
-
9
Boat On The Shore
100 ნახვა · 3.0%
-
10
Falconer
100 ნახვა · 3.0%
რამდენ ადამიანს უყურებს ფრანც რუბოუდი-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 300 |
| ივლ 2026 | 300 | 1 700 |
| აგვ 2026 | 200 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 200 | 300 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ფრანც რუბოუდი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ფრანც რუბოუდი-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 4.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 12.0% | 9.1% |
| რბილი განათება | 46.0% | 57.6% |
| ნათელი ბალანსი | 34.0% | 33.3% |
| ნათელი | 4.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 36.0% | 48.5% |
| ნაზი ფერები | 40.0% | 21.2% |
| რბილი ბალანსირებული | 18.0% | 30.3% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 52.5% | 48.3% |
| მიწისფეროვანი | 37.5% | 37.9% |
| მუქი | 5.0% | 10.3% |
| პასტელური ფერები | 2.5% | 3.5% |
| მონოქრომული | 2.5% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 34.0% | 36.4% |
| ბალანსირებული | 48.0% | 42.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 18.0% | 21.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 8.0% | 6.1% |
| რბილი | 28.0% | 18.2% |
| ბალანსირებული | 18.0% | 15.2% |
| მკვეთრი | 20.0% | 27.3% |
| განცხადება | 26.0% | 33.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 24.0% | 30.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 27.3% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 22.0% | 12.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 24.0% | 21.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 18.0% | 9.1% |
ფრანც რუბოუდი-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caucasian Armed Horsemen On… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death Of Major General… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Playing Kokpar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunting Party in a Winter L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the River (In the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Russian and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Count Argutinsky Crossing T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol (de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol Pan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Siege Of Sevastopol Pan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ ადამიანები ფრანც რუბოუდი-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 2 900 | 93.5% |
| სმარტფონები | 200 | 6.5% |
რა ენებზე თავსდებდნენ ფრანც რუბოუდი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 100 | 50.0% |
| უნგრული | 100 | 50.0% |
რამდენ ადამიანს უყურებს ფრანც რუბოუდი-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 200 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 100 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 200 |
| კვრ 1 ნოე | 100 |
| ორშ 2 ნოე | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
კითხვები ფრანც რუბოუდი-ის შესახებ
ფრანც რუბოუდი-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- The Death Of Major General Sleptsov In Chechnya, 300 ნახვით (9% ფრანც რუბოუდი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს ფრანც რუბოუდი-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 3 100 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 700 ხელოვანის გვერდზე და 2 400 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებზე უყურებენ ფრანც რუბოუდი-ს?
- ხალხი უყურებს ფრანც რუბოუდი-ს კომპიუტერები (94%) და სმარტფონები (6%)-იდან; კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 94%-ს.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ფრანც რუბოუდი-ის შემოქმედებიდან?
- რბილად შერეული პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 27% ვიზიტებისგან, კატალოგის 12%-ის წინააღმდეგ.