ფრანსუა რუდე ვინ უყურებს

1784 – 1855

რა არის ეს გვერდი?

ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრანსუა რუდე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.

სტატისტიკა განახლდა 2026 წლის 1 ივლისს — ამ თარიღამდე მონაცემები ხელმისაწვდომი არ არის.

ფრანსუა რუდე: აუდიტორია ერთი შეხედვით

Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise) ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 1 400 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე ფრანსუა რუდე-ის ყველა ნახვის 52% შეადგენს. March of the Volunteers of 1792 (detail) და Head of an ancient Warrior-ს ფრანსუა რუდე-მა დაიმersed 3 200 ნახვა: 1 900 ხელოვანის გვერდზე და 1 300 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყოველთვიური ინტერესის ზრდა: ვიზიტების რაოდენობა გაიზარდა 400%, სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ოქტ 2026, როდესაც 1 500 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია უყურებს კომპიუტერები (72%), სმარტფონები (25%) და ტაბლეტები (3%)-ზე. აუდიტორია იხ leans towards ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა): ვიზიტების 52%, artist's catalog-ის 10%.

ფრანსუა რუდე-ის 7 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს

ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: ფრანსუა რუდე-ის 7 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.

  1. Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise) 1 Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise) 1 400 ნახვა · 51.9%
  2. March of the Volunteers of 1792 (detail) 2 March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833 300 ნახვა · 11.1%
  3. Head of an ancient Warrior 3 Head of an ancient Warrior, 1834 300 ნახვა · 11.1%
  4. March of the Volunteers of 1792 (detail) 4 March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833 300 ნახვა · 11.1%
  5. Neapolitan Fisherboy Playing with a Tortoise 5 Neapolitan Fisherboy Playing with a Tortoise, 1831 200 ნახვა · 7.4%
  6. March of the Volunteers of 1792 (detail) 6 March of the Volunteers of 1792 (detail), 1833 100 ნახვა · 3.7%
  7. Napoleon Rising to Immortality 7 Napoleon Rising to Immortality, 1845 100 ნახვა · 3.7%

რამდენ ადამიანს უყურებს ფრანსუა რუდე-ს ყოველთვიურად?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.

ნახეთ სტატისტიკა
თვემხატვრის გვერდინამუშევრების გვერდები
ნოე 202500
დეკ 202500
იან 202600
თებ 202600
მარ 202600
აპრ 202600
მაი 202600
ივნ 202600
ივლ 2026500700
აგვ 2026100100
სექ 2026200100
ოქტ 20261 100400

რამდენად ხშირად ნახულობენ ფრანსუა რუდე-ის ნამუშევრებს?

თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.

ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.

ფრანსუა რუდე-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?

თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.

ნახეთ სტატისტიკა
ნამუშწარებინოე 2025დეკ 2025იან 2026თებ 2026მარ 2026აპრ 2026მაი 2026ივნ 2026ივლ 2026აგვ 2026სექ 2026ოქტ 2026
March of the Volunteers of…00000000000100
Neapolitan Fisherboy Playin…00000000010000
March of the Volunteers of…0000000010000100
March of the Volunteers of…000000000000
March of the Volunteers of…000000000000
Departure of the Volunteers…000000003000100100
Head of an ancient Warrior00000000300000
The Imperial Eagle Watching…000000000000
Marshal Ney000000000000
Napoleon Rising to Immortal…00000000000100

რა მოწყობილობებს იყენებენ ადამიანები ფრანსუა რუდე-ის სანახავად?

თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.

ნახეთ სტატისტიკა
მოწყობილობანახვებიგაზიარება
კომპიუტერები2 30071.9%
სმარტფონები80025.0%
ტაბლეტები1003.1%

რა ენებზე თავსდებდნენ ფრანსუა რუდე-ს?

თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.

ნახეთ სტატისტიკა
ენანახვებიგაზიარება
ესპანური80072.7%
გერმანული1009.1%
ინგლისური1009.1%
ფრანგული1009.1%

რამდენ ადამიანს უყურებს ფრანსუა რუდე-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?

თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.

ნახეთ სტატისტიკა
დღენახვები
ორშ 12 ოქტ0
სამ 13 ოქტ200
ოთხ 14 ოქტ0
ხუთ 15 ოქტ0
პარ 16 ოქტ0
შაბ 17 ოქტ0
კვრ 18 ოქტ0
ორშ 19 ოქტ700
სამ 20 ოქტ200
ოთხ 21 ოქტ200
ხუთ 22 ოქტ0
პარ 23 ოქტ0
შაბ 24 ოქტ400
კვრ 25 ოქტ300
ორშ 26 ოქტ0
სამ 27 ოქტ0
ოთხ 28 ოქტ100
ხუთ 29 ოქტ100
პარ 30 ოქტ0
შაბ 31 ოქტ100
კვრ 1 ნოე100
ორშ 2 ნოე (პროგნოზი)100
სამ 3 ნოე (პროგნოზი)100
ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი)100
ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი)0
პარ 6 ნოე (პროგნოზი)0
შაბ 7 ნოე (პროგნოზი)100
კვრ 8 ნოე (პროგნოზი)100
ორშ 9 ნოე (პროგნოზი)200
სამ 10 ნოე (პროგნოზი)100
ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი)100
ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი)0
პარ 13 ნოე (პროგნოზი)0
შაბ 14 ნოე (პროგნოზი)100
კვრ 15 ნოე (პროგნოზი)100
ორშ 16 ნოე (პროგნოზი)200
სამ 17 ნოე (პროგნოზი)100
ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი)100
ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი)0
პარ 20 ნოე (პროგნოზი)0
შაბ 21 ნოე (პროგნოზი)100
კვრ 22 ნოე (პროგნოზი)100

კითხვები ფრანსუა რუდე-ის შესახებ

ფრანსუა რუდე-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?

Departure of the Volunteers of 1792 (The marseillaise), 1 400 ნახვით (52% ფრანსუა რუდე-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 7 ნამუშწარები.

რამდენიმე ადამიანი უყურებს ფრანსუა რუდე-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?

3 200 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 1 900 ხელოვანის გვერდზე და 1 300 ცალკეულ ნამუშევრებზე.

რა მოწყობილობებზე უყურებენ ფრანსუა რუდე-ს?

ხალხი უყურებს ფრანსუა რუდე-ს კომპიუტერები (72%), სმარტფონები (25%) და ტაბლეტები (3%)-იდან; კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 72%-ს.

რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ფრანსუა რუდე-ის შემოქმედებიდან?

ნაზი ფერები (ფერების გაჯერებულობა): 52% ვიზიტებისგან, კატალოგის 10%-ის წინააღმდეგ.