რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრანსუა ფლამენი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ფრანსუა ფლამენი: აუდიტორია ერთი შეხედვით
Napoleon After The Battle Of Waterloo ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 2 000 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე ფრანსუა ფლამენი-ის ყველა ნახვის 36% შეადგენს. L'offensive De L'yser და Assedio Di Sebastopoli --ს ფრანსუა ფლამენი-მა დაიმersed 3 400 ნახვა: 600 ხელოვანის გვერდზე და 2 800 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყოველთვიური ინტერესის ზრდა: ვიზიტების რაოდენობა გაიზარდა 200%, სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 2 400 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია უყურებს კომპიუტერები (94%) და სმარტფონები (6%)-ზე. აუდიტორია იხ leans towards მძიმე და სევდიანი (ემოციური ტონი): ვიზიტების 83%, artist's catalog-ის 33%.
ფრანსუა ფლამენი-ის 10 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: ფრანსუა ფლამენი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
Napoleon After The Battle Of Waterloo
2 000 ნახვა · 35.7%
-
2
L'offensive De L'yser
500 ნახვა · 8.9%
-
3
Assedio Di Sebastopoli -
500 ნახვა · 8.9%
-
4
Poststation Im Kaukasus
300 ნახვა · 5.4%
-
5
Onderdeel Van Het Panoramaschilderij Van Het Beleg Van Sebastopol
300 ნახვა · 5.4%
-
6
A Studiy Of An Caucasian Men -
200 ნახვა · 3.6%
-
7
Marked Day
200 ნახვა · 3.6%
-
8
The Return From The Hunt
200 ნახვა · 3.6%
-
9
The Victory Procession, in front of the Arc de Triomphe, July 14, 1919, 1923
100 ნახვა · 1.8%
-
10
Kirghyz Horseman With A Red Flag
100 ნახვა · 1.8%
რამდენ ადამიანს უყურებს ფრანსუა ფლამენი-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 500 | 1 900 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 200 |
| ოქტ 2026 | 0 | 600 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ფრანსუა ფლამენი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ფრანსუა ფლამენი-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მძიმე და სევდიანი | 33.3% | 83.3% |
| მძლავრი | 33.3% | 16.7% |
| რომანტიკული | 33.3% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 6.0% | 41.1% |
| რბილი ჩრდილი | 32.0% | 30.4% |
| რბილი განათება | 34.0% | 25.0% |
| ნათელი ბალანსი | 28.0% | 1.8% |
| ნათელი | 0.0% | 1.8% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 23.2% |
| ნაზი ფერები | 30.0% | 28.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 30.0% | 44.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 8.0% | 3.6% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 62.2% | 87.2% |
| ნეიტრალური ტონები | 31.1% | 8.5% |
| მუქი | 6.7% | 4.3% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 30.0% | 25.0% |
| ბალანსირებული | 64.0% | 71.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 6.0% | 3.6% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 4.0% | 0.0% |
| რბილი | 30.0% | 21.4% |
| ბალანსირებული | 18.0% | 8.9% |
| მკვეთრი | 18.0% | 53.6% |
| განცხადება | 30.0% | 16.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 14.0% | 25.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 7.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 48.0% | 60.7% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 12.0% | 7.1% |
ფრანსუა ფლამენი-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Dora of Leuchte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Vera Kharitonen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'offensive De L'yser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Princess Z. N.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bathing of Court Ladies in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Auguste Rodin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marie-Antoinette se rendant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Mme Gaston Meni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reception at Compiegne in 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paris Exposition 1900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ ადამიანები ფრანსუა ფლამენი-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 200 | 94.1% |
| სმარტფონები | 200 | 5.9% |
რა ენებზე თავსდებდნენ ფრანსუა ფლამენი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენ ადამიანს უყურებს ფრანსუა ფლამენი-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 900 |
| სამ 20 ოქტ | 300 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 500 |
| სამ 27 ოქტ | 400 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 200 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 500 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 1 200 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 1 400 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 700 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები ფრანსუა ფლამენი-ის შესახებ
ფრანსუა ფლამენი-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- Napoleon After The Battle Of Waterloo, 2 000 ნახვით (36% ფრანსუა ფლამენი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს ფრანსუა ფლამენი-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 3 400 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 600 ხელოვანის გვერდზე და 2 800 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებზე უყურებენ ფრანსუა ფლამენი-ს?
- ხალხი უყურებს ფრანსუა ფლამენი-ს კომპიუტერები (94%) და სმარტფონები (6%)-იდან; კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 94%-ს.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ფრანსუა ფლამენი-ის შემოქმედებიდან?
- მძიმე და სევდიანი (ემოციური ტონი): 83% ვიზიტებისგან, კატალოგის 33%-ის წინააღმდეგ.