რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრანსუა ბუშე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ფრანსუა ბუშე: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Bouguereau Song of the Angels ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 1 200 ნახვა წელიწადში, რაც ფრანსუა ბუშე-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 4% წილია. მას მოსდევს Zenobia Found by Shepherds on the Banks და Diana after the Hunt. ხატის გვერდმა მიიღო 5 200 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 23 200: სულ 28 400 ნახვა. ყურადღება 167%-ით გაიზარდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 18 000 ვიზიტი. ვიზიტორები კითხულობენ კორეული (20%), ესპანური (16%) და იაპონური (11%) ენებზე. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (70%), სმარტფონები (25%) და ტაბლეტები (6%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება დისკორდანტული პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 36% სტუმრობები კატალოგის 18% წილის წინააღმდეგ.
ფრანსუა ბუშე-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ფრანსუა ბუშე-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
Bouguereau Song of the Angels
1 200 ნახვა · 4.4%
-
2
Zenobia Found by Shepherds on the Banks
1 200 ნახვა · 4.4%
-
3
Diana after the Hunt
1 200 ნახვა · 4.4%
-
4
The Setting of the Sun, 1752
1 100 ნახვა · 4.0%
-
5
შეწყვეტილი ძილი, 1750
1 100 ნახვა · 4.0%
-
6
The Love Letter, 1750
1 100 ნახვა · 4.0%
-
7
Portrait of Marquise de Pompadour
1 100 ნახვა · 4.0%
-
8
Madame de Pompadour (Jeanne-Antoinette Poisson, 1721 - 1764), 1758
900 ნახვა · 3.3%
-
9
The Birth of Venus, 1740
800 ნახვა · 2.9%
-
10
Portrait of Marquise de Pompadour, 1756
700 ნახვა · 2.6%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ფრანსუა ბუშე-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 500 |
| ივლ 2026 | 2 400 | 15 600 |
| აგვ 2026 | 800 | 1 900 |
| სექ 2026 | 2 000 | 5 200 |
როდის არის ხელმისაწვდომი ფრანსუა ბუშე-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ფრანსუა ბუშე-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 90.0% | 64.5% |
| ელეგანტური | 10.0% | 24.0% |
| ეთერული | 0.0% | 6.5% |
| მშვიდი და სულიერი | 0.0% | 4.0% |
| დრამატული | 0.0% | 1.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 60.0% | 52.5% |
| მელანქოლიური | 20.0% | 19.5% |
| ნოსტალგიური | 10.0% | 10.0% |
| მშვიდი | 0.0% | 6.0% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 0.0% | 6.0% |
| აღმაბამედელი | 0.0% | 4.0% |
| დრამატული | 0.0% | 1.0% |
| ვნებიანი | 0.0% | 0.5% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 32.0% | 35.2% |
| რბილი ჩრდილი | 38.0% | 34.4% |
| რბილი განათება | 22.0% | 26.0% |
| ნათელი ბალანსი | 6.0% | 4.4% |
| ნათელი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 29.3% |
| ნაზი ფერები | 50.0% | 48.4% |
| რბილი ბალანსირებული | 16.0% | 22.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 0.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 75.0% | 92.3% |
| ნეიტრალური ტონები | 18.8% | 7.1% |
| მუქი | 6.2% | 0.6% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 44.0% | 44.0% |
| ბალანსირებული | 56.0% | 55.7% |
| ფერადი და მკვეთრი | 0.0% | 0.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 3.7% |
| რბილი | 22.0% | 10.6% |
| ბალანსირებული | 18.0% | 16.5% |
| მკვეთრი | 18.0% | 30.0% |
| განცხადება | 32.0% | 39.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 18.0% | 35.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 12.1% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 22.0% | 25.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 36.0% | 22.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 12.0% | 4.8% |
რა არის ფრანსუა ბუშე-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| შეწყვეტილი ძილი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 | 100 |
| The Rape of Europa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 |
| Angelica and Medoro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Setting of the Sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 300 |
| Madame de Pompadour (Jeanne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 300 |
| The Toilet of Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The Afternoon Meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Imaginary Landscape with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Juno Asking Aeolus to Relea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 |
| Bouguereau Song of the Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 600 |
რა არის ფრანსუა ბუშე-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 19 800 | 69.7% |
| სმარტფონები | 7 000 | 24.6% |
| ტაბლეტები | 1 600 | 5.6% |
რა ენებზეა ფრანსუა ბუშე-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კორეული | 900 | 20.0% |
| ესპანური | 700 | 15.6% |
| იაპონური | 500 | 11.1% |
| არაბული | 400 | 8.9% |
| იტალიური | 300 | 6.7% |
| Chinese | 300 | 6.7% |
| ბულგარული | 200 | 4.4% |
| გერმანული | 200 | 4.4% |
| ბერძნული | 200 | 4.4% |
| ჰოლანდიური | 200 | 4.4% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ფრანსუა ბუშე-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 300 |
| კვრ 27 სექ | 500 |
| ორშ 28 სექ | 700 |
| სამ 29 სექ | 1 300 |
| ოთხ 30 სექ | 400 |
| ხუთ 1 ოქტ | 300 |
| პარ 2 ოქტ | 500 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 600 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 1 200 |
| ოთხ 7 ოქტ | 300 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 1 000 |
| შაბ 10 ოქტ | 800 |
| კვრ 11 ოქტ | 700 |
| ორშ 12 ოქტ | 700 |
| სამ 13 ოქტ | 700 |
| ოთხ 14 ოქტ | 1 300 |
| ხუთ 15 ოქტ | 1 500 |
| პარ 16 ოქტ | 200 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 1 600 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 1 000 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 800 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 1 700 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 1 100 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 1 200 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 900 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 700 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 1 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 900 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 1 900 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 1 200 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 1 300 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
რას კითხულობენ ფრანსუა ბუშე-ის შესახებ
ფრანსუა ბუშე-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Bouguereau Song of the Angels პირველ ადგილზეა, 1 200 ნახვითა და 4% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ფრანსუა ბუშე-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 28 400 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 5 200 ხელოვანის გვერდზე, 23 200 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება ფრანსუა ბუშე-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (70%), სმარტფონები (25%) და ტაბლეტები (6%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 70%-ს.
რა ენებზე საუბრობენ ფრანსუა ბუშე-ის გამომწერები?
- კორეული (20%), ესპანური (16%) და იაპონური (11%); კორეული covers 20%.
ფრანსუა ბუშე-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- დისკორდანტული პალიტრა (ფერების ჰარმონია) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ დისკორდანტული პალიტრა-ს (ფერების ჰარმონია), იკავებენ 36%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 18%-ის მოცულობისთვის.