რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ფრა ანჯელიკო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ფრა ანჯელიკო: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
ცნობა (ფრა ანჯელიკო, სან მარკო) ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 16 900 ნახვა წელიწადში, რაც ფრა ანჯელიკო-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 7% წილია. მას მოსდევს The Annunciation და ქრისტეს დიდება ზეციურ სამარხოში. ხატის გვერდმა მიიღო 36 900 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 207 300: სულ 244 200 ნახვა. ყურადღება 95%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 142 700 ვიზიტი. ვიზიტორები კითხულობენ ინგლისური (39%), იტალიური (14%) და პორტუგალიური (13%) ენებზე. ვიზიტორები მოდიან იტალია (14%), ავსტრალია (10%) და ბრაზილია (9%)-დან. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (73%), სმარტფონები (23%) და ტაბლეტები (3%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო): 59% სტუმრობები კატალოგის 30% წილის წინააღმდეგ.
ფრა ანჯელიკო-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ფრა ანჯელიკო-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
ცნობა (ფრა ანჯელიკო, სან მარკო), 1430
16 900 ნახვა · 6.7%
-
2
The Annunciation, 1442
7 000 ნახვა · 2.8%
-
3
ქრისტეს დიდება ზეციურ სამარხოში, 1430
5 900 ნახვა · 2.3%
-
4
ქალწულის კორონაცია, 1435
4 800 ნახვა · 1.9%
-
5
მილដំណი, 1430
4 100 ნახვა · 1.6%
-
6
ქალწულის კორონაცია, 1434
3 900 ნახვა · 1.5%
-
7
მილដំណი
3 700 ნახვა · 1.5%
-
8
მაცნება 1
3 500 ნახვა · 1.4%
-
9
მების მიტევება, 1433
3 400 ნახვა · 1.3%
-
10
კორტონას ალტარი (მილ anunciar, 1433
3 100 ნახვა · 1.2%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ფრა ანჯელიკო-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 300 | 6 800 |
| ივლ 2026 | 8 600 | 134 100 |
| აგვ 2026 | 6 000 | 18 700 |
| სექ 2026 | 8 900 | 14 700 |
| ოქტ 2026 | 13 100 | 33 000 |
როდის არის ხელმისაწვდომი ფრა ანჯელიკო-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ფრა ანჯელიკო-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 30.0% | 58.6% |
| ეთერული | 58.0% | 29.3% |
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 6.6% |
| დრამატული | 10.0% | 3.6% |
| მისტიკური | 0.0% | 1.1% |
| ელეგანტური | 2.0% | 0.8% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| სულიერი | 86.0% | 86.0% |
| მელანქოლიური | 6.0% | 5.4% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 0.0% | 5.4% |
| მშვიდი | 2.0% | 1.5% |
| მძიმე და სევდიანი | 0.0% | 0.8% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 0.5% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 4.0% | 0.3% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 0.1% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 12.0% | 6.6% |
| რბილი ჩრდილი | 36.0% | 44.0% |
| რბილი განათება | 34.0% | 39.7% |
| ნათელი ბალანსი | 18.0% | 8.5% |
| ნათელი | 0.0% | 1.3% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 4.0% | 1.2% |
| ნაზი ფერები | 24.0% | 33.5% |
| რბილი ბალანსირებული | 32.0% | 36.7% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 40.0% | 28.4% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.2% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 54.2% | 59.8% |
| მუქი | 35.4% | 30.2% |
| ნეიტრალური ტონები | 6.2% | 8.1% |
| პასტელური ფერები | 4.2% | 1.9% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 4.0% | 3.1% |
| ბალანსირებული | 54.0% | 62.1% |
| ფერადი და მკვეთრი | 42.0% | 34.8% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 0.0% | 1.2% |
| რბილი | 22.0% | 6.6% |
| ბალანსირებული | 8.0% | 8.0% |
| მკვეთრი | 32.0% | 31.6% |
| განცხადება | 38.0% | 52.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 0.0% | 2.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 9.4% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.0% | 23.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 56.0% | 55.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 16.0% | 9.0% |
რა არის ფრა ანჯელიკო-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ცნობა (ფრა ანჯელიკო, სან მა… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 400 | 600 | 0 | 400 |
| Madonna with the Child, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 100 | 100 | 100 |
| ფრა ანჯელიკო | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 300 | 0 | 100 |
| Last Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| კორტონას ალტარი (მილ anunci… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 100 | 500 | 100 | 200 |
| მილដំណი | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1 700 | 500 | 400 | 700 |
| ნახვარდი არ შეხდნენ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 100 | 100 | 300 |
| ქალწულის კორონაცია | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 600 | 100 | 700 | 1 200 |
| წმინდა დომინიკოსისა და ასის… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 500 | 800 |
| ქრისტეს აღდგომა და ქალები ს… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 300 |
რა არის ფრა ანჯელიკო-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 179 200 | 73.4% |
| სმარტფონები | 57 300 | 23.5% |
| ტაბლეტები | 7 700 | 3.2% |
რა ენებზეა ფრა ანჯელიკო-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 4 900 | 38.6% |
| იტალიური | 1 800 | 14.2% |
| პორტუგალიური | 1 700 | 13.4% |
| ბერძნული | 900 | 7.1% |
| ესპანური | 800 | 6.3% |
| გერმანული | 600 | 4.7% |
| ფრანგული | 400 | 3.1% |
| კორეული | 400 | 3.1% |
| არაბული | 200 | 1.6% |
| იაპონური | 200 | 1.6% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ფრა ანჯელიკო-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 12 ოქტ | 3 600 |
| სამ 13 ოქტ | 2 100 |
| ოთხ 14 ოქტ | 2 400 |
| ხუთ 15 ოქტ | 5 000 |
| პარ 16 ოქტ | 3 200 |
| შაბ 17 ოქტ | 900 |
| კვრ 18 ოქტ | 1 900 |
| ორშ 19 ოქტ | 2 100 |
| სამ 20 ოქტ | 3 800 |
| ოთხ 21 ოქტ | 3 500 |
| ხუთ 22 ოქტ | 2 200 |
| პარ 23 ოქტ | 2 200 |
| შაბ 24 ოქტ | 2 200 |
| კვრ 25 ოქტ | 2 200 |
| ორშ 26 ოქტ | 3 700 |
| სამ 27 ოქტ | 2 800 |
| ოთხ 28 ოქტ | 3 300 |
| ხუთ 29 ოქტ | 4 100 |
| პარ 30 ოქტ | 2 500 |
| შაბ 31 ოქტ | 6 500 |
| კვრ 1 ნოე | 3 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 4 300 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 4 000 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 4 200 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 5 200 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 3 600 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 4 400 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 3 300 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 4 700 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 4 300 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 4 600 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 5 600 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 3 900 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 4 800 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 3 600 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 5 000 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 4 600 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 4 900 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 6 000 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 4 200 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 5 100 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 3 800 |
რას კითხულობენ ფრა ანჯელიკო-ის შესახებ
ფრა ანჯელიკო-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- ცნობა (ფრა ანჯელიკო, სან მარკო) პირველ ადგილზეა, 16 900 ნახვითა და 7% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ფრა ანჯელიკო-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 244 200 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 36 900 ხელოვანის გვერდზე, 207 300 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება ფრა ანჯელიკო-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (73%), სმარტფონები (23%) და ტაბლეტები (3%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 73%-ს.
რა ენებზე საუბრობენ ფრა ანჯელიკო-ის გამომწერები?
- ინგლისური (39%), იტალიური (14%) და პორტუგალიური (13%); ინგლისური covers 39%.
ფრა ანჯელიკო-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- მშვიდი და სულიერი (ატმოსფერო) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მშვიდი და სულიერი-ს (ატმოსფერო), იკავებენ 59%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 30%-ის მოცულობისთვის.