რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Evelyne Axell გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Evelyne Axell: აუდიტორია ერთი შეხედვით
Le val vert ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე Evelyne Axell-ის ყველა ნახვის 15% შეადგენს. Self portrait და Erotomobile-ს Evelyne Axell-მა დაიმersed 1 700 ნახვა: 800 ხელოვანის გვერდზე და 900 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყოველთვიური ინტერესის ზრდა: ვიზიტების რაოდენობა გაიზარდა 500%, სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ოქტ 2026, როდესაც 600 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია იხ leans towards მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა): ვიზიტების 50%, artist's catalog-ის 21%.
Evelyne Axell-ის 10 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: Evelyne Axell-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
Le val vert
300 ნახვა · 15.0%
-
2
Self portrait
300 ნახვა · 15.0%
-
3
Erotomobile
200 ნახვა · 10.0%
-
4
La cible
200 ნახვა · 10.0%
-
5
Auto stop
200 ნახვა · 10.0%
-
6
angela davis II
200 ნახვა · 10.0%
-
7
Autoportrait l'oiseau vert ou femme l'oiseau vert
100 ნახვა · 5.0%
-
8
Le baiser
100 ნახვა · 5.0%
-
9
Marine
100 ნახვა · 5.0%
-
10
L'assemble libre
100 ნახვა · 5.0%
რამდენ ადამიანს უყურებს Evelyne Axell-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 100 | 400 |
| აგვ 2026 | 100 | 400 |
| სექ 2026 | 100 | 0 |
| ოქტ 2026 | 500 | 100 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ Evelyne Axell-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ Evelyne Axell-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 4.2% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 25.0% | 40.0% |
| რბილი განათება | 41.7% | 30.0% |
| ნათელი ბალანსი | 25.0% | 25.0% |
| ნათელი | 4.2% | 5.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 16.7% | 35.0% |
| ნაზი ფერები | 16.7% | 5.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 16.7% | 40.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 41.7% | 10.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 8.3% | 10.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 44.4% | 57.1% |
| მუქი | 33.3% | 21.4% |
| ნეიტრალური ტონები | 11.1% | 21.4% |
| ბუნება | 5.6% | 0.0% |
| თბილი | 5.6% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 20.8% | 50.0% |
| ბალანსირებული | 41.7% | 30.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 37.5% | 20.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 4.2% | 10.0% |
| რბილი | 4.2% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 16.7% | 5.0% |
| მკვეთრი | 12.5% | 5.0% |
| განცხადება | 62.5% | 80.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 29.2% | 25.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 16.7% | 15.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 20.8% | 35.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 8.3% | 10.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 25.0% | 15.0% |
Evelyne Axell-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Le joli mois de mai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| angela davis II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le retour de tarzan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La cible | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Campus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La tchque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le fruit dfendu i | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valentine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Auto stop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე თავსდებდნენ Evelyne Axell-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 300 | 60.0% |
| გერმანული | 100 | 20.0% |
| ინგლისური | 100 | 20.0% |
რამდენ ადამიანს უყურებს Evelyne Axell-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 200 |
| სამ 20 ოქტ | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 400 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 300 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 100 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები Evelyne Axell-ის შესახებ
Evelyne Axell-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- Le val vert, 300 ნახვით (15% Evelyne Axell-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს Evelyne Axell-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 1 700 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 800 ხელოვანის გვერდზე და 900 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას Evelyne Axell-ის შემოქმედებიდან?
- მონოქრომატული (ფერების ინტენსივობა): 50% ვიზიტებისგან, კატალოგის 21%-ის წინააღმდეგ.