რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ერტ ვან დერ ნერი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ერტ ვან დერ ნერი: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 1 500 ნახვა წელიწადში, რაც ერტ ვან დერ ნერი-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 20% წილია. მას მოსდევს River in Winter და River Landscape at Sunset. ხატის გვერდმა მიიღო 1 500 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 5 000: სულ 6 500 ნახვა. ყურადღება 40%-ით შემცირდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 3 000 ვიზიტი. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (86%), სმარტფონები (11%) და ტაბლეტები (3%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება ბალანსირებული ჰარმონია (ფერების ჰარმონია): 37% სტუმრობები კატალოგის 2% წილის წინააღმდეგ.
ერტ ვან დერ ნერი-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ერტ ვან დერ ნერი-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters
1 500 ნახვა · 20.5%
-
2
River in Winter, 1645
600 ნახვა · 8.2%
-
3
River Landscape at Sunset, 1650
500 ნახვა · 6.8%
-
4
River View by Moonlight, 1645
500 ნახვა · 6.8%
-
5
Night Landscape with a River
500 ნახვა · 6.8%
-
6
Sports on a Frozen River, 1660
400 ნახვა · 5.5%
-
7
A Village by a River in Moonlight
400 ნახვა · 5.5%
-
8
Fishing at Moonlight
400 ნახვა · 5.5%
-
9
An Evening View near a Village
400 ნახვა · 5.5%
-
10
Winter Landscape near a Town with Kolf Players and Horse-Drawn Sleighs, Aert van der Neer, c. 1650 - c. 1655, 1655
300 ნახვა · 4.1%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ერტ ვან დერ ნერი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 400 | 2 600 |
| აგვ 2026 | 100 | 200 |
| სექ 2026 | 100 | 1 900 |
| ოქტ 2026 | 900 | 300 |
როდის არის ხელმისაწვდომი ერტ ვან დერ ნერი-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ერტ ვან დერ ნერი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 55.6% | 75.9% |
| მშვიდი და რბილი | 11.1% | 16.7% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 5.6% |
| დრამატული | 22.2% | 0.0% |
| ეთერული | 0.0% | 1.8% |
| მისტიკური | 11.1% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 55.6% | 79.6% |
| მელანქოლიური | 11.1% | 11.1% |
| მშვიდი | 0.0% | 9.3% |
| დრამატული | 22.2% | 0.0% |
| დაფიქრებითი | 11.1% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 36.0% | 27.4% |
| რბილი ჩრდილი | 22.0% | 24.7% |
| რბილი განათება | 28.0% | 45.2% |
| ნათელი ბალანსი | 12.0% | 2.7% |
| ნათელი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 46.0% | 71.2% |
| ნაზი ფერები | 34.0% | 9.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 12.0% | 19.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 8.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 56.8% | 81.4% |
| ნეიტრალური ტონები | 24.3% | 14.0% |
| მონოქრომული | 8.1% | 4.7% |
| მუქი | 10.8% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 56.0% | 69.9% |
| ბალანსირებული | 34.0% | 21.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 10.0% | 8.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 28.0% | 6.9% |
| რბილი | 30.0% | 24.7% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 12.3% |
| მკვეთრი | 14.0% | 32.9% |
| განცხადება | 22.0% | 23.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 6.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.0% | 6.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 2.0% | 37.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 30.0% | 32.9% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 58.0% | 16.4% |
რა არის ერტ ვან დერ ნერი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| River in Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 300 | 0 |
| River Landscape by Moonligh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Frozen River near a Villa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 800 | 0 |
| Landscape at Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening View near a Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 | 0 |
| Ship caulking by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch Winter Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River view by moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Village by a River in Moo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening View near a Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის ერტ ვან დერ ნერი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 5 600 | 86.2% |
| სმარტფონები | 700 | 10.8% |
| ტაბლეტები | 200 | 3.1% |
რა ენებზეა ერტ ვან დერ ნერი-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 600 | 66.7% |
| ბულგარული | 100 | 11.1% |
| გერმანული | 100 | 11.1% |
| სლოვენიური | 100 | 11.1% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ერტ ვან დერ ნერი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ | 400 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 100 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 100 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ ერტ ვან დერ ნერი-ის შესახებ
ერტ ვან დერ ნერი-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters პირველ ადგილზეა, 1 500 ნახვითა და 20% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ერტ ვან დერ ნერი-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 6 500 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 1 500 ხელოვანის გვერდზე, 5 000 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება ერტ ვან დერ ნერი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (86%), სმარტფონები (11%) და ტაბლეტები (3%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 86%-ს.
ერტ ვან დერ ნერი-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- ბალანსირებული ჰარმონია (ფერების ჰარმონია) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ბალანსირებული ჰარმონია-ს (ფერების ჰარმონია), იკავებენ 37%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 2%-ის მოცულობისთვის.