რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ერნესტ ა. ლ. ჰამი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ერნესტ ა. ლ. ჰამი: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია St John's Church, Southall: 300 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც ერნესტ ა. ლ. ჰამი ნახვების 9% წილია. შემდგომ Norwood Green და High Street, Southall (looking west). სულ 2 900 ნახვა: 1 000 ხელოვანის გვერდზე, 1 900 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იკლებს: ოქტ 2026-ში სექ 2026-თან შედარებით 100%-ით ნაკლები ვიზიტია. პიკური თვე: ივლ 2026, 2 400 ნახვრით. ერთი გემო გამოირჩევა: მუქი (ფერების პალიტრა) იკავებს 60% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 47%-ისგან.
ერნესტ ა. ლ. ჰამი: ყველაზედებნად ნახეული 10 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: ერნესტ ა. ლ. ჰამი-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
St John's Church, Southall, 1892
300 ნახვა · 9.4%
-
2
Norwood Green, 1895
200 ნახვა · 6.2%
-
3
High Street, Southall (looking west), 1894
200 ნახვა · 6.2%
-
4
St John's Southall (Old Church) in 1897, 1931
200 ნახვა · 6.2%
-
5
The Canal Dock, Endsleigh Road, Southall, 1895
200 ნახვა · 6.2%
-
6
Norwood Farm, 1910
200 ნახვა · 6.2%
-
7
The Common, North Hyde Bridge, 1899
100 ნახვა · 3.1%
-
8
The Canal Bridge and 'Grand Junction Arms', North Hyde Lane, Southall, 1895
100 ნახვა · 3.1%
-
9
Tentelow Lane, Norwood Green, Southall, 1901
100 ნახვა · 3.1%
-
10
Flour Mill, Norwood Road, 1910
100 ნახვა · 3.1%
როგორ იცვლება ერნესტ ა. ლ. ჰამი აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 200 |
| ივლ 2026 | 800 | 1 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 200 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
როგორ ითვლება ერნესტ ა. ლ. ჰამი-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია ერნესტ ა. ლ. ჰამი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 34.2% | 39.3% |
| მშვიდი | 36.8% | 32.1% |
| ნოსტალგიური | 28.9% | 28.6% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 4.0% | 0.0% |
| რბილი განათება | 68.0% | 78.1% |
| ნათელი ბალანსი | 28.0% | 21.9% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 0.0% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 12.0% | 6.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 86.0% | 93.8% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 46.9% | 60.0% |
| მიწისფეროვანი | 49.0% | 40.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 4.1% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 0.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 94.0% | 100.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 6.0% | 6.2% |
| რბილი | 28.0% | 25.0% |
| ბალანსირებული | 26.0% | 34.4% |
| მკვეთრი | 34.0% | 28.1% |
| განცხადება | 6.0% | 6.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 34.0% | 34.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 66.0% | 65.6% |
როგორ განსხვავდება ერნესტ ა. ლ. ჰამი-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Three Bridges (Rail, Canal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Common, North Hyde Brid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St John's Church, Southall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Western Road, Southall Green | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wharncliffe Viaduct | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Old Barn, South Road, South… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maud Grange Garden, Glade L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Houses in Havelock Road… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frogmore Green, Norwood Roa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwood Green Farm, Southall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე იყენებს ერნესტ ა. ლ. ჰამი-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
როგორ გამოიყურება ერნესტ ა. ლ. ჰამი-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 100 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 200 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
ერნესტ ა. ლ. ჰამი: მოკლე პასუხები
რა არის ერნესტ ა. ლ. ჰამი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- St John's Church, Southall: 300 ნახვა, რაც ერნესტ ა. ლ. ჰამი ნახვების 9%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს ერნესტ ა. ლ. ჰამი?
- 2 900 ბოლო თვედ განმავლობაში (1 000 ხელოვანის გვერდზე, 1 900 ნამუშევრებზე).
გამომწსვლელებს ერნესტ ა. ლ. ჰამი-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, მუქი (ფერების პალიტრა): 60% ვიზიტებისგან 47%-ის კატალოგში.