რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ეგბერტ فان დერ პოელი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ეგბერტ فان დერ პოელი: აუდიტორია ერთი შეხედვით
Fire in a Village ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 400 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე ეგბერტ فان დერ პოელი-ის ყველა ნახვის 22% შეადგენს. Barnyard Scene და Seashore by Moonlight-ს ეგბერტ فان დერ პოელი-მა დაიმersed 2 400 ნახვა: 900 ხელოვანის გვერდზე და 1 500 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 1 600 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია იხ leans towards მელანქოლიური (ემოციური ტონი): ვიზიტების 44%, artist's catalog-ის 3%.
ეგბერტ فان დერ პოელი-ის 10 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: ეგბერტ فان დერ პოელი-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
Fire in a Village
400 ნახვა · 22.2%
-
2
Barnyard Scene, 1658
200 ნახვა · 11.1%
-
3
Seashore by Moonlight, 1660
200 ნახვა · 11.1%
-
4
View of Delft after the Explosion of 1654, 1654
200 ნახვა · 11.1%
-
5
The Fair, 1661
100 ნახვა · 5.6%
-
6
The Explosion of the Delft Magazine, 1654
100 ნახვა · 5.6%
-
7
PAYSAN DONNANT A MANGER A DES POULES
100 ნახვა · 5.6%
-
8
UNE MAISON RUSTIQUE
100 ნახვა · 5.6%
-
9
INCENDIE DANS UN VILLAGE
100 ნახვა · 5.6%
-
10
Marine effet de lune
100 ნახვა · 5.6%
რამდენ ადამიანს უყურებს ეგბერტ فان დერ პოელი-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 400 | 1 200 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 400 | 200 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ეგბერტ فان დერ პოელი-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ეგბერტ فان დერ პოელი-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 78.4% | 50.0% |
| მიწისფეროვანი | 8.1% | 18.8% |
| მშვიდი და სულიერი | 5.4% | 12.5% |
| მშვიდი და რბილი | 2.7% | 6.2% |
| ელეგანტური | 2.7% | 6.2% |
| ნოსტალგიური | 2.7% | 6.2% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 48.6% | 12.5% |
| მძიმე და სევდიანი | 21.6% | 12.5% |
| მელანქოლიური | 2.7% | 43.8% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 8.1% | 18.8% |
| ნოსტალგიური | 5.4% | 6.2% |
| მშვიდი | 2.7% | 6.2% |
| დამამშვიდებელი | 2.7% | 0.0% |
| იდუმდენი | 2.7% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 76.0% | 72.2% |
| რბილი ჩრდილი | 16.0% | 11.1% |
| რბილი განათება | 4.0% | 5.6% |
| ნათელი ბალანსი | 4.0% | 11.1% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 38.0% | 55.6% |
| ნაზი ფერები | 40.0% | 33.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 16.0% | 11.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 84.4% | 86.7% |
| ნეიტრალური ტონები | 4.4% | 13.3% |
| მონოქრომული | 6.7% | 0.0% |
| მუქი | 4.4% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 62.0% | 55.6% |
| ბალანსირებული | 34.0% | 44.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 52.0% | 22.2% |
| რბილი | 18.0% | 27.8% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 12.0% | 11.1% |
| განცხადება | 12.0% | 38.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 4.0% | 33.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 2.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.0% | 33.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 32.0% | 27.8% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 52.0% | 5.6% |
ეგბერტ فان დერ პოელი-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woman sitting in a Kitchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Explosion of the Delft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pancake Maker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Front of the Farmhouse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| a farmer- pair in front of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farm House on Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of the Barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A country house | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Skating Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე თავსდებდნენ ეგბერტ فان დერ პოელი-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| იტალიური | 200 | 66.7% |
| რუსული | 100 | 33.3% |
რამდენ ადამიანს უყურებს ეგბერტ فان დერ პოელი-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 100 |
| ორშ 26 ოქტ | 100 |
| სამ 27 ოქტ | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 100 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 100 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე | 0 |
| პარ 6 ნოე | 100 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
კითხვები ეგბერტ فان დერ პოელი-ის შესახებ
ეგბერტ فان დერ პოელი-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- Fire in a Village, 400 ნახვით (22% ეგბერტ فان დერ პოელი-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს ეგბერტ فان დერ პოელი-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 2 400 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 900 ხელოვანის გვერდზე და 1 500 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ეგბერტ فان დერ პოელი-ის შემოქმედებიდან?
- მელანქოლიური (ემოციური ტონი): 44% ვიზიტებისგან, კატალოგის 3%-ის წინააღმდეგ.