რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის და პიერ ფრანჩესკო მოლა გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
და პიერ ფრანჩესკო მოლა: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Cain Slaying Abel ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 300 ნახვა წელიწადში, რაც და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 10% წილია. მას მოსდევს Rocky Landscape with Two Carthusian Monks და Leda and the Swan. ხატის გვერდმა მიიღო 900 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 2 700: სულ 3 600 ნახვა. ყურადღება 100%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 2 800 ვიზიტი. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (94%) და სმარტფონები (6%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება დაფიქრებითი (ემოციური ტონი): 33% სტუმრობები კატალოგის 17% წილის წინააღმდეგ.
და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
Cain Slaying Abel, 1650
300 ნახვა · 10.3%
-
2
Rocky Landscape with Two Carthusian Monks
300 ნახვა · 10.3%
-
3
Leda and the Swan
300 ნახვა · 10.3%
-
4
Landscape with Christ and Two Angels
200 ნახვა · 6.9%
-
5
FIGURE DE GUERRIER ORIENTAL TENANT UN ARC
200 ნახვა · 6.9%
-
6
Echo and Narcissus
200 ნახვა · 6.9%
-
7
Saint John the Baptist preaching in the Wilderness, 1640
100 ნახვა · 3.4%
-
8
David with the head of Goliath
100 ნახვა · 3.4%
-
9
Tancred Revived by Erminia and Vafrine after the Combat with Argantes, 1650
100 ნახვა · 3.4%
-
10
St. Jerome
100 ნახვა · 3.4%
როდის სტუმრობენ ადამიანები და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 200 |
| ივლ 2026 | 900 | 1 900 |
| აგვ 2026 | 0 | 600 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
როდის არის ხელმისაწვდომი და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 41.7% | 55.6% |
| ელეგანტური | 25.0% | 33.3% |
| მშვიდი და რბილი | 8.3% | 11.1% |
| კლასიკური სტილი | 8.3% | 0.0% |
| მისტიკური | 8.3% | 0.0% |
| რომანტიკული | 8.3% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 25.0% | 33.3% |
| დაფიქრებითი | 16.7% | 33.3% |
| რომანტიკული | 25.0% | 11.1% |
| სულიერი | 25.0% | 11.1% |
| დრამატული | 8.3% | 11.1% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 68.0% | 69.0% |
| რბილი ჩრდილი | 16.0% | 17.2% |
| რბილი განათება | 12.0% | 13.8% |
| ნათელი ბალანსი | 4.0% | 0.0% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 30.0% | 41.4% |
| ნაზი ფერები | 60.0% | 55.2% |
| რბილი ბალანსირებული | 8.0% | 0.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 2.0% | 3.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 84.6% | 90.0% |
| მუქი | 5.1% | 5.0% |
| ნეიტრალური ტონები | 7.7% | 0.0% |
| მონოქრომული | 2.6% | 5.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 60.0% | 69.0% |
| ბალანსირებული | 36.0% | 27.6% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 3.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 14.0% | 20.7% |
| რბილი | 30.0% | 20.7% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 6.9% |
| მკვეთრი | 14.0% | 13.8% |
| განცხადება | 30.0% | 37.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 6.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 20.7% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 18.0% | 24.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 48.0% | 48.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 14.0% | 0.0% |
რა არის და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SAINT JEAN BAPTISTE PRECHAN… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oriental Warrior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tancred Revived by Erminia… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| HERMINIE GARDANT SES TROUPE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| L'ANGE APPARAISSANT A AGAR… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE DE GUERRIER ORIENTAL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Cain Slaying Abel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 |
| St Peter Freed from Prison | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob Meeting Rachel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HERMINIE ET VALFRINO SOIGNE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 400 | 94.4% |
| სმარტფონები | 200 | 5.6% |
რა ენებზეა და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| გერმანული | 100 | 100.0% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ორშ 21 სექ | 0 |
| სამ 22 სექ | 0 |
| ოთხ 23 სექ | 0 |
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 200 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 100 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 13 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის შესახებ
და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Cain Slaying Abel პირველ ადგილზეა, 300 ნახვითა და 10% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 3 600 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 900 ხელოვანის გვერდზე, 2 700 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (94%) და სმარტფონები (6%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 94%-ს.
და პიერ ფრანჩესკო მოლა-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- დაფიქრებითი (ემოციური ტონი) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ დაფიქრებითი-ს (ემოციური ტონი), იკავებენ 33%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 17%-ის მოცულობისთვის.