რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Claude Thomas გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Claude Thomas: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Man-o'-War firing a salute at sunset ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 200 ნახვა წელიწადში, რაც Claude Thomas-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 29% წილია. მას მოსდევს The Thames at Greenwich და The Pool of the Thames, over London's Silent Highway. ხატის გვერდმა მიიღო 600 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 700: სულ 1 300 ნახვა. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 900 ვიზიტი. მათთვის უპირატესობა ენიჭება ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა): 57% სტუმრობები კატალოგის 16% წილის წინააღმდეგ.
Claude Thomas-ის 6 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი Claude Thomas-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
როდის სტუმრობენ ადამიანები Claude Thomas-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 100 |
| ივლ 2026 | 400 | 500 |
| აგვ 2026 | 100 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
| ოქტ 2026 | 0 | 100 |
როდის არის ხელმისაწვდომი Claude Thomas-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები Claude Thomas-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 8.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 20.0% | 42.9% |
| რბილი განათება | 36.0% | 57.1% |
| ნათელი ბალანსი | 28.0% | 0.0% |
| ნათელი | 8.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 20.0% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 40.0% | 14.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 24.0% | 28.6% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 16.0% | 57.1% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 58.3% | 14.3% |
| მუქი | 20.8% | 57.1% |
| მიწისფეროვანი | 20.8% | 28.6% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 20.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 56.0% | 42.9% |
| ფერადი და მკვეთრი | 24.0% | 57.1% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 4.0% | 0.0% |
| რბილი | 20.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 16.0% | 0.0% |
| მკვეთრი | 20.0% | 42.9% |
| განცხადება | 40.0% | 57.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 8.0% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 0.0% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 52.0% | 57.1% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 32.0% | 42.9% |
რა არის Claude Thomas-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Count Palatine Gustav Samuel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Needlework panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Calais sands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pomona docks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (537) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The old keep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chepstow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rural Landscape with Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზეა Claude Thomas-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
რამდენად ხშირად სტუმრობენ Claude Thomas-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 100 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ Claude Thomas-ის შესახებ
Claude Thomas-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Man-o'-War firing a salute at sunset პირველ ადგილზეა, 200 ნახვითა და 29% ნახვების წილით. მასზე 6 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია Claude Thomas-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 1 300 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 600 ხელოვანის გვერდზე, 700 ნამუშევრებზე.
Claude Thomas-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- ფერების მკაფიო გამოკვეთილება (ფერების გაჯერებულობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ფერების მკაფიო გამოკვეთილება-ს (ფერების გაჯერებულობა), იკავებენ 57%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 16%-ის მოცულობისთვის.