რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ჩიურა ობატა გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ჩიურა ობატა: აუდიტორია ერთი შეხედვით
Rainbow Falls, Inyo National Forest ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 200 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე ჩიურა ობატა-ის ყველა ნახვის 22% შეადგენს. Sundown at Tioga, Tioga Peak და Struggle, Trail to Johnson Peak-ს ჩიურა ობატა-მა დაიმersed 1 200 ნახვა: 300 ხელოვანის გვერდზე და 900 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ბოლო დროს ნაკლები பார்வையელი: ვიზიტების რაოდენობა 50%-ით შემცირდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 900 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია იხ leans towards ნეიტრალური ტონები (ფერების პალიტრა): ვიზიტების 100%, artist's catalog-ის 43%.
ჩიურა ობატა-ის 8 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: ჩიურა ობატა-ის 8 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
Rainbow Falls, Inyo National Forest, 1930
200 ნახვა · 22.2%
-
2
Sundown at Tioga, Tioga Peak, 1930
100 ნახვა · 11.1%
-
3
Struggle, Trail to Johnson Peak, 1930
100 ნახვა · 11.1%
-
4
Before Thunderstorm, Tuolumne Meadows, 1930
100 ნახვა · 11.1%
-
5
Morning At Mono Lake, 1930
100 ნახვა · 11.1%
-
6
Evening at Carl Inn, 1930
100 ნახვა · 11.1%
-
7
Evening at Carl Inn (progressive proof No.9), 1930
100 ნახვა · 11.1%
-
8
El Capitán, 1931
100 ნახვა · 11.1%
რამდენ ადამიანს უყურებს ჩიურა ობატა-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 300 | 600 |
| აგვ 2026 | 0 | 200 |
| სექ 2026 | 0 | 100 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ჩიურა ობატა-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ჩიურა ობატა-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 8.1% | 11.1% |
| რბილი ჩრდილი | 21.6% | 22.2% |
| რბილი განათება | 51.3% | 44.4% |
| ნათელი ბალანსი | 18.9% | 22.2% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.4% | 22.2% |
| ნაზი ფერები | 46.0% | 55.6% |
| რბილი ბალანსირებული | 21.6% | 22.2% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 0.0% | 0.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 42.9% | 100.0% |
| მიწისფეროვანი | 47.6% | 0.0% |
| მუქი | 4.8% | 0.0% |
| მონოქრომული | 4.8% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 18.9% | 22.2% |
| ბალანსირებული | 78.4% | 77.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 2.7% | 0.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 5.4% | 0.0% |
| რბილი | 18.9% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 24.3% | 55.6% |
| მკვეთრი | 27.0% | 22.2% |
| განცხადება | 24.3% | 22.2% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 40.5% | 66.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 5.4% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 10.8% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 18.9% | 22.2% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 24.3% | 11.1% |
ჩიურა ობატა-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled print sleeve with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mono Crater | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Life and Death, Porcupine F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Silence, Last Twilight on a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merced River, Yosemite Vall… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Before Thunderstorm, Tuolum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening at Carl Inn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sundown at Tioga, Tioga Peak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Evening Glow at Mono Lake,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruin Of Old Tioga Mine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზე თავსდებდნენ ჩიურა ობატა-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| უკრაინული | 100 | 100.0% |
რამდენ ადამიანს უყურებს ჩიურა ობატა-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 100 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 100 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები ჩიურა ობატა-ის შესახებ
ჩიურა ობატა-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- Rainbow Falls, Inyo National Forest, 200 ნახვით (22% ჩიურა ობატა-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 8 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს ჩიურა ობატა-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 1 200 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 300 ხელოვანის გვერდზე და 900 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ჩიურა ობატა-ის შემოქმედებიდან?
- ნეიტრალური ტონები (ფერების პალიტრა): 100% ვიზიტებისგან, კატალოგის 43%-ის წინააღმდეგ.