რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის შარლ-ანდრე ვან ლუო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
შარლ-ანდრე ვან ლუო: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც შარლ-ანდრე ვან ლუო ნახვების 8% წილია. შემდგომ Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda და Mademoiselle Clairon as Medea (study). სულ 14 900 ნახვა: 3 600 ხელოვანის გვერდზე, 11 300 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იზრდება: ოქტ 2026-ში 256%-ით მეტი ვიზიტია, ვიდრე სექ 2026-ში. პიკური თვე: ივლ 2026, 7 900 ნახვრით. აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (77%), სმარტფონები (15%) და ტაბლეტები (8%). ერთი გემო გამოირჩევა: ელეგანტური (ატმოსფერო) იკავებს 60% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 32%-ისგან.
შარლ-ანდრე ვან ლუო: ყველაზედებნად ნახეული 10 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: შარლ-ანდრე ვან ლუო-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
ENEE PORTANT ANCHISE
1 100 ნახვა · 7.5%
-
2
Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda, 1733
800 ნახვა · 5.5%
-
3
Mademoiselle Clairon as Medea (study), 1759
700 ნახვა · 4.8%
-
4
Aeneas Carrying Anchises, 1729
700 ნახვა · 4.8%
-
5
Jerusalem Delivered Clorinda Appearing in a Dream to Tancredi, 1733
700 ნახვა · 4.8%
-
6
MARIE LECZINSKA
600 ნახვა · 4.1%
-
7
Halt of the Hunt, 1737
400 ნახვა · 2.7%
-
8
Mademoiselle Clairon as Medea (small version), 1760
400 ნახვა · 2.7%
-
9
Perseus and Andromeda, 1735
400 ნახვა · 2.7%
-
10
Life of St Augustine Saint Augustine Disputing with the Donatists, 1753
400 ნახვა · 2.7%
როგორ იცვლება შარლ-ანდრე ვან ლუო აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 300 |
| ივლ 2026 | 1 200 | 6 700 |
| აგვ 2026 | 1 100 | 1 400 |
| სექ 2026 | 300 | 600 |
| ოქტ 2026 | 900 | 2 300 |
როგორ ითვლება შარლ-ანდრე ვან ლუო-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია შარლ-ანდრე ვან ლუო-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ელეგანტური | 31.8% | 59.5% |
| დრამატული | 18.2% | 26.2% |
| დახვეწილი და მდიდრული | 9.1% | 8.3% |
| რომანტიკული | 13.6% | 4.8% |
| ეთერული | 18.2% | 0.0% |
| თამამი და მხიარული | 9.1% | 0.0% |
| კლასიკური სტილი | 0.0% | 1.2% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| რომანტიკული | 13.6% | 39.3% |
| დრამატული | 18.2% | 29.8% |
| მელანქოლიური | 4.5% | 9.5% |
| სულიერი | 18.2% | 3.6% |
| დაფიქრებითი | 9.1% | 4.8% |
| მშვიდი | 4.5% | 4.8% |
| ნოსტალგიური | 9.1% | 3.6% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 13.6% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 22.0% | 35.6% |
| რბილი ჩრდილი | 32.0% | 27.4% |
| რბილი განათება | 30.0% | 29.4% |
| ნათელი ბალანსი | 10.0% | 5.5% |
| ნათელი | 6.0% | 2.1% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 20.0% | 12.3% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 50.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 38.0% | 31.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 6.2% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 67.4% | 82.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 20.9% | 10.2% |
| მუქი | 4.7% | 5.8% |
| მონოქრომული | 4.7% | 0.7% |
| პასტელური ფერები | 2.3% | 0.7% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 22.0% | 39.0% |
| ბალანსირებული | 62.0% | 53.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 16.0% | 7.5% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 24.0% | 16.4% |
| რბილი | 10.0% | 11.6% |
| ბალანსირებული | 16.0% | 21.2% |
| მკვეთრი | 12.0% | 14.4% |
| განცხადება | 38.0% | 36.3% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.0% | 10.3% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 8.9% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 16.0% | 12.3% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 38.0% | 47.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 26.0% | 21.2% |
როგორ განსხვავდება შარლ-ანდრე ვან ლუო-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanish Concert (Spanish Сo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Aeneas Carrying Anchises | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 | 200 |
| Perseus and Andromeda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| The sultana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jerusalem Delivered Tancred… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait of Marie Leszczyns… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Vestal. Woman portrayed a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mademoiselle Clairon as Med… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 100 |
| A Pasha Having His Mistress… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: სად ნახულობენ შარლ-ანდრე ვან ლუო-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 11 500 | 77.2% |
| სმარტფონები | 2 200 | 14.8% |
| ტაბლეტები | 1 200 | 8.1% |
რა ენებზე იყენებს შარლ-ანდრე ვან ლუო-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
აჩვენეთ მონაცემები
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 300 | 33.3% |
| ინგლისური | 200 | 22.2% |
| იტალიური | 100 | 11.1% |
| კორეული | 100 | 11.1% |
| პოლონური | 100 | 11.1% |
| რუსული | 100 | 11.1% |
როგორ გამოიყურება შარლ-ანდრე ვან ლუო-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| სამ 13 ოქტ | 500 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 100 |
| პარ 16 ოქტ | 100 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 100 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 300 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 500 |
| შაბ 24 ოქტ | 100 |
| კვრ 25 ოქტ | 200 |
| ორშ 26 ოქტ | 100 |
| სამ 27 ოქტ | 1 300 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 400 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 1 000 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 1 200 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 1 300 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
შარლ-ანდრე ვან ლუო: მოკლე პასუხები
რა არის შარლ-ანდრე ვან ლუო-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- ENEE PORTANT ANCHISE: 1 100 ნახვა, რაც შარლ-ანდრე ვან ლუო ნახვების 8%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს შარლ-ანდრე ვან ლუო?
- 14 900 ბოლო თვედ განმავლობაში (3 600 ხელოვანის გვერდზე, 11 300 ნამუშევრებზე).
შარლ-ანდრე ვან ლუო-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე შემთხვევაში: კომპიუტერები (77%), სმარტფონები (15%) და ტაბლეტები (8%); ლიდერობს კომპიუტერები 77%-ით.
გამომწსვლელებს შარლ-ანდრე ვან ლუო-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, ელეგანტური (ატმოსფერო): 60% ვიზიტებისგან 32%-ის კატალოგში.