რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ბარტოლომე ესტებან მურილიო გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ბარტოლომე ესტებან მურილიო: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Immaculate Conception of Soult ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 1 800 ნახვა წელიწადში, რაც ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 5% წილია. მას მოსდევს the immaculate conception და The Assumption of the Virgin. ხატის გვერდმა მიიღო 3 600 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 30 500: სულ 34 100 ნახვა. ყურადღება 2%-ით გაიზარდა აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 22 800 ვიზიტი. ვიზიტორები კითხულობენ ფრანგული (39%), ესპანური (29%) და ინგლისური (6%) ენებზე. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (78%), სმარტფონები (21%) და ტაბლეტები (1%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება ეთერული (ატმოსფერო): 42% სტუმრობები კატალოგის 22% წილის წინააღმდეგ.
ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
Immaculate Conception of Soult, 1678
1 800 ნახვა · 5.3%
-
2
the immaculate conception
1 800 ნახვა · 5.3%
-
3
The Assumption of the Virgin, 1670
1 100 ნახვა · 3.2%
-
4
დაკარგული შვილის დაბრუნება, 1670
700 ნახვა · 2.1%
-
5
Four Figures on a Step, 1655
600 ნახვა · 1.8%
-
6
The Virgin and Child with St. Rosalina, 1670
600 ნახვა · 1.8%
-
7
Baptism of Christ, 1665
600 ნახვა · 1.8%
-
8
Mary and Child with Angels Playing Music, 1675
600 ნახვა · 1.8%
-
9
St. Augustine with the Virgin and Child
600 ნახვა · 1.8%
-
10
Two Women at a Window, 1660
500 ნახვა · 1.5%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 700 |
| ივლ 2026 | 1 100 | 21 700 |
| აგვ 2026 | 100 | 5 100 |
| სექ 2026 | 2 300 | 3 000 |
როდის არის ხელმისაწვდომი ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ეთერული | 22.2% | 42.5% |
| დრამატული | 11.1% | 20.7% |
| მშვიდი და სულიერი | 11.1% | 11.4% |
| მშვიდი და რბილი | 22.2% | 6.2% |
| ელეგანტური | 11.1% | 5.7% |
| შთამაგონებელი | 0.0% | 5.2% |
| რომანტიკული | 22.2% | 3.6% |
| მისტიკური | 0.0% | 2.1% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| სულიერი | 44.4% | 63.7% |
| დაფიქრებითი | 0.0% | 9.3% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 11.1% | 7.8% |
| დრამატული | 0.0% | 3.6% |
| მშვიდი | 0.0% | 2.6% |
| ეფერიული და ამაღლებული | 0.0% | 2.6% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 2.6% |
| ნოსტალგიური | 0.0% | 2.6% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 56.0% | 47.5% |
| რბილი ჩრდილი | 30.0% | 33.7% |
| რბილი განათება | 10.0% | 15.8% |
| ნათელი ბალანსი | 2.0% | 2.9% |
| ნათელი | 2.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 27.6% |
| ნაზი ფერები | 34.0% | 34.3% |
| რბილი ბალანსირებული | 28.0% | 28.1% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 10.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 82.9% | 83.9% |
| მუქი | 9.8% | 12.5% |
| ნეიტრალური ტონები | 7.3% | 3.2% |
| მონოქრომული | 0.0% | 0.3% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 52.0% | 38.7% |
| ბალანსირებული | 44.0% | 53.4% |
| ფერადი და მკვეთრი | 4.0% | 7.9% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 4.0% | 3.2% |
| რბილი | 20.0% | 13.5% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 9.1% |
| მკვეთრი | 30.0% | 22.6% |
| განცხადება | 36.0% | 51.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.0% | 6.7% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 6.0% | 5.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 12.0% | 12.9% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 54.0% | 57.5% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 18.0% | 17.9% |
რა არის ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| დაკარგული შვილის დაბრუნება | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 100 |
| Immaculate Conception of So… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 400 | 300 |
| The Holy Family with the Li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Four Figures on a Step | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 100 |
| Baptism of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 0 |
| The Immaculate Conception (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| A Knight of Alcántara or Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin and Child in Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Le jeune mendiant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
რა არის ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 26 500 | 77.7% |
| სმარტფონები | 7 100 | 20.8% |
| ტაბლეტები | 500 | 1.5% |
რა ენებზეა ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ფრანგული | 1 200 | 38.7% |
| ესპანური | 900 | 29.0% |
| ინგლისური | 200 | 6.5% |
| უნგრული | 200 | 6.5% |
| იტალიური | 200 | 6.5% |
| პორტუგალიური | 100 | 3.2% |
| რუსული | 100 | 3.2% |
| სლოვაკური | 100 | 3.2% |
| შვედური | 100 | 3.2% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 26 სექ | 400 |
| კვრ 27 სექ | 300 |
| ორშ 28 სექ | 900 |
| სამ 29 სექ | 300 |
| ოთხ 30 სექ | 400 |
| ხუთ 1 ოქტ | 900 |
| პარ 2 ოქტ | 100 |
| შაბ 3 ოქტ | 400 |
| კვრ 4 ოქტ | 300 |
| ორშ 5 ოქტ | 400 |
| სამ 6 ოქტ | 900 |
| ოთხ 7 ოქტ | 600 |
| ხუთ 8 ოქტ | 400 |
| პარ 9 ოქტ | 100 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 700 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 800 |
| ოთხ 14 ოქტ | 300 |
| ხუთ 15 ოქტ | 600 |
| პარ 16 ოქტ | 700 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 300 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 400 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 600 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
რას კითხულობენ ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის შესახებ
ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Immaculate Conception of Soult პირველ ადგილზეა, 1 800 ნახვითა და 5% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 34 100 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 3 600 ხელოვანის გვერდზე, 30 500 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (78%), სმარტფონები (21%) და ტაბლეტები (1%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 78%-ს.
რა ენებზე საუბრობენ ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის გამომწერები?
- ფრანგული (39%), ესპანური (29%) და ინგლისური (6%); ფრანგული covers 39%.
ბარტოლომე ესტებან მურილიო-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- ეთერული (ატმოსფერო) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ეთერული-ს (ატმოსფერო), იკავებენ 42%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 22%-ის მოცულობისთვის.