რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Antonio Sant'Elia გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Antonio Sant'Elia: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Building with external lifts, gallery, covered walkway, on three floors ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 100 ნახვა წელიწადში, რაც Antonio Sant'Elia-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 25% წილია. მას მოსდევს Industrial Building (Dam and Power Plant?) და Untitled (402). ხატის გვერდმა მიიღო 300 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 400: სულ 700 ნახვა. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 700 ვიზიტი. მათთვის უპირატესობა ენიჭება ერთგვაროვანი პალიტრა (ფერების ჰარმონია): 100% სტუმრობები კატალოგის 64% წილის წინააღმდეგ.
Antonio Sant'Elia-ის 4 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი Antonio Sant'Elia-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
როდის სტუმრობენ ადამიანები Antonio Sant'Elia-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 300 | 400 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 0 | 0 |
როდის არის ხელმისაწვდომი Antonio Sant'Elia-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები Antonio Sant'Elia-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი ჩრდილი | 0.0% | 0.0% |
| რბილი განათება | 18.2% | 25.0% |
| ნათელი ბალანსი | 54.5% | 75.0% |
| ნათელი | 27.3% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 18.2% | 0.0% |
| ნაზი ფერები | 22.7% | 0.0% |
| რბილი ბალანსირებული | 27.3% | 50.0% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 31.8% | 50.0% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 52.4% | 25.0% |
| პასტელური ფერები | 19.1% | 50.0% |
| მიწისფეროვანი | 19.1% | 25.0% |
| მუქი | 4.8% | 0.0% |
| მონოქრომული | 4.8% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 13.6% | 0.0% |
| ბალანსირებული | 31.8% | 25.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 54.5% | 75.0% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 36.4% | 25.0% |
| რბილი | 22.7% | 50.0% |
| ბალანსირებული | 9.1% | 25.0% |
| მკვეთრი | 4.5% | 0.0% |
| განცხადება | 27.3% | 0.0% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 4.5% | 0.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.5% | 0.0% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 4.5% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 22.7% | 0.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 63.6% | 100.0% |
რა არის Antonio Sant'Elia-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Building with external lift… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Viaduct | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (992) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (360) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (422) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building with gabled roof a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bridge span with statue of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monument with Lanterns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monumental building with de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monumental building for pub… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა ენებზეა Antonio Sant'Elia-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ესპანური | 100 | 33.3% |
| იტალიური | 100 | 33.3% |
| უკრაინული | 100 | 33.3% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ Antonio Sant'Elia-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| პარ 25 სექ | 0 |
| შაბ 26 სექ | 0 |
| კვრ 27 სექ | 0 |
| ორშ 28 სექ | 0 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 100 |
| კვრ 4 ოქტ | 0 |
| ორშ 5 ოქტ | 100 |
| სამ 6 ოქტ | 300 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 100 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 200 |
| კვრ 11 ოქტ | 0 |
| ორშ 12 ოქტ | 0 |
| სამ 13 ოქტ | 0 |
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
რას კითხულობენ Antonio Sant'Elia-ის შესახებ
Antonio Sant'Elia-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Building with external lifts, gallery, covered walkway, on three floors პირველ ადგილზეა, 100 ნახვითა და 25% ნახვების წილით. მასზე 4 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია Antonio Sant'Elia-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 700 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 300 ხელოვანის გვერდზე, 400 ნამუშევრებზე.
Antonio Sant'Elia-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- ერთგვაროვანი პალიტრა (ფერების ჰარმონია) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ ერთგვაროვანი პალიტრა-ს (ფერების ჰარმონია), იკავებენ 100%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 64%-ის მოცულობისთვის.