რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ანტონ მაუვე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ანტონ მაუვე: აუდიტორია ერთი შეხედვით
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 ყველაზე მეტ ყურადღებას იპყრობს: 400 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც OriginalUniqueArt.com-ზე ანტონ მაუვე-ის ყველა ნახვის 9% შეადგენს. Scheveningen და A Team and Pull-cart-ს ანტონ მაუვე-მა დაიმersed 5 200 ნახვა: 1 100 ხელოვანის გვერდზე და 4 100 ცალკეულ ნამუშევრებზე. ყოველთვიური ინტერესის ზრდა: ვიზიტების რაოდენობა გაიზარდა 700%, აგვ 2026-დან სექ 2026-მდე. ყველაზე აქტიური თვე იყო ივლ 2026, როდესაც 4 300 ვიზიტი დაფიქსირდა. აუდიტორია უყურებს კომპიუტერები (83%), სმარტფონები (12%) და ტაბლეტები (6%)-ზე. აუდიტორია იხ leans towards მელანქოლიური (ემოციური ტონი): ვიზიტების 100%, artist's catalog-ის 40%.
ანტონ მაუვე-ის 10 ნაწარმოები, რომლებიც ყველაზე მეტ ყურადღებას იქცევს
ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში OriginalUniqueArt.com-ზე რეალური ნახვების მიხედვით: ანტონ მაუვე-ის 10 ყველაზე პოპულარული ნამუშწარები, პირველი ადგილიდან დაწყებული.
-
1
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886
400 ნახვა · 9.1%
-
2
Scheveningen, 1874
300 ნახვა · 6.8%
-
3
A Team and Pull-cart
300 ნახვა · 6.8%
-
4
The country road
300 ნახვა · 6.8%
-
5
A peasant woman by a barn
200 ნახვა · 4.5%
-
6
Crossing the Heath
200 ნახვა · 4.5%
-
7
Grazing sheep
200 ნახვა · 4.5%
-
8
Finished grazing
200 ნახვა · 4.5%
-
9
Landscape With Shepherd And Sheep
200 ნახვა · 4.5%
-
10
Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888, 1888
200 ნახვა · 4.5%
რამდენ ადამიანს უყურებს ანტონ მაუვე-ს ყოველთვიურად?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
ნახეთ სტატისტიკა
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ოქტ 2025 | 0 | 0 |
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 0 |
| ივლ 2026 | 400 | 3 900 |
| აგვ 2026 | 0 | 100 |
| სექ 2026 | 700 | 100 |
რამდენად ხშირად ნახულობენ ანტონ მაუვე-ის ნამუშევრებს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რა ტიპის ნამუშევრებს ირჩევენ ანტონ მაუვე-ის დამკვიდრებულებმა?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
ნახეთ სტატისტიკა
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მელანქოლიური | 40.0% | 100.0% |
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 40.0% | 0.0% |
| მძიმე და სევდიანი | 20.0% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 20.0% | 11.4% |
| რბილი ჩრდილი | 22.0% | 9.1% |
| რბილი განათება | 40.0% | 45.5% |
| ნათელი ბალანსი | 16.0% | 29.5% |
| ნათელი | 2.0% | 4.5% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 32.0% | 25.0% |
| ნაზი ფერები | 36.0% | 40.9% |
| რბილი ბალანსირებული | 28.0% | 29.5% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 4.0% | 4.5% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 51.4% | 44.4% |
| ნეიტრალური ტონები | 42.9% | 47.2% |
| მუქი | 2.9% | 5.6% |
| მონოქრომული | 2.9% | 2.8% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 38.0% | 38.6% |
| ბალანსირებული | 54.0% | 50.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 8.0% | 11.4% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 18.0% | 6.8% |
| რბილი | 16.0% | 11.4% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 13.6% |
| მკვეთრი | 32.0% | 34.1% |
| განცხადება | 24.0% | 34.1% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.0% | 25.0% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.0% | 2.3% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 0.0% | 0.0% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 30.0% | 27.3% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 56.0% | 45.5% |
ანტონ მაუვე-ის რომელ ნამუშევრებს იპყრობს ყველაზე მეტი ყურადღება, თვეების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
ნახეთ სტატისტიკა
| ნამუშწარები | ოქტ 2025 | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (D2X6N7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman from Laren with lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Changing Pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Ramassage du Goémon (Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| A Dutch Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A peasant woman by a barn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Pieter Frederik… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Tow Path No.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Twilight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paard, Anton Mauve, 1860 -… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა მოწყობილობებს იყენებენ ადამიანები ანტონ მაუვე-ის სანახავად?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
ნახეთ სტატისტიკა
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 4 300 | 82.7% |
| სმარტფონები | 600 | 11.5% |
| ტაბლეტები | 300 | 5.8% |
რა ენებზე თავსდებდნენ ანტონ მაუვე-ს?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
ნახეთ სტატისტიკა
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| იაპონური | 500 | 50.0% |
| იტალიური | 200 | 20.0% |
| ჩეხური | 100 | 10.0% |
| ფინური | 100 | 10.0% |
| შვედური | 100 | 10.0% |
რამდენ ადამიანს უყურებს ანტონ მაუვე-ს დღეში და როგორი პროგნოზი არსებობს?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
ნახეთ სტატისტიკა
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 24 სექ | 0 |
| პარ 25 სექ | 100 |
| შაბ 26 სექ | 200 |
| კვრ 27 სექ | 100 |
| ორშ 28 სექ | 100 |
| სამ 29 სექ | 0 |
| ოთხ 30 სექ | 0 |
| ხუთ 1 ოქტ | 0 |
| პარ 2 ოქტ | 0 |
| შაბ 3 ოქტ | 0 |
| კვრ 4 ოქტ | 200 |
| ორშ 5 ოქტ | 0 |
| სამ 6 ოქტ | 0 |
| ოთხ 7 ოქტ | 0 |
| ხუთ 8 ოქტ | 0 |
| პარ 9 ოქტ | 0 |
| შაბ 10 ოქტ | 0 |
| კვრ 11 ოქტ | 100 |
| ორშ 12 ოქტ | 100 |
| სამ 13 ოქტ | 100 |
| ოთხ 14 ოქტ | 100 |
| ხუთ 15 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 16 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 17 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 18 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 19 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 20 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 23 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 24 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 25 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 26 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 27 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 30 ოქტ (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 31 ოქტ (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 1 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 2 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 3 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
კითხვები ანტონ მაუვე-ის შესახებ
ანტონ მაუვე-ის რომელ ნამუშევრებს удеలుKind attention ყველაზე მეტად?
- Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886, 400 ნახვით (9% ანტონ მაუვე-ის ყველა ნახვას). ზემოთ მოცემულ რეიტინგში წარმოდგენილია 10 ნამუშწარები.
რამდენიმე ადამიანი უყურებს ანტონ მაუვე-ს OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 5 200 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 1 100 ხელოვანის გვერდზე და 4 100 ცალკეულ ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებზე უყურებენ ანტონ მაუვე-ს?
- ხალხი უყურებს ანტონ მაუვე-ს კომპიუტერები (83%), სმარტფონები (12%) და ტაბლეტები (6%)-იდან; კომპიუტერები შეადგენს ვიზიტების 83%-ს.
რა ტიპის ნამუშევრებს ანიჭებენ უპირატესობას ანტონ მაუვე-ის შემოქმედებიდან?
- მელანქოლიური (ემოციური ტონი): 100% ვიზიტებისგან, კატალოგის 40%-ის წინააღმდეგ.