რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ალფრედ ისტი გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ალფრედ ისტი: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
The Top of the Wolds ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 800 ნახვა წელიწადში, რაც ალფრედ ისტი-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 17% წილია. მას მოსდევს A Gleam before the Storm და Autumn in Gloucestershire. ხატის გვერდმა მიიღო 700 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 3 400: სულ 4 100 ნახვა. ყურადღება 60%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ივლ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 2 500 ვიზიტი. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (76%) და სმარტფონები (24%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა): 48% სტუმრობები კატალოგის 18% წილის წინააღმდეგ.
ალფრედ ისტი-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ალფრედ ისტი-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
The Top of the Wolds
800 ნახვა · 17.4%
-
2
A Gleam before the Storm, 1900
500 ნახვა · 10.9%
-
3
Autumn in Gloucestershire
300 ნახვა · 6.5%
-
4
View from the Bungalow, Rivington, 1911
300 ნახვა · 6.5%
-
5
Golden Autumn, 1904
300 ნახვა · 6.5%
-
6
Faith
300 ნახვა · 6.5%
-
7
Autumn in the Valley of the Seine
200 ნახვა · 4.3%
-
8
On the Cole, Yardley Woods
200 ნახვა · 4.3%
-
9
Lakeside Landscape
200 ნახვა · 4.3%
-
10
Hayle from Lelant, Cornwall, 1892
200 ნახვა · 4.3%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ალფრედ ისტი-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 100 |
| ივლ 2026 | 200 | 2 300 |
| აგვ 2026 | 100 | 100 |
| სექ 2026 | 100 | 400 |
| ოქტ 2026 | 300 | 500 |
როდის არის ხელმისაწვდომი ალფრედ ისტი-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ალფრედ ისტი-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 20.0% | 13.0% |
| რბილი ჩრდილი | 18.0% | 30.4% |
| რბილი განათება | 44.0% | 23.9% |
| ნათელი ბალანსი | 18.0% | 32.6% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 24.0% | 6.5% |
| ნაზი ფერები | 40.0% | 34.8% |
| რბილი ბალანსირებული | 18.0% | 47.8% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 16.0% | 8.7% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 2.0% | 2.2% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 46.7% | 54.5% |
| მიწისფეროვანი | 26.7% | 33.3% |
| მუქი | 26.7% | 12.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 30.0% | 6.5% |
| ბალანსირებული | 56.0% | 78.3% |
| ფერადი და მკვეთრი | 14.0% | 15.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 28.3% |
| რბილი | 28.0% | 21.7% |
| ბალანსირებული | 10.0% | 8.7% |
| მკვეთრი | 18.0% | 6.5% |
| განცხადება | 34.0% | 34.8% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 10.0% | 6.5% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 4.0% | 2.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 15.2% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 32.0% | 30.4% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 46.0% | 45.6% |
რა არის ალფრედ ისტი-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Top of the Wolds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| An Idyll of Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sleepy River Somme | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Mystic Pool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Autumn in Gloucestershire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 200 |
| The Golden Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gleam before the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Falls of Dochart, Killin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japanese Children | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hayle from Lelant, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის ალფრედ ისტი-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 100 | 75.6% |
| სმარტფონები | 1 000 | 24.4% |
რა ენებზეა ალფრედ ისტი-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| ინგლისური | 200 | 66.7% |
| პოლონური | 100 | 33.3% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ალფრედ ისტი-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ხუთ 15 ოქტ | 100 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 100 |
| ორშ 19 ოქტ | 100 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 200 |
| შაბ 24 ოქტ | 300 |
| კვრ 25 ოქტ | 100 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 100 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
რას კითხულობენ ალფრედ ისტი-ის შესახებ
ალფრედ ისტი-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- The Top of the Wolds პირველ ადგილზეა, 800 ნახვითა და 17% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ალფრედ ისტი-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 4 100 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 700 ხელოვანის გვერდზე, 3 400 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება ალფრედ ისტი-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (76%) და სმარტფონები (24%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 76%-ს.
ალფრედ ისტი-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- რბილი ბალანსირებული (ფერების გაჯერებულობა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ რბილი ბალანსირებული-ს (ფერების გაჯერებულობა), იკავებენ 48%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 18%-ის მოცულობისთვის.