რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის ალბერ მარკე გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
ალბერ მარკე: სტატისტიკა այն შესახებ, თუ როგორი იყო այցելությունների წელი
Naturaleza muerta con manzanas y cubilete ყველაზე ბევრჯერ ნახულობენ: 3 700 ნახვა წელიწადში, რაც ალბერ მარკე-ისადმი გამოცხადებული მთელი ყურადღების 16% წილია. მას მოსდევს Trees in Billancourt და Pyla. ხატის გვერდმა მიიღო 6 100 ნახা visit, ხოლო ნამუშევრებმა — 19 000: სულ 25 100 ნახვა. ყურადღება 246%-ით გაიზარდა სექ 2026-დან ოქტ 2026-მდე. ოქტ 2026 ყველაზე დატვირთული თვე იყო, რომლის დროსაც დაფიქსირდა 9 000 ვიზიტი. ვიზიტორები კითხულობენ იაპონური (19%), პორტუგალიური (16%) და რუსული (16%) ენებზე. ვიზიტორები მოდიან იაპონია (19%), ბრაზილია (16%) და საქართველო (14%)-დან. მნახველები უყურებენ კომპიუტერები (82%), სმარტფონები (16%) და ტაბლეტები (2%)-ზე. მათთვის უპირატესობა ენიჭება მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა): 38% სტუმრობები კატალოგის 7% წილის წინააღმდეგ.
ალბერ მარკე-ის 10 ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევარი
თითოეული რეიტინგი ასახავს OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვედის განმავლობაში მიღებულ ნახვებს; პირველი რეიტინგი ალბერ მარკე-ის ყველაზე პოპულარული ნამعთია.
-
1
Naturaleza muerta con manzanas y cubilete
3 700 ნახვა · 15.9%
-
2
Trees in Billancourt
1 100 ნახვა · 4.7%
-
3
Pyla, 1933
1 000 ნახვა · 4.3%
-
4
The Garden at Pyla
800 ნახვა · 3.4%
-
5
Matisse in Manguin's Studio, 1905
700 ნახვა · 3.0%
-
6
Flood in Paris, 1910
600 ნახვა · 2.6%
-
7
Portrait of the artist's father
600 ნახვა · 2.6%
-
8
Puerto de San Juan de Luz. Los barcos azulez
600 ნახვა · 2.6%
-
9
La Rochelle
600 ნახვა · 2.6%
-
10
The Coffeepot, 1902
500 ნახვა · 2.2%
როდის სტუმრობენ ადამიანები ალბერ მარკე-ის გვერდს?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
მონაცემები ცხრილში
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 0 | 400 |
| ივლ 2026 | 600 | 8 200 |
| აგვ 2026 | 600 | 3 700 |
| სექ 2026 | 1 000 | 1 600 |
| ოქტ 2026 | 3 900 | 5 100 |
როდის არის ხელმისაწვდომი ალბერ მარკე-ის ნამუშევრები?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ ვიზიტორები ალბერ მარკე-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
მონაცემები ცხრილში
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და სულიერი | 37.5% | 52.3% |
| გამბედავი და მკვეთრი | 25.0% | 14.0% |
| ნოსტალგიური | 12.5% | 10.3% |
| დრამატული | 0.0% | 9.3% |
| ელეგანტური | 0.0% | 6.5% |
| მშვიდი და რბილი | 12.5% | 4.7% |
| კლასიკური სტილი | 0.0% | 1.9% |
| რომანტიკული | 12.5% | 0.9% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 25.0% | 45.8% |
| დაფიქრებითი | 37.5% | 15.9% |
| მშვიდი | 12.5% | 14.0% |
| აღმაბამედელი | 25.0% | 5.6% |
| ენერგიული და დინამიკური | 0.0% | 6.5% |
| მელანქოლიური | 0.0% | 6.5% |
| მძიმე და სევდიანი | 0.0% | 3.7% |
| დამამშვიდებელი | 0.0% | 1.9% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 4.0% | 23.3% |
| რბილი ჩრდილი | 12.0% | 15.1% |
| რბილი განათება | 20.0% | 21.1% |
| ნათელი ბალანსი | 48.0% | 31.9% |
| ნათელი | 16.0% | 8.6% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 42.0% | 24.6% |
| ნაზი ფერები | 34.0% | 29.7% |
| რბილი ბალანსირებული | 14.0% | 38.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 10.0% | 7.3% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| ნეიტრალური ტონები | 76.7% | 50.3% |
| მიწისფეროვანი | 7.0% | 37.6% |
| პასტელური ფერები | 9.3% | 3.7% |
| მუქი | 4.7% | 3.7% |
| მონოქრომული | 0.0% | 2.6% |
| ბუნება | 2.3% | 2.1% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 16.0% | 16.4% |
| ბალანსირებული | 72.0% | 72.0% |
| ფერადი და მკვეთრი | 12.0% | 11.6% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 8.0% | 4.3% |
| რბილი | 20.0% | 16.4% |
| ბალანსირებული | 12.0% | 27.2% |
| მკვეთრი | 18.0% | 14.2% |
| განცხადება | 42.0% | 37.9% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 36.0% | 34.9% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 12.0% | 13.8% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 20.0% | 22.4% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 26.0% | 21.6% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 6.0% | 7.3% |
რა არის ალბერ მარკე-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამუშევრები თვების მიხედვით?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
მონაცემები ცხრილში
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National Holiday at Le Havre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Louvre Embankment and the N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 200 |
| Argel. La Plaza del Gobierno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 |
| Academia en el taller de Gu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 |
| Window at Goulette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 100 |
| Fruit, Knife and Napkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats Returning, Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| Tempestad en La Goulette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sitting Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Minaret at Sidi Bou Saïd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
რა არის ალბერ მარკე-ის აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
მონაცემები ცხრილში
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 20 500 | 81.7% |
| სმარტფონები | 4 000 | 15.9% |
| ტაბლეტები | 600 | 2.4% |
რა ენებზეა ალბერ მარკე-ს გამომწერთა რაოდენობა?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
მონაცემები ცხრილში
| ენა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| იაპონური | 700 | 18.9% |
| პორტუგალიური | 600 | 16.2% |
| რუსული | 600 | 16.2% |
| ესპანური | 500 | 13.5% |
| იტალიური | 500 | 13.5% |
| ქართული | 500 | 13.5% |
| ბულგარული | 100 | 2.7% |
| ინგლისური | 100 | 2.7% |
| კორეული | 100 | 2.7% |
რამდენად ხშირად სტუმრობენ ალბერ მარკე-ს დღეში და რა იქნება შემდეგ?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
მონაცემები ცხრილში
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| შაბ 17 ოქტ | 600 |
| კვრ 18 ოქტ | 600 |
| ორშ 19 ოქტ | 100 |
| სამ 20 ოქტ | 600 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 600 |
| პარ 23 ოქტ | 200 |
| შაბ 24 ოქტ | 600 |
| კვრ 25 ოქტ | 200 |
| ორშ 26 ოქტ | 600 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 100 |
| ხუთ 29 ოქტ | 100 |
| პარ 30 ოქტ | 600 |
| შაბ 31 ოქტ | 300 |
| კვრ 1 ნოე | 200 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 0 |
| ოთხ 4 ნოე | 900 |
| ხუთ 5 ნოე | 100 |
| პარ 6 ნოე | 100 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 300 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ოთხ 25 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ხუთ 26 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 27 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
რას კითხულობენ ალბერ მარკე-ის შესახებ
ალბერ მარკე-ის რომელ ნამუშწარეს ჰყავს ყველაზე მეტი სტუმარი?
- Naturaleza muerta con manzanas y cubilete პირველ ადგილზეა, 3 700 ნახვითა და 16% ნახვების წილით. მასზე 10 ნამუშწარესაა რეიტინგით წინ.
რამდენად დიდია ალბერ მარკე-ის აუდიტორია OriginalUniqueArt.com-ზე?
- 25 100 ვიზიტი თორმეტ თვეში: 6 100 ხელოვანის გვერდზე, 19 000 ნამუშევრებზე.
რა მოწყობილობებით ესტუმნება ალბერ მარკე-ის აუდიტორია?
- აუდიტორია მოდის კომპიუტერები (82%), სმარტფონები (16%) და ტაბლეტები (2%) მოწყობილობებიდან; კომპიუტერები უზრუნველყოფს ვიზიტების 82%-ს.
რა ენებზე საუბრობენ ალბერ მარკე-ის გამომწერები?
- იაპონური (19%), პორტუგალიური (16%) და რუსული (16%); იაპონური covers 19%.
ალბერ მარკე-ის რომელ ნამუშევრებს უყვარს სტუმრები ყველაზე მეტად?
- მიწისფეროვანი (ფერების პალიტრა) მახასიათებლების მქონე ნამუშევრები, რომლებიც აღწერენ მიწისფეროვანი-ს (ფერების პალიტრა), იკავებენ 38%-ს ვიზიტებისგან კატალოგის 7%-ის მოცულობისთვის.