რა არის ეს გვერდი?
ამ გვერდზე შეგიძლიათ ნახოთ, თუ რამდენად ხშირად სტუმრობენ ამ ვებგვერდის Abraham van Calraet გვერდებს. ერთი ვიზიტი ნიშნავს ერთ ადამიანს, რომელმაც კონკრეტული გვერდი გახსნა. თითოეულ ქვემოთ მოცემულ დიაგრამას ახლავს საკუთარი მოკლე განმარტება.
Abraham van Calraet: მთავარი ფიგურები
ყველაზეתماჭენად ნახული ნამუშევარია Landscape with Figures and Horses: 400 ნახვა თორმეტ თვეში, რაც Abraham van Calraet ნახვების 12% წილია. შემდგომ A Horse with a Saddle Beside it და Fishing on the Ice. სულ 3 700 ნახვა: 800 ხელოვანის გვერდზე, 2 900 ნამუშევრებზე. აუდიტორია იკლებს: ოქტ 2026-ში სექ 2026-თან შედარებით 100%-ით ნაკლები ვიზიტია. პიკური თვე: ივლ 2026, 3 400 ნახვრით. აუდიტორიის გადანაწილება მოწყობილობების მიხედვით: კომპიუტერები (92%) და ტაბლეტები (8%). ერთი გემო გამოირჩევა: ენერგიული და დინამიკური (ემოციური ტონი) იკავებს 50% ვიზიტებს კატალოგის მხოლოდ 0%-ისგან.
Abraham van Calraet: ყველაზედებნად ნახეული 10 ნამუშგარევი
ეს რეიტინგი ითვლის ნახვებს და არა კატალოგის ქულებს: Abraham van Calraet-ის 10 ნამუშწარები, რომლებსაც OriginalUniqueArt.com-ზე ბოლო თვდეში ყველაზე ხშირად ნახულობდნენ.
-
1
Landscape with Figures and Horses
400 ნახვა · 12.5%
-
2
A Horse with a Saddle Beside it
300 ნახვა · 9.4%
-
3
Fishing on the Ice, 1722
300 ნახვა · 9.4%
-
4
Two Horses, 1722
300 ნახვა · 9.4%
-
5
The Interior of a Stable
200 ნახვა · 6.2%
-
6
Poultry in a Farmyard
200 ნახვა · 6.2%
-
7
A Cavalier with a Grey Horse
200 ნახვა · 6.2%
-
8
The start
200 ნახვა · 6.2%
-
9
Still-life with Peaches and Grapes, 1680
100 ნახვა · 3.1%
-
10
Halt at an Inn, 1722
100 ნახვა · 3.1%
როგორ იცვლება Abraham van Calraet აუდიტორია თვეから თვემდე?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი აჩვენებს, რამდენჯერ ეწვიეს მომხმარებლებმა ამ არტისტის გვერდს ბოლო თორმეტი თვის განმავლობაში, შესაბამის თვეში.
აჩვენეთ მონაცემები
| თვე | მხატვრის გვერდი | ნამუშევრების გვერდები |
|---|---|---|
| ნოე 2025 | 0 | 0 |
| დეკ 2025 | 0 | 0 |
| იან 2026 | 0 | 0 |
| თებ 2026 | 0 | 0 |
| მარ 2026 | 0 | 0 |
| აპრ 2026 | 0 | 0 |
| მაი 2026 | 0 | 0 |
| ივნ 2026 | 100 | 0 |
| ივლ 2026 | 600 | 2 800 |
| აგვ 2026 | 0 | 0 |
| სექ 2026 | 100 | 100 |
| ოქტ 2026 | 0 | 0 |
როგორ ითვლება Abraham van Calraet-ის ნამუშევრების ნახვები წლის განმავლობაში?
თითოეული სვეტი ერთ თვეს წარმოადგენს. იგი ასკუმულაციურად ათვლის ამ ხელოვანის ყველა ნამუშევრის გვერდზე სტუმრობების რაოდენობას თვიდან თვის მიხედვით, ერთი წლის განმავლობაში.
ორივე გრაფიკის ყოველთვიური მონაცემები მოცემულია პირველ ცხრილში, ზემოთ.
რას ირჩევენ აუდიტორია Abraham van Calraet-ის ნამუშევრებს შორის?
თითოეული დიაგრამა ორ მაჩვენებელს ადარებს. და点ხაზული ფორმა წარმოადგენს ხელოვანის საკუთარ ნამუშევრებს: შემთხვევითみבადებული ორმოცდაათი ნამუშევარი, დალაგებული ერთი კონკრეტული მახასიათებლის მიხედვით. შევსებული ფორმა კი ასახავს იმ რეალურ ინტერესს, რომელიც ბოლო თვringათი თვის განმავლობაში მომხმარებლებმა ნამუშევრებს გამოთქეს. იქ, სადაც შევსებული ფორმა და点ხაზულს სცილდება, ეს ნიშნავს, რომ აღნიშნული ტიპის ხელოვნების ნიმუშები უფრო მეტ ყურადღებას იპყრობენ, ვიდრე ხელოვანის საერთო ნამუშევრების პროპორციულად.
ატმოსფერო
ემოციური ტონი
განათების ინტენსივობა
ფერების გაჯერებულობა
ფერების პალიტრა
ფერების ინტენსივობა
კონტრასტი
ფერების ჰარმონია
აჩვენეთ მონაცემები
| ატმოსფერო | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დრამატული | 35.7% | 0.0% |
| მიწისფეროვანი | 21.4% | 50.0% |
| კლასიკური სტილი | 14.3% | 50.0% |
| მშვიდი და სულიერი | 21.4% | 0.0% |
| ნოსტალგიური | 7.1% | 0.0% |
| ემოციური ტონი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და დამამშვიდებელი | 35.7% | 25.0% |
| მშვიდი | 21.4% | 25.0% |
| მძიმე და სევდიანი | 21.4% | 0.0% |
| დრამატული | 14.3% | 0.0% |
| ენერგიული და დინამიკური | 0.0% | 50.0% |
| ნოსტალგიური | 7.1% | 0.0% |
| განათების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მუქი | 46.0% | 34.4% |
| რბილი ჩრდილი | 28.0% | 46.9% |
| რბილი განათება | 18.0% | 6.2% |
| ნათელი ბალანსი | 8.0% | 12.5% |
| ნათელი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების გაჯერებულობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დაბალღიანი | 56.0% | 59.4% |
| ნაზი ფერები | 24.0% | 28.1% |
| რბილი ბალანსირებული | 14.0% | 9.4% |
| ფერების მკაფიო გამოკვეთილება | 6.0% | 3.1% |
| ფერადი და მკვეთრი ფერი | 0.0% | 0.0% |
| ფერების პალიტრა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მიწისფეროვანი | 74.4% | 68.2% |
| ნეიტრალური ტონები | 16.3% | 27.3% |
| მუქი | 7.0% | 4.5% |
| მონოქრომული | 2.3% | 0.0% |
| ფერების ინტენსივობა | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მონოქრომატული | 70.0% | 75.0% |
| ბალანსირებული | 20.0% | 18.8% |
| ფერადი და მკვეთრი | 10.0% | 6.2% |
| კონტრასტი | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| მშვიდი და რბილი | 10.0% | 0.0% |
| რბილი | 18.0% | 9.4% |
| ბალანსირებული | 6.0% | 18.8% |
| მკვეთრი | 12.0% | 6.2% |
| განცხადება | 54.0% | 65.6% |
| ფერების ჰარმონია | მესტყავრეობის ნიმუშები | ნახვები |
|---|---|---|
| დისკორდანტული პალიტრა | 14.0% | 31.2% |
| რბილად შერეული პალიტრა | 10.0% | 6.2% |
| ბალანსირებული ჰარმონია | 8.0% | 3.1% |
| ფერების ძლიერი ერთიანობა | 50.0% | 50.0% |
| ერთგვაროვანი პალიტრა | 18.0% | 9.4% |
როგორ განსხვავდება Abraham van Calraet-ის ყველაზე ნახვებისმקظمადებული ნამუშევრები წლის განმავლობაში?
თითოეული სტრიქონი ერთ პოპულარულ ნამუშევარს წარმოადგენს. თითოეული სვეტი ასახავს, თუ რამდენი ვიზიტი ჰქონდა აღნიშნულ ნამუშევარს კონკრეტულ თვეში. უფრო მაღალი სვეტები იმას ნიშნავს, რომ მოცემულ თვეში ვიზიტების რაოდენობა მეტი იყო.
აჩვენეთ მონაცემები
| ნამუშწარები | ნოე 2025 | დეკ 2025 | იან 2026 | თებ 2026 | მარ 2026 | აპრ 2026 | მაი 2026 | ივნ 2026 | ივლ 2026 | აგვ 2026 | სექ 2026 | ოქტ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Herder and Cattle under Tre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equestrian Combat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| the horsemen in battle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Interior of a Stable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded landscape with horse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Interior of a Stable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy Holding Three Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Feeding a Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
ტელეფონები, ტაბლეტები თუ კომპიუტერები: სად ნახულობენ Abraham van Calraet-ს?
თითოეული სეგმენტი მოწყობილობის ერთგვარულ ტიპს წარმოადგენს: ტელეფონს, ტაბლეტს ან კომპიუტერს. რაც უფრო დიდია სეგმენტის ზომა, მით მეტია იმ ტიპის მოწყობილობიდან მომდინარე ვიზიტების რაოდენობა ბოლო თვრაში.
აჩვენეთ მონაცემები
| მოწყობილობა | ნახვები | გაზიარება |
|---|---|---|
| კომპიუტერები | 3 400 | 91.9% |
| ტაბლეტები | 300 | 8.1% |
რა ენებზე იყენებს Abraham van Calraet-ის აუდიტორია?
თითოეული სეგმენტი ერთ ენას შეესაბამება. რაც უფრო დიდია სეგმენტი, მით მეტი ვიზიტორი გამოიყენა ვებგვერდი აღნიშნულ ენაზე ბოლო שלוდას დღის განმავლობაში. ნაჩვენებია მხოლოდ პირველი ათი.
როგორ გამოიყურება Abraham van Calraet-ის ყოველდღიური ვიზიტები და რა არის პროგნოზი?
თითოეული სვეტი ერთ დღეს შეადგენს. პირველი სვეტები ასახავს ბოლო სამ კვირას ვიზიტების რაოდენობას, ხოლო მეორე ფერის სვეტები ჩვენს პროგნოზს წარმოადგენს მომდევნო სამ კვირაზე.
აჩვენეთ მონაცემები
| დღე | ნახვები |
|---|---|
| ოთხ 14 ოქტ | 0 |
| ხუთ 15 ოქტ | 0 |
| პარ 16 ოქტ | 0 |
| შაბ 17 ოქტ | 0 |
| კვრ 18 ოქტ | 0 |
| ორშ 19 ოქტ | 0 |
| სამ 20 ოქტ | 0 |
| ოთხ 21 ოქტ | 0 |
| ხუთ 22 ოქტ | 0 |
| პარ 23 ოქტ | 0 |
| შაბ 24 ოქტ | 0 |
| კვრ 25 ოქტ | 0 |
| ორშ 26 ოქტ | 0 |
| სამ 27 ოქტ | 0 |
| ოთხ 28 ოქტ | 0 |
| ხუთ 29 ოქტ | 0 |
| პარ 30 ოქტ | 0 |
| შაბ 31 ოქტ | 0 |
| კვრ 1 ნოე | 0 |
| ორშ 2 ნოე | 0 |
| სამ 3 ნოე | 100 |
| ოთხ 4 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 5 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 6 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 7 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 8 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 9 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 10 ნოე (პროგნოზი) | 100 |
| ოთხ 11 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 12 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 13 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 14 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 15 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 16 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 17 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
| ოთხ 18 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ხუთ 19 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| პარ 20 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| შაბ 21 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| კვრ 22 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| ორშ 23 ნოე (პროგნოზი) | 0 |
| სამ 24 ნოე (პროგნოზი) | 200 |
Abraham van Calraet: მოკლე პასუხები
რა არის Abraham van Calraet-ის ყველაზე ბევრჯერ ნახული ნამشევრი?
- Landscape with Figures and Horses: 400 ნახვა, რაც Abraham van Calraet ნახვების 12%-ს შეადგენს. სია 10-ე რეიტინგამდე გრძელდება.
რამდენ ნახვას იღებს Abraham van Calraet?
- 3 700 ბოლო თვედ განმავლობაში (800 ხელოვანის გვერდზე, 2 900 ნამუშევრებზე).
Abraham van Calraet-ს ტელეფონით თუ კომპიუტერით უყურებენ?
- ორივე შემთხვევაში: კომპიუტერები (92%) და ტაბლეტები (8%); ლიდერობს კომპიუტერები 92%-ით.
გამომწსვლელებს Abraham van Calraet-ის შემოქმედების გარკვეული სახეობა უფრო მოსწონთ?
- დიახ, ენერგიული და დინამიკური (ემოციური ტონი): 50% ვიზიტებისგან 0%-ის კატალოგში.