Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Zhao Mengfu oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Zhao Mengfu: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Eight Horses a legnézettebb alkotás: 600 megtekintés egy évben, ami 43% összes Zhao Mengfu részére fordított figyelemnek. Ezt követi Autumn Colors on the Qiao and Hua Mountains és Riders Leading a White Horse. A művész oldala 200 látogatást, a művek pedig 900 látogatást értek el: összesen 1 100 lượt. A figyelem 33%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Okt 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 400 látogatással. Kedvelik a Klasszikus (Hangulat) stílust: ezek a látogatások 90%-át teszik ki a katalógus 43%-ával szemben.
A(z) Zhao Mengfu 6 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Zhao Mengfu leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Zhao Mengfu oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
0
200
Aug 2026
0
200
Sze 2026
0
300
Okt 2026
200
200
Mikor nyitják meg Zhao Mengfu műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Zhao Mengfu művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
42,9%
90,0%
Békés, nyugodt
42,9%
0,0%
Éteri
14,3%
10,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
14,3%
60,0%
Belső elmélyülést sugárzó
42,9%
20,0%
Nyugodt
42,9%
20,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
9,1%
0,0%
Lágy árnyékok
27,3%
50,0%
Érezhető fényesség
18,2%
35,7%
Fényerék egyensúlya
33,3%
14,3%
Fényes
12,1%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,2%
7,1%
Finom színtónusú
36,4%
42,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
45,5%
50,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
39,4%
50,0%
Monokróm
24,2%
35,7%
Semleges tónusok
33,3%
14,3%
Pasztell színek
3,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
6,1%
0,0%
Egyensúlyos
78,8%
92,9%
Élénk
15,2%
7,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
75,8%
92,9%
Lágy
3,0%
0,0%
Egyensúlyozott
9,1%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
3,0%
0,0%
Kijelentés
9,1%
7,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
3,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
3,0%
0,0%
Egységes színpaletta
93,9%
100,0%
Melyek Zhao Mengfu legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Eight Horses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
River Village: Fisherman's…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Mind Landscape of Xie Y…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bamboo, Rocks and Lonely Or…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
元 趙孟頫 行書右軍四事 卷 Four anecdot…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Riders Leading a White Horse
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Nine Songs
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Four anecdotes from the lif…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autumn Colors on the Qiao a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Men on Horseback
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveken követi Zhao Mengfu a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
66,7%
Lengyel
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Zhao Mengfu-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
200
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
200
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
200
hét 9 Nov (előrejelzés)
200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
300
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
300
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
Amit az emberek Zhao Mengfu kapcsán kérdeznek
Melyik Zhao Mengfu műve a legtöbbször megtekintett?
Eight Horses az első helyen, 600 megtekintéssel, a nézetések 43%-át övelem. 6 mű áll felette.
Mennyi a Zhao Mengfu közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
1 100 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalán, 900 a művekkel.
Mely művei Zhao Mengfu felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Klasszikus (Hangulat) leírású művek 90% látogatást generálnak a katalógus 43% részére vonatkozóan.