Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vu Kuan-Csung oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Vu Kuan-Csung: a látogatások éves összefoglalója
A(z) TREE ROOTS a legnézettebb alkotás: 400 megtekintés egy évben, ami 17% összes Vu Kuan-Csung részére fordított figyelemnek. Ezt követi MONTMARTRE OF PARIS és FLOWING. A művész oldala 1 500 látogatást, a művek pedig 1 800 látogatást értek el: összesen 3 300 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 800 látogatással. A látogatók számítógépek (55%), tabletek (30%) és telefonok (15%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Erős színegyüntetés (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 57%-át teszik ki a katalógus 40%-ával szemben.
A(z) Vu Kuan-Csung 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Vu Kuan-Csung leglátottabb műve.
-
1
TREE ROOTS
400 látogatás · 17,4%
-
2
MONTMARTRE OF PARIS
400 látogatás · 17,4%
-
3
FLOWING
200 látogatás · 8,7%
-
4
Snow in Beijing
100 látogatás · 4,3%
-
5
A BANANA GARDEN OF XISHUANGBANNA
100 látogatás · 4,3%
-
6
RIVER TOWN
100 látogatás · 4,3%
-
7
LOTUS POND
100 látogatás · 4,3%
-
8
Peach Blossoms
100 látogatás · 4,3%
-
9
VILLAGE BY THE RIVERSIDE
100 látogatás · 4,3%
-
10
THE GREAT WALL
100 látogatás · 4,3%
Mikor látogatják meg az emberek Vu Kuan-Csung oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 1 300 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 800 | 0 |
Mikor nyitják meg Vu Kuan-Csung műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Vu Kuan-Csung művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 16,0% | 13,0% |
| Fényerék egyensúlya | 36,0% | 39,1% |
| Fényes | 48,0% | 47,8% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 92,0% | 95,7% |
| Finom színtónusú | 8,0% | 4,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 73,3% | 66,7% |
| Pasztell színek | 20,0% | 28,6% |
| Földszínek | 4,4% | 4,8% |
| Monokróm | 2,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 78,0% | 73,9% |
| Egyensúlyos | 20,0% | 26,1% |
| Élénk | 2,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 16,0% | 4,3% |
| Lágy | 14,0% | 8,7% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 17,4% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 13,0% |
| Kijelentés | 50,0% | 56,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,0% | 13,0% |
| Lágyan kevert paletta | 14,0% | 17,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 13,0% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 56,5% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 0,0% |
Melyek Vu Kuan-Csung legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE GREAT WALL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| TREE ROOTS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LOTUS POND | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paddy Fields in Yunnan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DRIZZLE IN THE RIVER TOWN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Clock Tower of Beijing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VILLAGE BY THE RIVERSIDE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| MONTMARTRE OF PARIS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| TAIHU ROCK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan oszlónak a Vu Kuan-Csung közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 1 800 | 54,5% |
| tabletek | 1 000 | 30,3% |
| telefonok | 500 | 15,2% |
Milyen nyelveken követi Vu Kuan-Csung a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 600 | 66,7% |
| Német | 200 | 22,2% |
| Koreai | 100 | 11,1% |
Naponta hány látogatása van Vu Kuan-Csung-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 600 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 100 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 200 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 100 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Vu Kuan-Csung kapcsán kérdeznek
Melyik Vu Kuan-Csung műve a legtöbbször megtekintett?
- TREE ROOTS az első helyen, 400 megtekintéssel, a nézetések 17%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Vu Kuan-Csung közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 3 300 látogatás tizenkét hónapban: 1 500 a művész oldalán, 1 800 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Vu Kuan-Csung közönsége?
- A látogatók számítógépek (55%), tabletek (30%) és telefonok (15%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 55%-át teszik ki.
Mely művei Vu Kuan-Csung felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Erős színegyüntetés (Színharmónia) leírású művek 57% látogatást generálnak a katalógus 40% részére vonatkozóan.