Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Wolf Huber oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Wolf Huber: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Portrait of a Woman of the Reuss Family a legnézettebb alkotás: 400 megtekintés egy évben, ami 27% összes Wolf Huber részére fordított figyelemnek. Ezt követi Landscape with Castle és Christ taking leave of his Mother. A művész oldala 700 látogatást, a művek pedig 1 200 látogatást értek el: összesen 1 900 lượt. Okt 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 300 látogatással. Kedvelik a Nyugodt (Érzelmi hangulat) stílust: ezek a látogatások 50%-át teszik ki a katalógus 20%-ával szemben.
A(z) Wolf Huber 8 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Wolf Huber leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Wolf Huber oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
100
400
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
0
Okt 2026
600
700
Mikor nyitják meg Wolf Huber műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Wolf Huber művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
73,3%
80,0%
Békés, nyugodt
13,3%
10,0%
Elegáns
6,7%
10,0%
Klasszikus
6,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
50,0%
Melankolikus
20,0%
30,0%
Szellemi
13,3%
10,0%
Nyugodt
6,7%
10,0%
Drámai
13,3%
0,0%
Sötét és komoly
13,3%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
6,7%
0,0%
Feszült hangulatú
6,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
23,8%
13,3%
Lágy árnyékok
42,9%
46,7%
Érezhető fényesség
19,1%
6,7%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
14,3%
33,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
52,4%
53,3%
Finom színtónusú
47,6%
46,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
0,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
61,9%
60,0%
Egyensúlyos
38,1%
40,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
4,8%
0,0%
Egyensúlyozott
9,5%
13,3%
Erőteljes kontrasztú
23,8%
33,3%
Kijelentés
61,9%
53,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,3%
6,7%
Lágyan kevert paletta
19,1%
20,0%
Egyensúlyozott harmónia
14,3%
33,3%
Erős színegyüntetés
33,3%
13,3%
Egységes színpaletta
19,1%
26,7%
Melyek Wolf Huber legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Landscape with Castle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
Christ taking leave of his…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Sebastian
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegory of Redemption
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Epitaph of the Perger Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ on the Mount of Oliv…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a (35-year-old)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crucifixion of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Flight into Egypt
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveken követi Wolf Huber a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
400
66,7%
Angol
100
16,7%
Lengyel
100
16,7%
Naponta hány látogatása van Wolf Huber-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
700
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
200
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
400
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Amit az emberek Wolf Huber kapcsán kérdeznek
Melyik Wolf Huber műve a legtöbbször megtekintett?
Portrait of a Woman of the Reuss Family az első helyen, 400 megtekintéssel, a nézetések 27%-át övelem. 8 mű áll felette.
Mennyi a Wolf Huber közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
1 900 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán, 1 200 a művekkel.
Mely művei Wolf Huber felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Nyugodt (Érzelmi hangulat) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 20% részére vonatkozóan.