Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Winslow Homer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Winslow Homer: a látogatások éves összefoglalója
A(z) A Ködjelzés a legnézettebb alkotás: 43 200 megtekintés egy évben, ami 18% összes Winslow Homer részére fordított figyelemnek. Ezt követi Halászbotelemek, Key West és A Wall, Nassau. A művész oldala 30 500 látogatást, a művek pedig 201 100 látogatást értek el: összesen 231 600 lượt. A figyelem 20%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 132 300 látogatással. A látogatók Angol (42%), Koreai (8%) és Orosz (7%) nyelven olvassák. A látogatók Amerikai Egyesült Államok (32%), Dél-Korea (8%) és Svédország (7%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (77%), telefonok (20%) és tabletek (3%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Zavará színkombináció (Színharmónia) stílust: ezek a látogatások 40%-át teszik ki a katalógus 26%-ával szemben.
A(z) Winslow Homer 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Winslow Homer leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Winslow Homer oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
6 100
Júl 2026
7 900
124 400
Aug 2026
5 000
17 300
Sze 2026
7 900
24 300
Okt 2026
9 500
29 000
Mikor nyitják meg Winslow Homer műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Winslow Homer művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
38,3%
33,9%
Dramatikus
17,0%
28,3%
Nyugodt
29,8%
23,3%
Nosztalgikus
10,6%
10,7%
Romantikus
2,1%
1,2%
Elegáns
2,1%
1,0%
Természetes tónusú
0,0%
0,8%
Misztikus
0,0%
0,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
31,9%
24,2%
Nyugodt
21,3%
20,7%
Sötét és komoly
6,4%
20,6%
Belső elmélyülést sugárzó
10,6%
13,2%
Melankolikus
6,4%
6,5%
Nosztalgikus
8,5%
4,8%
Drámai
2,1%
3,2%
Erőteljes presence
8,5%
3,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
13,3%
Lágy árnyékok
34,0%
40,4%
Érezhető fényesség
28,0%
22,4%
Fényerék egyensúlya
22,0%
19,4%
Fényes
6,0%
4,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
34,0%
43,9%
Finom színtónusú
38,0%
27,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
19,3%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
8,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
47,1%
54,4%
Semleges tónusok
44,1%
33,3%
Sötét tónusú
5,9%
10,1%
Monokróm
0,0%
0,9%
Pasztell színek
2,9%
0,8%
Természet
0,0%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,0%
41,5%
Egyensúlyos
50,0%
49,4%
Élénk
10,0%
9,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
4,0%
Lágy
20,0%
13,0%
Egyensúlyozott
10,0%
9,8%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
20,3%
Kijelentés
40,0%
52,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
26,0%
40,3%
Lágyan kevert paletta
12,0%
12,1%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
10,8%
Erős színegyüntetés
38,0%
26,9%
Egységes színpaletta
10,0%
9,8%
Melyek Winslow Homer legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
A Ködjelzés
0
0
0
0
0
0
0
0
4 200
7 400
11 200
12 000
Snap the Whip
0
0
0
0
0
0
0
200
1 200
300
700
1 600
Halászbotelemek, Key West
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
1 300
1 900
1 800
A veterán az új mezőben
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
300
100
200
Életfolt
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
100
200
A Gulf Stream
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
100
200
300
A Wall, Nassau
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
500
800
1 200
Hosszú-ágazás, New Jersey
0
0
0
0
0
0
0
100
1 000
500
700
500
A róka vadászata Pennsylvan…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
100
200
The gulf stream, Metropolit…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
400
200
500
Hogyan oszlónak a Winslow Homer közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
177 700
76,7%
telefonok
47 100
20,3%
tabletek
6 800
2,9%
Milyen nyelveken követi Winslow Homer a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 800
41,8%
Koreai
700
7,7%
Orosz
600
6,6%
Svéd
600
6,6%
Spanyol
500
5,5%
Japán
500
5,5%
Portugál
500
5,5%
Francia
400
4,4%
Német
300
3,3%
Holland
300
3,3%
Naponta hány látogatása van Winslow Homer-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
2 000
szo 17 Okt
1 700
vas 18 Okt
1 200
hét 19 Okt
2 400
kedd 20 Okt
2 600
sze 21 Okt
2 200
csüt 22 Okt
3 800
pén 23 Okt
2 600
szo 24 Okt
1 300
vas 25 Okt
2 000
hét 26 Okt
2 400
kedd 27 Okt
1 400
sze 28 Okt
700
csüt 29 Okt
2 000
pén 30 Okt
1 600
szo 31 Okt
1 400
vas 1 Nov
1 500
hét 2 Nov
1 200
kedd 3 Nov
2 000
sze 4 Nov
2 100
csüt 5 Nov
2 000
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 600
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 100
vas 8 Nov (előrejelzés)
1 200
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 500
kedd 10 Nov (előrejelzés)
1 500
sze 11 Nov (előrejelzés)
1 300
csüt 12 Nov (előrejelzés)
2 000
pén 13 Nov (előrejelzés)
1 300
szo 14 Nov (előrejelzés)
900
vas 15 Nov (előrejelzés)
1 000
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 300
kedd 17 Nov (előrejelzés)
1 300
sze 18 Nov (előrejelzés)
1 100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
1 700
pén 20 Nov (előrejelzés)
1 100
szo 21 Nov (előrejelzés)
800
vas 22 Nov (előrejelzés)
900
hét 23 Nov (előrejelzés)
1 100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
1 100
sze 25 Nov (előrejelzés)
900
csüt 26 Nov (előrejelzés)
1 400
Amit az emberek Winslow Homer kapcsán kérdeznek
Melyik Winslow Homer műve a legtöbbször megtekintett?
A Ködjelzés az első helyen, 43 200 megtekintéssel, a nézetések 18%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Winslow Homer közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
231 600 látogatás tizenkét hónapban: 30 500 a művész oldalán, 201 100 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Winslow Homer közönsége?
A látogatók számítógépek (77%), telefonok (20%) és tabletek (3%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 77%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Winslow Homer követői?
Angol (42%), Koreai (8%) és Orosz (7%); a(z) Angol nyelv 42%-át teszi ki.
Mely művei Winslow Homer felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Zavará színkombináció (Színharmónia) leírású művek 40% látogatást generálnak a katalógus 26% részére vonatkozóan.