Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Michael Harnett oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Michael Harnett: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Still Life: Violin and Music (also known as Music Literature) a legnézettebb alkotás: 500 megtekintés egy évben, ami 10% összes William Michael Harnett részére fordított figyelemnek. Ezt követi Eljegyzett Modellök és My Gems. A művész oldala 1 400 látogatást, a művek pedig 4 700 látogatást értek el: összesen 6 100 lượt. A figyelem 43%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 4 800 látogatással. A látogatók számítógépek (87%) és telefonok (13%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Romantikus (Hangulat) stílust: ezek a látogatások 36%-át teszik ki a katalógus 0%-ával szemben.
A(z) William Michael Harnett 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang William Michael Harnett leglátottabb műve.
-
1
Still Life: Violin and Music (also known as Music Literature), 1888
500 látogatás · 9,6%
-
2
Eljegyzett Modellök, 1892
400 látogatás · 7,7%
-
3
My Gems, 1888
300 látogatás · 5,8%
-
4
Still Life with Clarinet, 1883
300 látogatás · 5,8%
-
5
Still Life: Ten-Cent Bill, 1879
300 látogatás · 5,8%
-
6
Still Life, 1883
300 látogatás · 5,8%
-
7
The Social Club, 1879
300 látogatás · 5,8%
-
8
Still LIfe with Copper Jug, 1888
200 látogatás · 3,8%
-
9
Still LIfe with Pipe, 1877
200 látogatás · 3,8%
-
10
Still Life, Pipe and Mug, 1878
200 látogatás · 3,8%
Mikor látogatják meg az emberek William Michael Harnett oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 1 100 | 3 700 |
| Aug 2026 | 100 | 600 |
| Sze 2026 | 100 | 300 |
Mikor nyitják meg William Michael Harnett műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók William Michael Harnett művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,6% | 35,7% |
| Romantikus | 0,0% | 35,7% |
| Dramatikus | 14,3% | 14,3% |
| Klasszikus | 14,3% | 7,1% |
| Nosztalgikus | 28,6% | 0,0% |
| Békés, nyugodt | 14,3% | 7,1% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Melankolikus | 14,3% | 50,0% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 42,9% | 35,7% |
| Nyugodt | 14,3% | 7,1% |
| Nyugodt | 14,3% | 7,1% |
| Nosztalgikus | 14,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 86,0% | 76,9% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 23,1% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,0% | 40,4% |
| Finom színtónusú | 46,0% | 36,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 10,0% | 13,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 9,6% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 72,0% | 71,2% |
| Egyensúlyos | 24,0% | 28,8% |
| Élénk | 4,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,0% | 1,9% |
| Lágy | 28,0% | 19,2% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 23,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 23,1% |
| Kijelentés | 32,0% | 32,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,0% | 19,2% |
| Lágyan kevert paletta | 24,0% | 17,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 24,0% | 42,3% |
| Erős színegyüntetés | 24,0% | 21,1% |
| Egységes színpaletta | 10,0% | 0,0% |
Melyek William Michael Harnett legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| For Sunday's Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life: Writing Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life: Violin and Musi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Banker's Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York Daily News | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eljegyzett Modellök | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 |
| For Sunday's Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Munich Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Meerschaum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ease | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Hogyan oszlónak a William Michael Harnett közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 5 300 | 86,9% |
| telefonok | 800 | 13,1% |
Milyen nyelveken követi William Michael Harnett a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van William Michael Harnett-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 100 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 300 |
| csüt 1 Okt | 100 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 300 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
Amit az emberek William Michael Harnett kapcsán kérdeznek
Melyik William Michael Harnett műve a legtöbbször megtekintett?
- Still Life: Violin and Music (also known as Music Literature) az első helyen, 500 megtekintéssel, a nézetések 10%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a William Michael Harnett közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 6 100 látogatás tizenkét hónapban: 1 400 a művész oldalán, 4 700 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik William Michael Harnett közönsége?
- A látogatók számítógépek (87%) és telefonok (13%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 87%-át teszik ki.
Mely művei William Michael Harnett felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Romantikus (Hangulat) leírású művek 36% látogatást generálnak a katalógus 0% részére vonatkozóan.