Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg William Degouve de Nuncques oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
William Degouve de Nuncques: a látogatások éves összefoglalója
A(z) The blind house a legnézettebb alkotás: 300 megtekintés egy évben, ami 60% összes William Degouve de Nuncques részére fordított figyelemnek. Ezt követi Hiver dans la foret és Côte aux BalÉares (Majorque, Cala San Vicente). A művész oldala 100 látogatást, a művek pedig 400 látogatást értek el: összesen 500 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 400 látogatással. Kedvelik a Finom színtónusú (Színelnyomás) stílust: ezek a látogatások 60%-át teszik ki a katalógus 17%-ával szemben.
A(z) William Degouve de Nuncques 3 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang William Degouve de Nuncques leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek William Degouve de Nuncques oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mikor nyitják meg William Degouve de Nuncques műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók William Degouve de Nuncques művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 33,3% | 60,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 33,3% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 33,3% | 40,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 66,7% | 20,0% |
| Finom színtónusú | 16,7% | 60,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,7% | 20,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 33,3% | 60,0% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 20,0% |
| Élénk | 16,7% | 20,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 66,7% | 80,0% |
| Lágy | 16,7% | 20,0% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 0,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 16,7% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 66,7% | 100,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 33,3% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Melyek William Degouve de Nuncques legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The blind house | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Blind House or The Pink… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage bruxellois | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Côte aux BalÉares (Majorque… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moutons aux amandiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hiver dans la foret | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi William Degouve de Nuncques a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van William Degouve de Nuncques-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek William Degouve de Nuncques kapcsán kérdeznek
Melyik William Degouve de Nuncques műve a legtöbbször megtekintett?
- The blind house az első helyen, 300 megtekintéssel, a nézetések 60%-át övelem. 3 mű áll felette.
Mennyi a William Degouve de Nuncques közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 500 látogatás tizenkét hónapban: 100 a művész oldalán, 400 a művekkel.
Mely művei William Degouve de Nuncques felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Finom színtónusú (Színelnyomás) leírású művek 60% látogatást generálnak a katalógus 17% részére vonatkozóan.