Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Willem Van Aelst oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Willem Van Aelst: a közönség egy pillantásban
Still-Life with a Basket of Fruit on a Marble Ledge a legtöbb figyelmet vonja magára: 100 látogatás tizenkét hónapban, ami 14% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Willem Van Aelst nézetességgel összevetítve. Vase of Flowers with Pocket Watch és Still-Life with Fruit and a Crystal Vase követik. Willem Van Aelst összesen 1 200 látogatást generált: 500 a művész oldalon és 700 az egyes műveknél. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 1 000 látogatással. A közönség a Klasszikus irányába hajlamos (Hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki, az művész katalógjának 33%-át pedig.
A Willem Van Aelst legnépszerűbb 7 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Willem Van Aelst legnézettebb 7 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Still-Life with a Basket of Fruit on a Marble Ledge, 1650
100 látogatás · 14,3%
-
2
Vase of Flowers with Pocket Watch, 1656
100 látogatás · 14,3%
-
3
Still-Life with Fruit and a Crystal Vase, 1650
100 látogatás · 14,3%
-
4
Breakfast Piece, 1671
100 látogatás · 14,3%
-
5
Still-Life, 1645
100 látogatás · 14,3%
-
6
Fruit Still-Life, 1677
100 látogatás · 14,3%
-
7
Still-Life with Armour, 1635
100 látogatás · 14,3%
Hányan nézik Willem Van Aelst alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Hány imádrát nézik meg Willem Van Aelst műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Willem Van Aelst megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Klasszikus | 33,3% | 100,0% |
| Nyugodt | 33,3% | 0,0% |
| Dramatikus | 33,3% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Belső elmélyülést sugárzó | 33,3% | 100,0% |
| Drámai | 33,3% | 0,0% |
| Melankolikus | 33,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 82,6% | 85,7% |
| Lágy árnyékok | 13,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 0,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 4,3% | 14,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 82,6% | 100,0% |
| Finom színtónusú | 17,4% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 0,0% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 100,0% | 100,0% |
| Egyensúlyos | 0,0% | 0,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 30,4% | 42,9% |
| Lágy | 21,7% | 14,3% |
| Egyensúlyozott | 21,7% | 28,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 13,0% | 14,3% |
| Kijelentés | 13,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 17,4% | 14,3% |
| Lágyan kevert paletta | 21,7% | 28,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 26,1% | 14,3% |
| Erős színegyüntetés | 30,4% | 28,6% |
| Egységes színpaletta | 4,3% | 14,3% |
Mely Willem Van Aelst művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life of Dead Birds an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Flowers with Pocket… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Still-Life with Hunting Equ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Still Life with a Ti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fruit and C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with a Basket of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life with Fruit, Parr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Willem Van Aelst követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hányan nézik Willem Van Aelst-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Willem Van Aelst kapcsán
Mely Willem Van Aelst művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Still-Life with a Basket of Fruit on a Marble Ledge, 100 megtekintéssel (14% Willem Van Aelst összes megtekintéséből). A fenti rangsor 7 művet sorol fel.
Hányan nézik Willem Van Aelst alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 200 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalon és 700 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Willem Van Aelst alkotásai közül?
- Klasszikus (Hangulat): a látogatások 100%-át, a katalógus 33%-ával szemben.