Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Willem De Kooning oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Willem De Kooning: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Nő I. a legnézettebb alkotás: 19 600 megtekintés egy évben, ami 36% összes Willem De Kooning részére fordított figyelemnek. Ezt követi Bányászat és Az Észlelő ajtó. A művész oldala 33 900 látogatást, a művek pedig 20 800 látogatást értek el: összesen 54 700 lượt. A figyelem 57%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 16 100 látogatással. A látogatók Angol (26%), Francia (17%) és Olasz (10%) nyelven olvassák. A látogatók Franciaország (22%), Amerikai Egyesült Államok (11%) és Olaszország (9%) területéről érkeznek. A látogatók számítógépek (54%), telefonok (40%) és tabletek (6%) eszközökön nézik meg. Kedvelik a Sötét tónusú (Színpaletta) stílust: ezek a látogatások 53%-át teszik ki a katalógus 13%-ával szemben.
A(z) Willem De Kooning 10 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Willem De Kooning leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Willem De Kooning oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
700
Júl 2026
7 900
8 200
Aug 2026
4 500
7 100
Sze 2026
8 500
1 700
Okt 2026
12 900
3 100
Mikor nyitják meg Willem De Kooning műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Willem De Kooning művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
51,1%
67,0%
Karakteres
35,6%
20,8%
Nyugodt
2,2%
7,7%
Elegáns
6,7%
3,0%
Természetes tónusú
2,2%
0,6%
Romantikus
0,0%
0,6%
Játékos
2,2%
0,2%
Békés, nyugodt
0,0%
0,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
51,1%
60,4%
Feszült hangulatú
4,4%
10,8%
Belső elmélyülést sugárzó
4,4%
8,7%
Energikus
11,1%
4,7%
Szenvedélyes
6,7%
4,7%
Erőteljes presence
11,1%
2,6%
Melankolikus
2,2%
3,2%
Rejtélyes
0,0%
2,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
4,8%
Lágy árnyékok
4,0%
2,1%
Érezhető fényesség
30,0%
62,0%
Fényerék egyensúlya
36,0%
21,4%
Fényes
22,0%
9,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
3,7%
Finom színtónusú
14,0%
16,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
17,0%
Egyértelmű színprészenység
24,0%
60,7%
Éles színűség
6,0%
2,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
13,0%
53,4%
Semleges tónusok
45,6%
18,4%
Pasztell színek
13,0%
14,6%
Földszínek
19,6%
12,7%
Monokróm
6,5%
0,8%
Élénk
2,2%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
20,0%
2,8%
Egyensúlyos
30,0%
24,4%
Élénk
50,0%
72,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
32,0%
21,0%
Lágy
20,0%
8,0%
Egyensúlyozott
12,0%
10,8%
Erőteljes kontrasztú
8,0%
11,6%
Kijelentés
28,0%
48,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
22,0%
12,7%
Lágyan kevert paletta
8,0%
8,4%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
43,8%
Erős színegyüntetés
24,0%
22,7%
Egységes színpaletta
30,0%
12,5%
Melyek Willem De Kooning legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Nő I.
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
4 200
300
500
Bányászat
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
700
300
Az Észlelő ajtó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
1 100
Női tájkép
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Női Dalolás II
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Asheville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Marilyn Monroe
0
0
0
0
0
0
0
0
200
700
0
0
A látogatás Tate Gallery
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Women singing ii tate galle…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Zurich
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Willem De Kooning közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
29 800
54,5%
telefonok
21 700
39,7%
tabletek
3 200
5,9%
Milyen nyelveken követi Willem De Kooning a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 100
25,6%
Francia
2 100
17,4%
Olasz
1 200
9,9%
Arab
700
5,8%
Grúz
700
5,8%
Koreai
700
5,8%
Spanyol
600
5,0%
Chinese
600
5,0%
Japán
500
4,1%
Holland
400
3,3%
Naponta hány látogatása van Willem De Kooning-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 11 Okt
1 000
hét 12 Okt
900
kedd 13 Okt
900
sze 14 Okt
1 000
csüt 15 Okt
1 700
pén 16 Okt
1 100
szo 17 Okt
1 400
vas 18 Okt
1 000
hét 19 Okt
700
kedd 20 Okt
1 000
sze 21 Okt
800
csüt 22 Okt
900
pén 23 Okt
1 400
szo 24 Okt
800
vas 25 Okt
2 300
hét 26 Okt
700
kedd 27 Okt
2 800
sze 28 Okt
2 100
csüt 29 Okt
1 500
pén 30 Okt
300
szo 31 Okt
300
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 900
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 100
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 700
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 800
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 200
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 100
vas 8 Nov (előrejelzés)
2 000
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
2 200
sze 11 Nov (előrejelzés)
1 800
csüt 12 Nov (előrejelzés)
1 900
pén 13 Nov (előrejelzés)
1 300
szo 14 Nov (előrejelzés)
1 200
vas 15 Nov (előrejelzés)
2 100
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
2 300
sze 18 Nov (előrejelzés)
1 900
csüt 19 Nov (előrejelzés)
2 000
pén 20 Nov (előrejelzés)
1 400
szo 21 Nov (előrejelzés)
1 200
Amit az emberek Willem De Kooning kapcsán kérdeznek
Melyik Willem De Kooning műve a legtöbbször megtekintett?
Nő I. az első helyen, 19 600 megtekintéssel, a nézetések 36%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Willem De Kooning közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
54 700 látogatás tizenkét hónapban: 33 900 a művész oldalán, 20 800 a művekkel.
Milyen eszközökkel érkezik Willem De Kooning közönsége?
A látogatók számítógépek (54%), telefonok (40%) és tabletek (6%) eszközökről érkeznek; a számítógépek eszközök a látogatások 54%-át teszik ki.
Mely nyelveket használják Willem De Kooning követői?
Angol (26%), Francia (17%) és Olasz (10%); a(z) Angol nyelv 26%-át teszi ki.
Mely művei Willem De Kooning felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Sötét tónusú (Színpaletta) leírású művek 53% látogatást generálnak a katalógus 13% részére vonatkozóan.