Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Victor Navlet oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Victor Navlet: a közönség egy pillantásban
General View Of Paris From A Hot-air Balloon a legtöbb figyelmet vonja magára: 3 500 látogatás tizenkét hónapban, ami 51% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Victor Navlet nézetességgel összevetítve. General view of Paris, taken from the Observatory, by balloon és Vatican Library követik. Victor Navlet összesen 12 300 látogatást generált: 6 600 a művész oldalon és 5 700 az egyes műveknél. Kevesebb figyelem az utóbbi időben: a látogatások 68%-el csökkentek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 6 700 látogatással. A közönség telefonok (75%), számítógépek (22%) és tabletek (3%) eszközökön követi. A közönség a Érezhető fényesség irányába hajlamos (Fényerő): a látogatások 77%-át teszi ki, az művész katalógjának 15%-át pedig.
A Victor Navlet legnépszerűbb 8 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Victor Navlet legnézettebb 8 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
General View Of Paris From A Hot-air Balloon, 1855
3 500 látogatás · 50,7%
-
2
General view of Paris, taken from the Observatory, by balloon
1 700 látogatás · 24,6%
-
3
Vatican Library
600 látogatás · 8,7%
-
4
The Senate's room of lost steps The Senate's conference room
600 látogatás · 8,7%
-
5
The Staircase Of The Paris Opera, 1880
200 látogatás · 2,9%
-
6
Hall Of Constantine In The Vatican
100 látogatás · 1,4%
-
7
The Roman Forum seen from the Tabularium
100 látogatás · 1,4%
-
8
Entrée des appartements du Pape
100 látogatás · 1,4%
Hányan nézik Victor Navlet alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 3 600 | 3 100 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sze 2026 | 1 900 | 2 100 |
| Okt 2026 | 900 | 400 |
Hány imádrát nézik meg Victor Navlet műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Victor Navlet megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 33,3% | 92,1% |
| Energikus | 33,3% | 5,3% |
| Melankolikus | 33,3% | 2,6% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 65,0% | 20,3% |
| Lágy árnyékok | 10,0% | 2,9% |
| Érezhető fényesség | 15,0% | 76,8% |
| Fényerék egyensúlya | 10,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 35,0% | 75,4% |
| Finom színtónusú | 45,0% | 7,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 17,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 70,0% | 81,2% |
| Egyensúlyos | 30,0% | 18,8% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 50,0% | 36,2% |
| Lágy | 15,0% | 8,7% |
| Egyensúlyozott | 5,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 15,0% | 50,7% |
| Kijelentés | 15,0% | 4,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 15,0% | 26,1% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 50,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 5,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 2,9% |
| Egységes színpaletta | 50,0% | 20,3% |
Mely Victor Navlet művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| General View Of Paris From… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 700 | 100 | 1 000 | 100 |
| The Roman Forum seen from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Staircase Of The Paris… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le foyer de la danse à l'Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrée des appartements du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Signing Room at the Vatican | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enamels room of the Cluny m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Senate's room of lost s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| The Salle des Pas Perdus in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközöket használnak az emberek Victor Navlet megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 9 200 | 74,8% |
| számítógépek | 2 700 | 22,0% |
| tabletek | 400 | 3,3% |
Mely nyelveken követik Victor Navlet követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 900 | 90,0% |
| Német | 100 | 10,0% |
Naponta hányan nézik Victor Navlet-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 13 Okt | 300 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 100 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 200 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 100 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 100 |
Kérdések Victor Navlet kapcsán
Mely Victor Navlet művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- General View Of Paris From A Hot-air Balloon, 3 500 megtekintéssel (51% Victor Navlet összes megtekintéséből). A fenti rangsor 8 művet sorol fel.
Hányan nézik Victor Navlet alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 12 300 látogatás tizenkét hónapban: 6 600 a művész oldalon és 5 700 az egyes műveknél.
Milyen eszközökön nézik Victor Navlet alkotásait az emberek?
- A látogatók telefonok (75%), számítógépek (22%) és tabletek (3%) eszközökön nézik Victor Navlet alkotásait; a látogatások 75%-át telefonok eszközök teszik ki.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Victor Navlet alkotásai közül?
- Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 77%-át, a katalógus 15%-ával szemben.