Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vajda Lajos oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Vajda Lajos: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Eye With Root (single-eyed): 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 18% a(z) Vajda Lajos megtekintéseinek összesen. Aztán Huge Landscape Mask és Houses. Összesen 1 800 látogatás: 600 a művész oldalon, 1 200 a művekkel. A nézői szám csökken: Okt 2026 időszakban 50%-el kevesebb látogatás volt, mint Sze 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 300 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Földszínek (Színpaletta) a látogatások 50%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 28%-át jelenti.
Vajda Lajos: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Vajda Lajos alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Eye With Root (single-eyed)
300 látogatás · 17,6%
-
2
Huge Landscape Mask
300 látogatás · 17,6%
-
3
Houses
100 látogatás · 5,9%
-
4
Spotty House
100 látogatás · 5,9%
-
5
Self-portrait With Hold-up Icon
100 látogatás · 5,9%
-
6
Head With House
100 látogatás · 5,9%
-
7
Abstract Self-portrait
100 látogatás · 5,9%
-
8
Black Icon
100 látogatás · 5,9%
-
9
Head Of A Girl
100 látogatás · 5,9%
-
10
Table Still-life With Armchair
100 látogatás · 5,9%
Hogyan változik Vajda Lajos közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hogyan nézték a Vajda Lajos műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Vajda Lajos művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 12,0% | 23,5% |
| Lágy árnyékok | 10,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 16,0% | 5,9% |
| Fényerék egyensúlya | 26,0% | 41,2% |
| Fényes | 36,0% | 29,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 42,0% | 35,3% |
| Finom színtónusú | 18,0% | 29,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,0% | 5,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 22,0% | 29,4% |
| Éles színűség | 2,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 28,3% | 50,0% |
| Semleges tónusok | 28,3% | 25,0% |
| Monokróm | 17,4% | 18,8% |
| Pasztell színek | 15,2% | 6,2% |
| Sötét tónusú | 10,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 44,0% | 47,1% |
| Egyensúlyos | 24,0% | 17,6% |
| Élénk | 32,0% | 35,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 42,0% | 35,3% |
| Lágy | 22,0% | 11,8% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 23,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 11,8% |
| Kijelentés | 12,0% | 17,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,0% | 5,9% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 17,6% |
| Erős színegyüntetés | 18,0% | 23,5% |
| Egységes színpaletta | 62,0% | 52,9% |
Hogyan alakulnak Vajda Lajos legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frog Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Faces | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait With Architec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna Above The Gate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifix Above The Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrat With Bars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village Motifs With Self-po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait With Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait With The Tree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Vajda Lajos közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Szlovák | 100 | 100,0% |
Hogyan alakulnak Vajda Lajos napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 100 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Vajda Lajos: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Vajda Lajos-nak?
- Eye With Root (single-eyed): 300 látogatás, ami 18% a(z) Vajda Lajos megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Vajda Lajos?
- 1 800 tizenkét hónap alatt (600 a művész oldalon, 1 200 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Vajda Lajos műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 50%-át teszi ki a 28% katalógusból.