Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Anthony Devas oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Anthony Devas: a közönség egy pillantásban
Six O'Clock News a legtöbb figyelmet vonja magára: 100 látogatás tizenkét hónapban, ami 14% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Anthony Devas nézetességgel összevetítve. Laurie Lee és Pamela McGeorge, BEM, of the Women's Royal Naval Service követik. Anthony Devas összesen 700 látogatást generált: 200 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél. Kevesebb figyelem az utóbbi időben: a látogatások 100%-el csökkentek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 600 látogatással. A közönség a Monokróm irányába hajlamos (Színintenzitás): a látogatások 71%-át teszi ki, az művész katalógjának 32%-át pedig.
A Anthony Devas legnépszerűbb 7 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Anthony Devas legnézettebb 7 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
Six O'Clock News, 1940
100 látogatás · 14,3%
-
2
Laurie Lee, 1944
100 látogatás · 14,3%
-
3
Pamela McGeorge, BEM, of the Women's Royal Naval Service, 1942
100 látogatás · 14,3%
-
4
Lady Daphne Straight, 1936
100 látogatás · 14,3%
-
5
Camilla Sykes and Mark, 1948
100 látogatás · 14,3%
-
6
The Junior, 1949
100 látogatás · 14,3%
-
7
Emma Dressed Up, 1946
100 látogatás · 14,3%
Hányan nézik Anthony Devas alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Hány imádrát nézik meg Anthony Devas műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Anthony Devas megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 20,0% | 42,9% |
| Lágy árnyékok | 44,0% | 57,1% |
| Érezhető fényesség | 32,0% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 4,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 16,0% | 28,6% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 42,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 36,0% | 28,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 32,0% | 71,4% |
| Egyensúlyos | 56,0% | 28,6% |
| Élénk | 12,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 24,0% | 42,9% |
| Lágy | 48,0% | 42,9% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,0% | 14,3% |
| Kijelentés | 16,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 42,9% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 14,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 42,9% |
| Egységes színpaletta | 36,0% | 0,0% |
Mely Anthony Devas művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Sherrer Ross Boase (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six O'Clock News | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Majorie Stanley Clarke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pamela McGeorge, BEM, of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Laurie Lee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| John Gielgud (1904–2000), a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miss Farrant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Kelsey Fry (188… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anthony Arthur Hicks (d. 20… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs F. Herbert Davies, Foun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Anthony Devas követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Dán | 100 | 100,0% |
Naponta hányan nézik Anthony Devas-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 600 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 700 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 900 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 1 000 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Anthony Devas kapcsán
Mely Anthony Devas művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- Six O'Clock News, 100 megtekintéssel (14% Anthony Devas összes megtekintéséből). A fenti rangsor 7 művet sorol fel.
Hányan nézik Anthony Devas alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 700 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalon és 500 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Anthony Devas alkotásai közül?
- Monokróm (Színintenzitás): a látogatások 71%-át, a katalógus 32%-ával szemben.