Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Théodore Gudin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Théodore Gudin: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Seascape with Three Boats: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 22% a(z) Théodore Gudin megtekintéseinek összesen. Aztán Sinking of a Vessel of the Spanish Armada on the Coast és La Salle's Expedition to Louisiana in 1684. Összesen 1 600 látogatás: 1 000 a művész oldalon, 600 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 100 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Földszínek (Színpaletta) a látogatások 86%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 61%-át jelenti.
Théodore Gudin: a(z) 6 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 6 mű a Théodore Gudin alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Théodore Gudin közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
400
Aug 2026
100
0
Sze 2026
0
0
Okt 2026
200
200
Hogyan nézték a Théodore Gudin műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Théodore Gudin művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
69,0%
85,7%
Békés, nyugodt
24,1%
14,3%
Nosztalgikus
3,5%
0,0%
Romantikus
3,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
72,4%
85,7%
Nyugodt
24,1%
14,3%
Éteri
3,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
11,1%
Lágy árnyékok
20,0%
44,4%
Érezhető fényesség
40,0%
33,3%
Fényerék egyensúlya
12,0%
11,1%
Fényes
6,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
52,0%
55,6%
Finom színtónusú
34,0%
44,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
60,6%
85,7%
Semleges tónusok
36,4%
14,3%
Monokróm
3,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,0%
44,4%
Egyensúlyos
40,0%
55,6%
Élénk
4,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
11,1%
Lágy
24,0%
11,1%
Egyensúlyozott
8,0%
22,2%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
0,0%
Kijelentés
40,0%
55,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
33,3%
Lágyan kevert paletta
4,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
22,2%
Erős színegyüntetés
34,0%
33,3%
Egységes színpaletta
42,0%
11,1%
Hogyan alakulnak Théodore Gudin legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Sinking of a Vessel of the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fight between smugglers and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
On the Sands near Ostend, B…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Coast View in Scotland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sea Piece, Calm Hazy Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Storm in the Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Naval Combat off Cape Lizar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rescue of a Shipwrecked Ves…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Port of Camaret
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Wind Gust of June 16, 1830,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket használ Théodore Gudin közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
400
50,0%
Angol
300
37,5%
Olasz
100
12,5%
Hogyan alakulnak Théodore Gudin napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
200
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
500
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
200
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
200
vas 8 Nov (előrejelzés)
100
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
400
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
200
vas 15 Nov (előrejelzés)
100
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
500
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
300
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
100
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
600
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
csüt 26 Nov (előrejelzés)
300
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Théodore Gudin: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Théodore Gudin-nak?
Seascape with Three Boats: 200 látogatás, ami 22% a(z) Théodore Gudin megtekintéseinek összegétől. A lista 6. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Théodore Gudin?
1 600 tizenkét hónap alatt (1 000 a művész oldalon, 600 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Théodore Gudin műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 86%-át teszi ki a 61% katalógusból.