Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Tessa Barlin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Tessa Barlin: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Tjivita, Trimming the stem a legnézettebb alkotás: 200 megtekintés egy évben, ami 20% összes Tessa Barlin részére fordított figyelemnek. Ezt követi The Beaded Pouch és San Woman. A művész oldala 300 látogatást, a művek pedig 800 látogatást értek el: összesen 1 100 lượt. A figyelem 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 000 látogatással. Kedvelik a Érezhető fényesség (Fényerő) stílust: ezek a látogatások 100%-át teszik ki a katalógus 51%-ával szemben.
A(z) Tessa Barlin 9 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Tessa Barlin leglátottabb műve.
Mikor látogatják meg az emberek Tessa Barlin oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
300
700
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
0
Mikor nyitják meg Tessa Barlin műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Tessa Barlin művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
46,2%
33,3%
Nyugodt
7,7%
33,3%
Örömteli
15,4%
0,0%
Nyugodt
7,7%
33,3%
Megnyugtató, melengető
7,7%
0,0%
Energikus
7,7%
0,0%
Rejtélyes
7,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
15,6%
0,0%
Lágy árnyékok
22,2%
0,0%
Érezhető fényesség
51,1%
100,0%
Fényerék egyensúlya
11,1%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
0,0%
0,0%
Finom színtónusú
20,0%
10,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
40,0%
Egyértelmű színprészenység
40,0%
50,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
53,3%
60,0%
Sötét tónusú
37,8%
40,0%
Semleges tónusok
8,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
11,1%
0,0%
Egyensúlyos
48,9%
40,0%
Élénk
40,0%
60,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,4%
0,0%
Lágy
22,2%
10,0%
Egyensúlyozott
11,1%
10,0%
Erőteljes kontrasztú
24,4%
40,0%
Kijelentés
37,8%
40,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
4,4%
0,0%
Erős színegyüntetés
35,6%
60,0%
Egységes színpaletta
60,0%
40,0%
Melyek Tessa Barlin legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Hand Beaded Necklace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ready to Heal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pointed Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mastering the Beadwork
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shaping the arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cutting into Half
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Continued Singing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kxaosha: An Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beaded Pouch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Foraging nuts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveken követi Tessa Barlin a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Chinese
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Tessa Barlin-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Amit az emberek Tessa Barlin kapcsán kérdeznek
Melyik Tessa Barlin műve a legtöbbször megtekintett?
Tjivita, Trimming the stem az első helyen, 200 megtekintéssel, a nézetések 20%-át övelem. 9 mű áll felette.
Mennyi a Tessa Barlin közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
1 100 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán, 800 a művekkel.
Mely művei Tessa Barlin felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
A Érezhető fényesség (Fényerő) leírású művek 100% látogatást generálnak a katalógus 51% részére vonatkozóan.