Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Laura Sylvia Gosse oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Laura Sylvia Gosse: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Still Life with Eggs and Carrots: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 17% a(z) Laura Sylvia Gosse megtekintéseinek összesen. Aztán George Lansbury és The Church at Envermeu at Night. Összesen 1 300 látogatás: 200 a művész oldalon, 1 100 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 1 200 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 50%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 31%-át jelenti.
Laura Sylvia Gosse: a(z) 10 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Laura Sylvia Gosse alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
-
1
Still Life with Eggs and Carrots
200 látogatás · 16,7%
-
2
George Lansbury, 1939
100 látogatás · 8,3%
-
3
The Church at Envermeu at Night
100 látogatás · 8,3%
-
4
Mantes la Jolie
100 látogatás · 8,3%
-
5
La Rue de L'Oranger, Dieppe
100 látogatás · 8,3%
-
6
The Fisherman
100 látogatás · 8,3%
-
7
Walter Richard Sickert, 1923
100 látogatás · 8,3%
-
8
Dancing Negro
100 látogatás · 8,3%
-
9
Les cinq maçons
100 látogatás · 8,3%
-
10
The First Communion
100 látogatás · 8,3%
Hogyan változik Laura Sylvia Gosse közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hogyan nézték a Laura Sylvia Gosse műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Laura Sylvia Gosse művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 19,1% | 16,7% |
| Lágy árnyékok | 38,1% | 50,0% |
| Érezhető fényesség | 23,8% | 16,7% |
| Fényerék egyensúlya | 14,3% | 8,3% |
| Fényes | 4,8% | 8,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 40,5% | 25,0% |
| Finom színtónusú | 30,9% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 21,4% | 16,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 7,1% | 8,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 67,7% | 70,0% |
| Semleges tónusok | 23,5% | 20,0% |
| Sötét tónusú | 5,9% | 10,0% |
| Pasztell színek | 2,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 38,1% | 25,0% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 66,7% |
| Élénk | 11,9% | 8,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,3% | 0,0% |
| Lágy | 30,9% | 33,3% |
| Egyensúlyozott | 9,5% | 25,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 30,9% | 41,7% |
| Kijelentés | 14,3% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 19,1% | 16,7% |
| Lágyan kevert paletta | 11,9% | 16,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 11,9% | 16,7% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 7,1% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Laura Sylvia Gosse legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rural Postmen, Mantes l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walter Richard Sickert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Church at Envermeu at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Venetian Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpet Vendor of Envermeu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nurse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Les rentiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The First Communion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Château, Dieppe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les cinq maçons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveket használ Laura Sylvia Gosse közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hogyan alakulnak Laura Sylvia Gosse napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 100 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
Laura Sylvia Gosse: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Laura Sylvia Gosse-nak?
- Still Life with Eggs and Carrots: 200 látogatás, ami 17% a(z) Laura Sylvia Gosse megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Laura Sylvia Gosse?
- 1 300 tizenkét hónap alatt (200 a művész oldalon, 1 100 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Laura Sylvia Gosse műveinek egy bizonyos típusát?
- Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 50%-át teszi ki a 31% katalógusból.