Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Stuart Henry Bell oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Stuart Henry Bell: a közönség egy pillantásban
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer a legtöbb figyelmet vonja magára: 100 látogatás tizenkét hónapban, ami 11% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Stuart Henry Bell nézetességgel összevetítve. Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove') és Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove') követik. Stuart Henry Bell összesen 1 300 látogatást generált: 500 a művész oldalon és 800 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 100%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Júl 2026 volt, 800 látogatással. A közönség a Egyensúlyozott irányába hajlamos (Kontraszt): a látogatások 33%-át teszi ki, az művész katalógjának 18%-át pedig.
A Stuart Henry Bell legnépszerűbb 9 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Stuart Henry Bell legnézettebb 9 műve, a legnézettebbtől kezdve.
-
1
'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, 1894
100 látogatás · 11,1%
-
2
Destruction of the Slaver (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 látogatás · 11,1%
-
3
Anchored Awaiting Cargo (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 látogatás · 11,1%
-
4
Wreck in Sunderland Harbour (as it appeared about 1850), 1896
100 látogatás · 11,1%
-
5
Marsden Rock, 1891
100 látogatás · 11,1%
-
6
The Expedition Entering Baffin Bay in Search of John Franklin, 1850
100 látogatás · 11,1%
-
7
Old South Pier and Lighthouse, Sunderland
100 látogatás · 11,1%
-
8
Leaving Sunderland Harbour (from the series 'The Life of the Slaver Orange Grove'), 1893
100 látogatás · 11,1%
-
9
Marsden Rock, 1891
100 látogatás · 11,1%
Hányan nézik Stuart Henry Bell alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hány imádrát nézik meg Stuart Henry Bell műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Stuart Henry Bell megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 11,8% | 22,2% |
| Lágy árnyékok | 5,9% | 11,1% |
| Érezhető fényesség | 29,4% | 11,1% |
| Fényerék egyensúlya | 47,1% | 55,6% |
| Fényes | 5,9% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 41,2% | 33,3% |
| Finom színtónusú | 35,3% | 44,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 23,5% | 22,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 29,4% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 64,7% | 55,6% |
| Élénk | 5,9% | 11,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 5,9% | 11,1% |
| Lágy | 11,8% | 11,1% |
| Egyensúlyozott | 17,6% | 33,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 17,6% | 11,1% |
| Kijelentés | 47,1% | 33,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 35,3% | 44,4% |
| Lágyan kevert paletta | 5,9% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 11,8% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 35,3% | 44,4% |
| Egységes színpaletta | 11,8% | 11,1% |
Mely Stuart Henry Bell művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Expedition Entering Baf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bents Farm, Whitburn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marsden Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moving of the Old North Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunderland, 1855, Morning a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving Sunderland Harbour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Cut Out by the Frigate's Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken követik Stuart Henry Bell követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hányan nézik Stuart Henry Bell-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Stuart Henry Bell kapcsán
Mely Stuart Henry Bell művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
- 'Sea Coopering' Fishing Up Christmas Cheer, 100 megtekintéssel (11% Stuart Henry Bell összes megtekintéséből). A fenti rangsor 9 művet sorol fel.
Hányan nézik Stuart Henry Bell alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 300 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalon és 800 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Stuart Henry Bell alkotásai közül?
- Egyensúlyozott (Kontraszt): a látogatások 33%-át, a katalógus 18%-ával szemben.