Stuart Davis Nézői számok és kiemelt művek

1892 – 1964

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Stuart Davis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Stuart Davis: kulcsfontosságú személyek

A legnézettebb mű Visa 1: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a(z) Stuart Davis megtekintéseinek összesen. Aztán Garage No. 1 és Study for ''Blips and Ifs''. Összesen 5 400 látogatás: 1 100 a művész oldalon, 4 300 a művekkel. A nézői szám csökken: Sze 2026 időszakban 43%-el kevesebb látogatás volt, mint Aug 2026 időszakban. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 4 100 látogatással. A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (83%) és telefonok (17%). Egy stílus kiemelkedik: a Nyugodt (Kontraszt) a látogatások 23%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 10%-át jelenti.

Stuart Davis: a(z) 10 legnéztebb mű

Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 10 mű a Stuart Davis alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.

  1. Visa 1 1 Visa 1 300 látogatás · 6,4%
  2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 látogatás · 4,3%
  3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 látogatás · 4,3%
  4. Odol 4 Odol 100 látogatás · 2,1%
  5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 látogatás · 2,1%
  6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 látogatás · 2,1%
  7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 látogatás · 2,1%
  8. Composition 8 Composition, 1935 100 látogatás · 2,1%
  9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 látogatás · 2,1%
  10. T View 10 T View, 1951 100 látogatás · 2,1%

Hogyan változik Stuart Davis közönsége hónapról hónapra?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd a számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260200
Júl 20265003 600
Aug 2026200500
Sze 20264000

Hogyan nézték a Stuart Davis műveit az év folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Stuart Davis legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd a számokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Odol00000000001000
Rocks, Gloucester000000000000
The Mellow Pad00000000010000
Tropes de Teens000000000000
Visa 1000000001001001000
Report rockport000000000000
Owh! in San Pao000000000000
Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000
Sketch000000000000
Rapt at Rappaport's000000000000

Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hol nézték Stuart Davis?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd a számokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek4 50083,3%
telefonok90016,7%

Milyen nyelveket használ Stuart Davis közönsége?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd a számokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol400100,0%

Hogyan alakulnak Stuart Davis napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd a számokat
NapLátogatások
kedd 22 Sze0
sze 23 Sze100
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze100
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze100
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt100
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt100
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt200
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt100
kedd 13 Okt (előrejelzés)0
sze 14 Okt (előrejelzés)200
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)200
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)100
hét 19 Okt (előrejelzés)100
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)200
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)200
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)100
hét 26 Okt (előrejelzés)100
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)200
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)200
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)100
hét 2 Nov (előrejelzés)100

Stuart Davis: rövid válaszok

Mi a(z) legnéztebb műve Stuart Davis-nak?

Visa 1: 300 látogatás, ami 6% a(z) Stuart Davis megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Stuart Davis?

5 400 tizenkét hónap alatt (1 100 a művész oldalon, 4 300 a művek oldalon).

Az emberek telefonon vagy számítógépen nézik Stuart Davis alkotásait?

Mindkettőnél: számítógépek (83%) és telefonok (17%); a vezető számítógépek 83% arányal.

Kedveli-e a közönség Stuart Davis műveinek egy bizonyos típusát?

Igen, Nyugodt (Kontraszt): a látogatások 23%-át teszi ki a 10% katalógusból.