Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Sophie Taeuber-Arp oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Sophie Taeuber-Arp: a közönség egy pillantásban
Composition of Circles and Overlapping Angles a legtöbb figyelmet vonja magára: 900 látogatás tizenkét hónapban, ami 36% összes OriginalUniqueArt.com platformon található Sophie Taeuber-Arp nézetességgel összevetítve. Dada Head és Schematic Composition követik. Sophie Taeuber-Arp összesen 2 500 látogatást generált: 1 000 a művész oldalon és 1 500 az egyes műveknél. További nézők minden hónapban: a látogatások 300%-el nőtek Sze 2026 és Okt 2026 között. A legforgalmasabb hónap Okt 2026 volt, 1 200 látogatással. A közönség a Elegáns irányába hajlamos (Hangulat): a látogatások 60%-át teszi ki, az művész katalógjának 22%-át pedig.
A Sophie Taeuber-Arp legnépszerűbb 7 műve
A(z) OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap valós látogatási száma alapján rangsorzolva: a(z) Sophie Taeuber-Arp legnézettebb 7 műve, a legnézettebbtől kezdve.
Hányan nézik Sophie Taeuber-Arp alkotásait havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
100
600
Aug 2026
100
200
Sze 2026
200
100
Okt 2026
600
600
Hány imádrát nézik meg Sophie Taeuber-Arp műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Sophie Taeuber-Arp megtekintői?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
22,2%
60,0%
Nyugodt
44,4%
32,0%
Karakteres
11,1%
4,0%
Minimalista
11,1%
4,0%
Békés, nyugodt
11,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,4%
64,0%
Belső elmélyülést sugárzó
44,4%
32,0%
Rejtélyes
11,1%
4,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
15,4%
0,0%
Érezhető fényesség
7,7%
0,0%
Fényerék egyensúlya
38,5%
60,0%
Fényes
38,5%
40,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
61,5%
64,0%
Finom színtónusú
30,8%
36,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
7,7%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
75,0%
100,0%
Földszínek
16,7%
0,0%
Pasztell színek
8,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
46,2%
48,0%
Egyensúlyos
53,8%
52,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
15,4%
0,0%
Egyensúlyozott
7,7%
36,0%
Erőteljes kontrasztú
0,0%
0,0%
Kijelentés
76,9%
64,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
30,8%
64,0%
Lágyan kevert paletta
7,7%
4,0%
Egyensúlyozott harmónia
23,1%
4,0%
Erős színegyüntetés
30,8%
12,0%
Egységes színpaletta
7,7%
16,0%
Mely Sophie Taeuber-Arp művei vonzzák a legtöbb tekintetet, hónconkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Shells and Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Schematic Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Triptych. Vertical-Horizont…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dada Head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Composition of Circles and…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
300
Composition with Diagonals…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition Dada
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dada Head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Plate (folio 24) from
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken követik Sophie Taeuber-Arp követői?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Arab
300
50,0%
Olasz
200
33,3%
Cseh
100
16,7%
Naponta hányan nézik Sophie Taeuber-Arp-et, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
100
kedd 20 Okt
200
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
200
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
100
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
300
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
300
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
200
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
300
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Sophie Taeuber-Arp kapcsán
Mely Sophie Taeuber-Arp művei vonzzák a legtöbb figyelmet?
Composition of Circles and Overlapping Angles, 900 megtekintéssel (36% Sophie Taeuber-Arp összes megtekintéséből). A fenti rangsor 7 művet sorol fel.
Hányan nézik Sophie Taeuber-Arp alkotásait a OriginalUniqueArt.com platformon?
2 500 látogatás tizenkét hónapban: 1 000 a művész oldalon és 1 500 az egyes műveknél.
Milyen típusú műveket kedvelnek a látogatók Sophie Taeuber-Arp alkotásai közül?
Elegáns (Hangulat): a látogatások 60%-át, a katalógus 22%-ával szemben.