Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Smuglevicz Pranciškus oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Smuglevicz Pranciškus: kulcsfontosságú személyek
A legnézettebb mű Esther before Ahasuerus: 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 33% a(z) Smuglevicz Pranciškus megtekintéseinek összesen. Aztán Farewell of St Peter and St Paul, visible damages és Farewell of St Peter and St Paul, restoration. Összesen 600 látogatás: 400 a művész oldalon, 200 a művekkel. Csúcsmegoldás: Júl 2026, 600 látogatással. Egy stílus kiemelkedik: a Dramatikus (Hangulat) a látogatások 100%-át teszi ki, pedig a katalógus mindössze 25%-át jelenti.
Smuglevicz Pranciškus: a(z) 3 legnéztebb mű
Ez a rangsor a megtekintések számát veszi figénybe, nem pedig a katalógusi pontokat: a legnézettebb 3 mű a Smuglevicz Pranciškus alkotásai közül a(z) OriginalUniqueArt.com platformon, tizenkét hónap alatt.
Hogyan változik Smuglevicz Pranciškus közönsége hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
200
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Hogyan nézték a Smuglevicz Pranciškus műveit az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választ a közönség Smuglevicz Pranciškus művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Klasszikus
50,0%
0,0%
Dramatikus
25,0%
100,0%
Nosztalgikus
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
50,0%
0,0%
Drámai
25,0%
100,0%
Szellemi
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
41,2%
33,3%
Lágy árnyékok
47,1%
66,7%
Érezhető fényesség
5,9%
0,0%
Fényerék egyensúlya
5,9%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
23,5%
0,0%
Finom színtónusú
23,5%
66,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
35,3%
33,3%
Egyértelmű színprészenység
17,6%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
81,2%
100,0%
Sötét tónusú
12,5%
0,0%
Pasztell színek
6,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
35,3%
0,0%
Egyensúlyos
52,9%
100,0%
Élénk
11,8%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
35,3%
0,0%
Lágy
29,4%
66,7%
Egyensúlyozott
11,8%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
5,9%
0,0%
Kijelentés
17,6%
33,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
5,9%
0,0%
Lágyan kevert paletta
5,9%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
5,9%
33,3%
Erős színegyüntetés
35,3%
33,3%
Egységes színpaletta
47,1%
33,3%
Hogyan alakulnak Smuglevicz Pranciškus legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Aubrey Beauclerk and his fa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Esther before Ahasuerus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
From Lithuanian peasants’ l…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Biblical scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Farewell of St Peter and St…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen nyelveket használ Smuglevicz Pranciškus közönsége?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak Smuglevicz Pranciškus napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt (előrejelzés)
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
Smuglevicz Pranciškus: rövid válaszok
Mi a(z) legnéztebb műve Smuglevicz Pranciškus-nak?
Esther before Ahasuerus: 100 látogatás, ami 33% a(z) Smuglevicz Pranciškus megtekintéseinek összegétől. A lista 3. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Smuglevicz Pranciškus?
600 tizenkét hónap alatt (400 a művész oldalon, 200 a művek oldalon).
Kedveli-e a közönség Smuglevicz Pranciškus műveinek egy bizonyos típusát?
Igen, Dramatikus (Hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 25% katalógusból.