Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Sir Charles Lock Eastlake oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Sir Charles Lock Eastlake: a látogatások éves összefoglalója
A(z) Hagar and Ishmael a legnézettebb alkotás: 200 megtekintés egy évben, ami 20% összes Sir Charles Lock Eastlake részére fordított figyelemnek. Ezt követi The Cave of Despair (from Edmund Spenser's 'The Faerie Queene', Book 1, Canto 9, Lines 8–35) és Brutus Exhorting the Romans to Revenge the Death of Lucretia. A művész oldala 400 látogatást, a művek pedig 900 látogatást értek el: összesen 1 300 lượt. Júl 2026 volt a legforgalmasabb hónap, 1 100 látogatással. Kedvelik a Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) stílust: ezek a látogatások 60%-át teszik ki a katalógus 28%-ával szemben.
A(z) Sir Charles Lock Eastlake 7 legnézettebb műve
Minden rang a OriginalUniqueArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban kapott látogatások számát tükrözi; az 1. rang Sir Charles Lock Eastlake leglátottabb műve.
-
1
Hagar and Ishmael, 1830
200 látogatás · 20,0%
-
2
The Cave of Despair (from Edmund Spenser's 'The Faerie Queene', Book 1, Canto 9, Lines 8–35), 1830
200 látogatás · 20,0%
-
3
Brutus Exhorting the Romans to Revenge the Death of Lucretia, 1814
200 látogatás · 20,0%
-
4
Napoleon Bonaparte on Board the 'Bellerophon' in Plymouth Sound, 1815
100 látogatás · 10,0%
-
5
A Peasant Woman Fainting from the Bite of a Serpent, 1831
100 látogatás · 10,0%
-
6
An Italian Contadina and Her Children, 1823
100 látogatás · 10,0%
-
7
The Champion, 1824
100 látogatás · 10,0%
Mikor látogatják meg az emberek Sir Charles Lock Eastlake oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 800 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mikor nyitják meg Sir Charles Lock Eastlake műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a látogatók Sir Charles Lock Eastlake művei közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 21,9% | 40,0% |
| Lágy árnyékok | 37,5% | 60,0% |
| Érezhető fényesség | 34,4% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 6,2% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 9,4% | 20,0% |
| Finom színtónusú | 50,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 31,2% | 30,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 9,4% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 83,3% | 100,0% |
| Semleges tónusok | 10,0% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 6,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 31,2% | 40,0% |
| Egyensúlyos | 56,2% | 60,0% |
| Élénk | 12,5% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 6,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 6,2% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 28,1% | 60,0% |
| Kijelentés | 59,4% | 40,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 18,8% | 40,0% |
| Lágyan kevert paletta | 12,5% | 10,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 15,6% | 10,0% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 40,0% |
| Egységes színpaletta | 3,1% | 0,0% |
Melyek Sir Charles Lock Eastlake legnézettebb művei, ha hónapról hónalagra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hagar and Ishmael | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Moses and the Daughters of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brutus Exhorting the Romans… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| The Champion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Napoleon Bonaparte on Board… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Colosseum from the Esqu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Italian Contadina and He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moses and the Daughters of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon Bonaparte on Board… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Held for Ransom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen nyelveken követi Sir Charles Lock Eastlake a közösség?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Sir Charles Lock Eastlake-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Amit az emberek Sir Charles Lock Eastlake kapcsán kérdeznek
Melyik Sir Charles Lock Eastlake műve a legtöbbször megtekintett?
- Hagar and Ishmael az első helyen, 200 megtekintéssel, a nézetések 20%-át övelem. 7 mű áll felette.
Mennyi a Sir Charles Lock Eastlake közönsége a OriginalUniqueArt.com platformon?
- 1 300 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán, 900 a művekkel.
Mely művei Sir Charles Lock Eastlake felelnek meg a látogatók ízlésszereteteinek?
- A Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) leírású művek 60% látogatást generálnak a katalógus 28% részére vonatkozóan.